Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Очисник і зволожувач повітря для дитячої кімнати

Чим дихає ваша дитина? Як кажуть лікарі, піклується про це варто ще під час вагітності, а після появи малюка на світ потрібно створювати максимально комфортні умови. Адже перші роки його життя, умови, якими він оточений, зададуть необхідний старт для кращого розвитку дитини! Чим краще і здоровіше оточення, тим більше енергії, активності, а разом з тим і сил для пізнавання нових відкриттів буде в майбутньому. Де б ви не проживали, в великому місті або невеликому населеному пункті, негативного впливу досить: автомобільні вихлопні гази, тютюновий дим, пил, віруси і бактерії, різні хімічні речовини, що зустрічаються в побуті.

Згідно ГОСТу, сприятливий мікроклімат характеризується температурним показником +22, з відносною вологістю 60-40%. Виміряти яку, ви можете за допомогою гігрометра, а якщо показники за фактом в приміщенні будуть відмінними, варто задуматися про придбання спеціальних пристроїв, які зможуть стабілізувати, зробивши навколишнє середовище комфортної для всієї родини.


Зволожувач і очищувач повітря для дитячої кімнати

Свідчити про те, що в дитячій кімнаті повітря не відповідає стандартам, можуть наступні ознаки:

 1. Зниження апетиту;
 2. Почервоніння і лущення шкірних покривів;
 3. Поява алергії;
 4. Погіршення імунної системи, у вигляді частих інфекційних захворювань;
 5. Поганий сон.

  Вологість повітря в кімнаті, безумовно, відіграє важливу роль, наприклад, якщо регулярно дихати сухим повітрям (в період опалювального сезону, це, як ніколи, актуальна проблема) слизова дихальних шляхів пересихає, що перешкоджає затримці вірусів і бактерій, які в свою чергу відразу ж потрапляють в легені і викликають різні захворювання, тому не дивуйтеся, якщо дитина почне раптово і часто хворіти. Зберегти організм дитини від додаткових навантажень на внутрішні органи, забезпечивши оптимальний рівень вологості в приміщенні, допоможе Venta LPH60 WIFI.

  За сумісництвом Venta LPH60 , є так само потужної мийкою повітря, яка здатна очистити повітря на 99, 95%! Тільки уявіть, все, що може згубно позначитися на самопочутті дитини - буде знищено! & Nbsp; Пил, пари і гази, цвіль, грибки, бактерії, віруси, різні мікроби (які обожнюють приміщення, в яких показники вологості далекі від нормальних, що сприяє їх розмноженню і різним новоутворень) & ndash; це список забруднень можна продовжувати нескінченно, даним очищувачу і зволожувачу повітря не страшно нічого! За рахунок запатентованого фільтра & nbsp; Nelior VENTA, очищувач стане надійним захисником при астма і алергіях, забезпечуючи якісну і ретельне очищення та повітря від алергенів. Таким чином, ви вирішуєте відразу дві проблеми & ndash; природне зволоження і очищення навколишнього середовища , відмінний компроміс!

  Розумна мийка від Venta здатна ефективно очищати і зволожувати повітря як одночасно, так і по черзі, що говорить про універсальність приладу, ставлячи його на один рівень з кращими світовими очисниками. Ви можете не переживати про те, що пристрій буде шуміти, ні дивлячись на свою потужність, його робота здійснюється досить тихо, що не потурбує сон малюка.

   Здоровий малюк з мийкою повітря Venta

  Приємним доповненням є функція ароматерапії, адже погодьтеся, коли в кімнаті не тільки свіжий, але і наповнений іншими ароматами повітря, це куди приємніше! Тим більше, що ароматерапія сама по собі має силу-силенну переваг, наприклад, аромат евкаліпта, ялиці і сосни зміцнюють імунітет, м'ята і евкаліпт здатні полегшити кашель, ялина і кедр пом'якшать насмрок, сандал і майоран полегшать утруднене дихання при бронхіті та астмі, а ромашка , сосна і чебрець і зовсім здатні знищити шкідливих мікробів! Погодьтеся, відмінне поєднання!

  Варто бути обережним з дозуванням і концентрацію ароматів в ранньому віці малюка, так як може бути алергія, але це більше виняток, ніж правило!

  Мийка повітря Venta LPH60 WIFI ідеальне доповнення в будь-якій кімнаті, це джерело чистого мікроклімату, благотворно впливає як на людину, його шкіру, волосся і організм в цілому, так і для кімнатних рослин, меблів і різних деталей інтер'єру.

  Venta LPH 60 купити мийку повітря

  Придбати найбезпечніший очищувач-зволожувач повітря Venta ви можете на нашому сайті. Німецька якість гарантує довгострокову і безперебійну роботу, адже матеріали, з яких зроблений прилад високої якості. А нейтральний білий колір мийки вдало поєднується з різним інтер'єром. Разом з функцією WIFI ви зможете управляти мийкою дистанційно, будь то сусідня кімната або інша країна, через безкоштовний додаток.

  Доброчинна атмосфера для малюка і його батьків разом з Venta LPH60 WIFI!

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей