13.01.2021

Очищення повітря від тютюнового диму


Завезений Колумбом тютюн в далекому 15 столітті, швидко поширився, майже 500 років, куріння стало схоже хобі, прихильники сигарет зустрічаються на кожному кроці.

Куріння - згубна звичка, яка на організмі людини. Про це написано чимало робіт, влада вживає низку законів, намагаючись зменшити їх кількість, на пачках зображені жахливі наслідки куріння, а людство розділилося на дві категорії: ті, що палять і не палять. Другі, як правило, мають жорстку позицію, не допускаючи запаху тютюнового диму поруч з собою, адже вони не зобов'язані вдихати цей їдкий«аромат». Хоча навіть самі курці з упевненістю підтвердять, їдкий дим - реальна проблема.

Існують обмеження щодо місць для куріння, яких залишилося не багато, наприклад, в громадських місцях це заборонено (не будемо брати до уваги, що це далеко від дійсності). Одними з небагатьох місць, де заборона не поширюється - власна квартира чи спеціальна «курилка» в офісних будівлях (інколи вони розташовуються на балконах або між поверхами). Ці місця не є гарантією, що тютюновий дим не проникне нікуди більше, навіть при наявності постійного провітрювання, він здатний швидко просочити одяг, волосся, меблі, а значить курець частина даного«аромата» принесе з собою, що неможливо не відчути.

Якщо розглядати суспільство як єдину систему, то правильним буде сказати, що тут немає місця абсолютного егоїзму, варто прислухатися до оточуючих і думати не тільки про себе. Іноді погані звички, можуть бути небезпечні для оточуючих і якщо хтось виявив бажання не знаходиться в хмарі тютюнового диму – цей вибір треба поважати і ставитися з розумінням (мова про любителів курити «находу», коли диму складно уникнути).

Якщо говорити про приміщеннях, залишається два виходи: кинути палити або обзавестися універсальнимочисником (за сумісництвом і зволожувачем) повітря.

Очисники повітря VENTA – реальний вихід і необхідність для тих, хто піклується про те, що вдихає, тому фахівці компанії VENTA розробляють і постійно вдосконалюють очисники повітря. В питанні очищення повітря від сигарного диму кращим рішенням будуть мийки та очищувачі 6-го покоління, вони здатні очищати великі приміщення від різноманітних запахів, бактерій, вірусів, пилу, пилку, забезпечуючи чистий і зволожений повітря. Виробничі потужності, що знаходяться в Німеччині, гарантують вам високоякісні і перевірені прилади, які до того ж економічні, надають мінімальний вплив на енергоресурси і здатні прослужити тривалий термін!


Величезним плюсом очищувачів є їх багатозадачність і наявність багатоступінчастої системи фільтрів, яка за годину здатна очистити повітря кілька разів! Не тільки від тютюнового диму, а і від інших дратівливих запахів. Наприклад, приготувати багато страв, звичайне провітрювання не здатна позбавити вас від специфічного запаху, утворюється в процесі приготування, якщо ви вирішили щось пофарбувати –та ж ситуації. Очисник - універсальна річ в будь-якому приміщенні, яка вдало впишеться у ваш інтер'єр, маючи сучасний дизайн.

Купуючи повітроочисник, ви забезпечуєте себе і оточуючих чистим повітрям, який надає оздоровчу дію, полегшуючи дихання, покращуючи імунітет, стабілізуючи тиск.

Якщо вам потрібен очищений повітря, будь це квартира, фахівці компанії VENTA допоможуть вам підібрати оптимальний варіант, відштовхуючись від завдань очищувача і площі приміщення.

Очищувачі та зволожувачі повітря VENTA - вигідне вкладення, у власне здоров'я, своїх близьких і оточуючих!

Інші статті