18.01.2021

Очисник для приміщень з підвищеною вологістю

Для гарного самопочуття багато не треба, всього лише чистий, помірно-вологий повітря і комфортна температура навколишнього середовища. Так чи інакше, все пов'язано з повітрям, який може бути чистий, забруднений, вологий, сухий, холодний, жаркий.

Поговоримо про підвищену вологість, яка проявляється у вигляді запотівають скла і вікон, наявності неприємного запаху, грибку, цвілі, останні два ми можемо спостерігати (іноді) у ванних кімнатах, саме там відбувається найбільше випаровування.  Багато хто намагається шукати причину зовнішню (проникаюча волога зовні, в результаті опадів; просочується між плит і тд.), Але корінь проблеми завжди всередині житлових приміщень! Чи не оснащені вентиляцією або витяжками, ванні і туалетні кімнати, а також кухні - місця, де вода використовується найбільш часто, дозволяють накопичувати і утримувати вологу всередині приміщення, що має свої наслідки.

 

Чим же загрожує надмірна вологіть?

Важливо знати, що перші ознаки грибка і цвілі проявляються у вигляді затхлого запаху, вологих плям на стінах і конденсаті на вікнах і дзеркалах.

Відхилення вище норми має наступні наслідки. Згідно з медичними дослідженнями цвіль і грибок, можуть викликати дерматит, астматичні напади, алергічні реакції, нежить, різні легеневі та загострення хронічних хвороб. До групи ризику найчастіше входять люди з ослабленим імунітетом, а це, як правило, діти і люди похилого віку, саме вони найбільш сприйнятливі до перепадів вологості.

Так само наявність цвілі і грибків в приміщенні безпосередньо впливає на предмети інтер'єру, будь то диван, шпалери, залізні підставки, шафи, плитка і тд.

 

Як боротися з вогкістю і неприємними запахами в будинку?

Перш за все, слід приділити увагу нескладним маніпуляціям: регулярного провітрювати кімнати, не допускати герметизації в них, залишаючи двері відкритими, нормалізує повітрообмін і активізуючи вільну циркуляцію, перевірити стану вентиляційних систем і витяжки. Під час і після ванних процедур залишайте витяжку включеної, до тих пір, поки дзеркала не стануть сухими, так ви переконаєтеся, що зайва вологість покинула кімнату.

Цінним придбанням так само буде очищувач Venta LP60 WiFi. Унікальний прилад, оснащений двома наборами фільтрів потрійної фільтрації, що володіє найвищим ступенем очищення повітря (до 99,95%) і ефективний навіть проти мікроскопічних забруднювачів (до 0,07 мікрон)! Даний прилад убезпечить вас і ваше оточення від різних подразників, які можуть перебувати в повітрі квартири / офісу / залу, будь то пилок, пил, тютюновий дим, спори грибків, цвілі і навіть віруси грипу!

Venta LP60 WiFi очищувач повітря для будинку, квартири, офісу

 

Venta, що підкорює світовий ринок очищувачів

Прилад LP60 WiFi, крім перерахованих вище переваг, має ряд інших не менш цінних:

  • Потужний;
  • Тихий, жоден інший аналогічний прилад не може цим похвалитися;
  • Низький рівень споживання енергії;
  • Сенсорний екран і дистанційний пульт;
  • Вбудована функція WiFi, що дозволяє управляти пристроєм дистанційно в будь-який час і в будь-якому місці, особливо зручно, коли ви повертаєтеся з поїздок, потрапляючи в квартиру оснащену оптимальною вологістю і очищеним повітрям;
  • Унікальна функція ароматизації;
  • Стильний дизайн;
  • Так як цвіль і грибок супроводжує неприємний запах - очищувач повітря легко позбавить вас від цих незручностей!Чисте повітря з Venta
 
З чистим повітрям ви будете почувати себе бадьоріше, продуктивніше і здоровіше, адже всім відомо, запорука здоров'я - чисте повітря!

Надійне пристрій, що містить в собі функцію очистки, має перебувати в будь-якому приміщенні, будь то квартира, офіс або навіть тренажерний зал, адже в сумі середньостатистична людина проводить більшу частину свого часу саме в закритому приміщенні. А як тільки ви скористаєтеся Venta LP60 WiFi, відчувши на собі користь від виконуваних очищувачем функцій, ваше повсякденне життя перестане бути колишньої!

Для збереження доброго здоров'я домочадців і прекрасного самопочуття рекомендуємо купити очисник повітря Venta LP60 WiFi  у офіційного представника компанії Venta Luftwäscher GmbH в Україні.

Інші статті