Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Очищувачі повітря для людей з бронхіальною астмою

Бронхіальна астма є справжнім бичем сучасного покоління на сьогоднішній день від цієї небезпечної недуги страждають більше 235 мільйонів людей по всьому світу. Дане захворювання є найбільш поширеною хронічною хворобою серед дітей  і при відсутності спеціальних умов може викликати інвалідність або навіть призводити до летального результату.

Повітроочисники Venta для людей з бронхіальною астмою

Будучи небезпечним неінфекційних захворюванням, астма являє собою хронічну дратівливість дихальних шляхів, через яку вони стають сприйнятливими і вразливими до впливу присутніх в повітрі алергенів, хімічних речовин і т. д.
Житлові приміщення, в яких проживають астматики, вкрай важливо забезпечити оптимальні умови, зокрема очищення повітря від можливих подразників, які можуть викликати загострення недуги. Ідеальний спосіб створити і підтримувати кращий мікроклімат це встановити спеціалізовані очищувачі повітря від компанії Venta.

Які бувають і як вибрати очищувач повітря?

Устаткування для очищення та зволоження повітряних мас в приміщенні є єдиний нелікарський метод боротьби зі збудниками рецидивних явищ серед астматиків.

Сьогодні на ринку представлено безліч моделей таких очисників, які прийнято розділяти на кілька основних типів:

  • прилади водної очищення, або мийки повітря, які представляють собою апарати, що виробляють одночасну очищення і зволоження повітряної маси в приміщенні за допомогою її пропуску через водну завісу, яка створюється всередині агрегату;
  • фотокаталіческіе фільтри  являють собою обладнання, яке здійснює очищення повітряної маси в квартирі за допомогою хімічних процесів, що відбуваються під час впливу ультрафіолетового випромінювання на діоксид титану;
  • мийки повітря з НЕРА-фільтром  є комбінацією механічного очищення повітряної маси з електростатичним блоком. Останній працює за принципом заряду алергенів і інших зважених в повітрі частинок, після чого вони практично повністю (від 97% і вище) поглинаються НЕРА-фільтрами, які мають розмір осередку в кілька мікрон, і складну багатоступеневу організацію.
Вибираючи очисник повітря для квартири, користувачі спираються в першу чергу на свої фінансові можливості і той ряд завдань, який вони планують вирішити за допомогою покупки подібного обладнання.

Для астматиків та алергіків буде цікавий НЕРА-фільтр, який сконструйований сп еціально з метою забезпечити очистку повітряної маси від найбільш дрібних органічних і неорганічних збудників захворювань. Тому, якщо в квартирі проживає хворий на астму або страждає від алергії людина, очищувач з НЕРА-фільтром  кращий вибір.

Серед інших параметрів, на які варто звернути увагу при виборі, варто скасувати наявність вбудованого таймера для проведення очистки, наявність декількох режимів роботи в залежності від ступеня забруднення повітряної маси, іонізатора і т. д.

Очисник Venta LP60 WiFi і мийка повітря LPH60 WiFi

Компанія Venta представляє широкий вибір очищувачів і зволожувачів повітря для астматиків, а також алергіків, що забезпечують найкращі умови в квартирі. Спеціально для наших читачів ми вибрали дві найбільш затребувані моделі  Venta LP60 WiFi і LPH60 WiFi.
Очисник Venta LP60 WiFi забезпечує високу ступінь очищення повітря від всіх основних збудників алергії і астми пилку, алергенів, бетонної пилу, сигаретного диму і т. д.У його конструкції передбачено два набори фільтрів, які ефективно видаляють з повітряної маси більше 99% шкідливих зважених часток. НЕРА-фільтр пристрою здатний утримувати навіть віруси, розмір яких складає близько 0,07 мікрон (розмір вірусу грипу).

Очисник зволожувач  повітря Venta LPH60 WiFi

Мийка повітря Venta LPH60 WiFi є найбільш тихий і продуктивний очищувач повітряної маси на ринку  при повному навантаженні прилад видає шум на рівні всього 17 Дб. Неймовірно продуктивний НЕРА-фільтр забезпечує ступінь очищення повітря в 99,95%. Прилад володіє зручною панеллю керування, а також можливістю регулювати роботу через додаток за допомогою підключення пристрою до Wi-Fi мережі.

Надійність і особливості продукції Venta

Компанія  Venta Luftwäscher GmbH є визнаним лідером серед виробників повітроочисного обладнання. Більш ніж 35-річний досвід роботи, постійна взаємодія з клієнтом для виявлення його потреб і побажань дозволили бренду створити обладнання, яке повністю відповідає очікуванням користувачів. Прийнявши рішення купити мийку повітря Venta, ви отримуєте не просто працює прилад, а й довгострокове співробітництво зі світовим брендом, який на перше своєї діяльності ставить турботу про клієнтів.

При бажанні ви завжди можете ознайомитися з відгуками реальних покупців нашої продукції на сторінці https://venta.com.ua/ukr/reviews.html

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей