Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Очищувач і зволожувач повітря для будинку

Бажання дихати чистим повітрям для жителів мегаполісів і великих міст є досить актуальним на сьогоднішній день. Домагатися ідеальної чистоти в квартирі звичайно можна за допомогою щоденного вологого прибирання, але це не вирішує питання з чистотою повітря, яким ми дихаємо.У домашнього пилу міститься маса мікроскопічних пилових кліщів, хвороботворних бактерій, спор цвілі і  пилку, які здатні викликати, як алергічні реакції, так і   провокувати виникнення різних захворювань, які погіршують стан здоров'я людини  в цілому.   Тепло і відсутність природного повітряного циркуляції в будинках в комплексі створює сприятливі умови для існування і розмноження цих шкідливих мікроорганізмів.


Сучасний  ринок пропонує велику кількість різноманітних сучасних моделей очисників. Однак  слід вибирати такий прилад, який зможе впоратися не тільки з очищенням і зволоженням повітряного простору в квартирі, але зможе створити сприятливу атмосферу для життєдіяльності людини. Зволожувач-очищувач повітря Venta LPH60 WiFi відповідає всім перерахованим вище вимогам, так як об'єднує в собі функції професійного очищення і зволоження повітря. 

Переваги зволожувача-очищувача повітря Venta LPH60 WiFi.

Розроблений за унікальною новітньої технології прилад оснащений  фільтром Nelior VENTAcel, що дозволяє затримувати абсолютно всі види забруднень. За допомогою потужного Venta LPH60 можливо виконувати очистку повітря від пилу в спальні, вітальні, дитячій кімнаті і в будь-якому  іншому приміщенні на 99,95%, площею до 45 м² , зволожити 95м². Для зручності управління пристрій оснащений інтерактивним сенсорним дисплеєм, а також пультом дистанційного керування. Наявність функції WiFi надає можливість управляти воздухоочистителем  через Android / iOS за допомогою безкоштовного додатку, завдяки якому можна не тільки контролювати мікроклімат в своєму квартирі, але і керувати ним, перебуваючи далеко від дому в будь-якому місті світу. Ключовими особливостями унікального пристрою є:

• низьке споживання електроенергії в процесі роботи;
• здатність затримувати дрібні частки розміром до 0,07 мікрон, що дозволяє позбавлятися навіть від вірусів грипу;
• незважаючи на хорошу потужність, забезпечення тихої роботи, що не створює стороннього шуму.

Базовими фізіологічними потребами людини є чистий зволожене повітря, яким необхідний для нормальної роботи людського організму. Особливо актуально це для людей, у яких   а також із захворюваннями дихальних шляхів.  Очищувач здатний видаляти не тільки алерген, що провокує алергічну реакцію, але інші види мікроорганізмів, які негативно впливають на здоров'я людини. Унікальний Venta LPH60  WiFi відноситься до приладів, в якому присутня також додаткова функція – зволоження.Працюючи за принципом холодного пара, він здатний підтримувати в будинку природну вологість.
Використання виробником сучасних інноваційних технологій в приладі дозволяє успішно справлятися   з різноманітними хвороботворними мікроорганізмами, позбавляючи їх здатності до розмноження.

Venta LPH60 WiFi – це симбіоз функціональності, практичності і зручності 

Оснащення сенсорним дисплеєм дозволяє відстежувати:
• встановлений режим роботи;
• швидкість обертання вентилятора;
• рівень вологості;
• час роботи за допомогою таймера;
• ступінь забрудненості повітря.

Спеціально розроблені гігієнічні фільтраційні диски мають контейнери з срібним покриттям, яке містить гранули іонообмінної смоли. Дія даної смоли спрямоване не тільки на деминерализацию і очищення води, але і на поглинання сторонніх неприємних запахів. Розраховані на три місяці безперервної роботи гігієнічні диски дозволяють уникнути появи цвітіння води в піддоні.

Тепер прибирання в будинку стане набагато простіше і легше, тому як з пилом боротиметься Venta LPH60 WiFi. Якщо він з'явився у вашому будинку, то у вас буде завжди чисте повітря і правильний рівень вологості. І можна забути про закладеності носа, сльозоточивості очей, нападах астми і втоми.

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей