26.03.2021

Очисник повітря - порятунок від алергії

Алергія вважається одним з найпоширеніших хронічних захворювань, яке можна зустріти серед людей різних вікових груп. Таке захворювання викликане небажаною і цілком несподіваною реакцією імунної системи на активну дію всіляких компонентів і речовин : квітковий пилок, звичайний пил у будинку, деякі продукти харчування, шерсть домашніх тварин і інше.
Коли ці речовини стикаються з тканинами нашого організму відбувається алергічна реакція. Таким чином, можна відмітити перші симптоми алергії, які проявляються по-різному.


Причини алергії


На сьогодні існує величезна кількість всіляких причин, в результаті яких відбуваються активні алергічні реакції в організмі дорослого або дитини. Таке захворювання може бути пов'язане з генетикою або проявитися на будь-якому етапі життя людини із-за зниження імунітету. У будь-якому з випадків важливо, якнайскоріше захистити і захистити власний організм від негативного впливу потенційних алергенів.
Список найбільш типових і поширених алергенів :
• пилок рослин;
• всілякі лікарські препарати (алергія може бути на один конкретний компонент, який входить до складу цих ліків);
• домашній і вуличний пил, який дратує слизову оболонку;
• побутова хімія;
• шерсть домашніх тварин, людське волосся;
• окремі продукти харчування;
• бактерії, віруси, а також їх токсини;
• продукти життєдіяльності комах і домашніх тварин.
Якщо своєчасно не зробити відповідні заходи, спрямовані на усунення алергенів, відмічають різного роду ускладнення, які можуть спровокувати інші супутні захворювання.


Боротьба з алергенами


Пил буває різним: легкі частки постійно знаходяться в повітрі, а важчі осідають на меблі, побутову техніку і інші предмети. Тому боротися з пилом треба на постійному рівні.
Для цього найчастіше хазяйки прибігають до наступних способів:
1.Зменшити кількість основних «розсадників» пилу – це можуть бути всілякі килими, важкі штори, м'які іграшки, деякі м'які меблі.
2.Як можна частіше проводити вологе прибирання із застосуванням спеціальних полиролей-антистатиков.
3.Відмовитися від використання пір'яних подушок, в яких скупчується велика кількість кліщів-сапрофітів. Краще всього замінити такі подушки на гіпоалергенні синтетичні подушки.
4.Придбати потужний пилосос для чищення килимових виробів.
5.Організувати правильну роботу вентиляції в квартирі, будинку.
Проте усі вищеперелічені методи не допоможуть на 100роизвести очищення повітря від пилу. Вони зможуть тільки зменшити кількість цих алергенів. Для ефективної боротьби з пилом і іншими алергенами рекомендується застосовувати очисники повітря для алергіків.


Як зменшити симптоми алергії


Головне завдання очисників повітряних мас полягає в тому, щоб наповнити кімнату чистим повітрям, затримуючи усі алергени і пил за допомогою використовуваної системи фільтрів. Під час очищення повітря вдається позбавитися від 99сех алергенів, які знаходяться в повітряних потоках.
Деякі сучасні прилади додатково здатні зволожувати повітря в житлах, а деяке миття укомплектоване озонаторами, фотокаталізаторами і іншими допоміжними елементами/функціями.


Принцип роботи очисника повітря

принцип роботи venta lp60


Незважаючи на величезний асортимент пристроїв, усі вони відрізняються схожими принципами роботи, виконуючи наступні завдання:
1.За допомогою вбудованого вентилятора визначена «порція» повітря всмоктується всередину приладу.
2.Система фільтрів, кількість яких залежить від конкретної моделі очисника, робить очищення повітряних мас від різних забруднень.
3.Після очищення відбувається додаткове зволоження повітря за рахунок води.
4. Вже очищені і в міру зволожені повітряні маси за допомогою вентилятора знову повертаються в приміщення.
Очисник повітря (очисник повітря) – диво техніки допомагає з легкістю боротися з різними частками пилу і іншими алергенами упродовж 24 годин.


Типи повітряних фільтрів


Існує декілька різновидів фільтрів, які прийнято розрізняти за способом і якістю очищення повітряних мас.
У список найбільш популярних входять наступні види:
• Тонке механічне очищення за допомогою HEPA фільтру – такі пристрої здатні затримувати до 99,9омашней пилу, тютюнового диму, пилку, грибка і інше.
• Іонізатори і електростатичні фільтри працюють за принципом високовольтного розряду або вуглецевої щітки. Вони дозволяють позбавитися від дрібних часток на 90.
• Фільтри, створені на основі активованого вугілля – Carbon. Їх завдання полягає в очищенні повітря від неприємних запахів, пилу і квіткового пилку, грибів, лупи домашніх тварин.
• Ультрафіолетові протимікробні фільтри не можуть повністю позбавитися від бактерій. Їх функція базує на інактивації.
• Фотоелектрохімічні або фотокаталіз – справляються з видаленням неприємних запахів, пиловими кліщами, спорами грибів і іншими поширеними алергенами.
Вибір певного фільтру здійснюється з урахуванням того, в якому саме приміщенні експлуатуватиметься прилад.


Ефективна боротьба з алергенами


Вибираючи найбільш ефективний прилад з високими показниками продуктивності, необхідно здійснити ретельний огляд очисника повітря з HEPA фільтром. Йдеться про унікальну модель – це очисник повітря Venta LP 60 WiFi, здатний працювати в приміщеннях до 75 м2.
Завдяки наявності відразу двох наборів фільтрів потрійної фіксації буде забезпечено якісне очищення повітряних мас від пилу і інших алергенів на 99,95. Такі пристрої використовують для очищення повітряних потоків від:
• сигаретного диму;
• квіткового пилку;
• шерсти домашніх тварин;
• пилу;
• вірусів грипу (видаляє навіть дрібні частки до 0,07 мікрон) і інше.


Однією з головних переваг цього приладу є фільтр Nelior VENTAcel, який дозволяє захищати від різних вірусних захворювань. Це фільтр тонкого очищення повітря, яке використовується тільки в очисниках повітря Venta 6-ої серії.
Вибрати сучасні очисники повітря від німецького бренду можна на сайті компанії ознайомившись з великим асортиментом. Щоб замовити і купити оригінальну продукцію, вибирайте перевірених і офіційних представників Venta - Luftwäscher GmbH в Україні.

Інші статті