Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Очищувачі повітря проти грипу

З настанням холодів в осінньо-зимовий період збільшується ймовірність захворіти на грип чи застуду. Відсутня в будинках природна повітряна циркуляція в комплексі з теплом  в опалювальний період, створює сприятливі умови для розмноження різноманітних бактерій і вірусів. Справитися з ними допоможе придбана мийка повітря Venta LPH60, яка об'єднує в собі функції зволоження і професійного очищення повітря.

Venta очисник повітря і зволожувач  в боротьбі проти вірусів і бактерій

За допомогою даного багатофункціонального приладу ви зможете очистити повітряний простір вашої квартири не тільки від пилових частинок, але і від різних вірусів грипу і хвороботворних бактерій. І навіть, якщо в будинку вже з'явився хворий, то використання очищувача Venta LPH60 в значній мірі прискорить процес одужання. Зволожений очищене повітря буде благотворно впливати на слизові дихальних шляхів, не дозволяючи їм пересихати і тим самим перешкоджаючи розмноженню бактерій.

Унікальний очисник-зволожувач повітря Venta; надійний захист від грипу

Розробники оснастили унікальний прилад 3-ма наборами фільтрів, завдяки яким стало можливим здійснювати потрійну фільтрацію повітряного потоку надходить в квартиру. Це дозволяє перешкоджати проникненню абсолютно всіх видів забруднень і забезпечувати на площі до 75 м² очищеним на 99,95% повітрям. Таким чином,  видаляючи віруси і бактерії, що сприяють виникненню інфекцій, здійснюється профілактика грипу, як в домашніх умови, так і в офісних приміщеннях.

Під час епідемії ймовірність зараження дуже велика: в транспорті по дорозі на роботу, в супермаркетах або інших багатолюдних місцях, де можна зустріти чхає або кашляє людини. Якщо в приміщенні присутня людина заражений грипом, то вірус поширюється дуже швидко. Тому встановлений очищувач повітря допоможе в боротьбі проти грипу.

У зволожувач і очищувач повітря Venta створить сприятливий і безпечний клімат в квартирі і будинку


Крім цього прилад має ряд переваг:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей