Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Оптимальна вологість повітря в квартирі, міфи і реальність

Показники вологості в приміщенні змінюються в залежності від пори року і температури в цілому. Оптимальна вологість повітря в квартирі в зимовий сезон повинна варіюватися від 30 до 45%, а влітку становить - від 60 до 65%. Норма рівня вологості відповідно до Держстандарту становить близько 50-55%. Це нормальні умови для дорослої людини і дитини.

Однак існує 5 основних міфів, які стосуються комфортних умов в будинку для всіх членів сім'ї.


Міф 1

"Будинки нормальна вологість. Додаткове зволоження не потрібно"Закриті вікна в зимовий період, постійно працює кондиціонер, радіатори опалення, погана вентиляція - все це призводить до того, що в квартирі застоюються сухі повітряні маси. Навіть якщо Ви не користуєтеся кондиціонером і у Вас відмінна вентиляція в будинку, а провітрювання кімнат в літній сезон відбувається регулярно, взимку кожен з нас користується різними джерелами тепла. Вони є одними з найголовніших ворогів вологих повітряних мас.

Міф 2

"Досить провітрити приміщення, щоб піднялася вологість повітря"Абсолютна і відносна вологість - важливі показники, які залежать від клімату і погодних умов. Наприклад, тепла зима з достатньою кількістю дощів і відлигами дозволяє підтримувати необхідний баланс вологи в будинку при регулярному провітрюванні. Однак з настанням морозів повітряні потоки стають суші, так як в результаті негативної температури кількість пари в повітряних масах значно зменшується, а надлишок осідає у вигляді інею.

Якщо в таку погоду провітрювати житлові приміщення, то показники вологості не збільшуються, а, навпаки, зменшуються. Адже зовні повітря сухіше, ніж в квартирі.

Міф 3

"Досить залишити на радіаторі опалення вологу тканину або встановити акваріум, щоб в кімнаті був нормальний рівень вологості"Незважаючи на те, що ці два способи дійсно працюють, вони мають два основних мінуса, про які важливо пам'ятати заздалегідь:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей