21.01.2021

Звідки береться алергія?

Наш організм «спроектований» природою на проживання в далеко не стерильному середовищі, і мікрочастинки, мільйонами потрапляють у наші легені, він просто не помічає. Так і відбувалося мільйони років розвитку людини, поки зусиллями самої людини в середовище проживання не стали надходити речовини, не властиві природі, винайдені і вироблені самим людиною. Ці речовини викликали генні мутації – мікроскопічні зміни в генотипі, ніяк, на перший погляд, не позначилися на здоров'ї та самопочутті людини. Але деякі з цих мутацій привели до того, що організм людини почав «плутати» цілком нешкідливі для нього речовини, на зразок тих, що присутні в домашнього пилу, з небезпечними і хвороботворними. Так, наприклад, цілком невинна пилок рослин, яку, не замислюючись і не помічаючи того вдихали наші бабусі і прабабусі, тепер в наших організмах викликає утворення «антитіл», покликаних боротися зі «страшним ворогом». Ці антитіла мають властивість накопичуватися в організмі і, зрештою, можуть призвести до розвитку захворювання, іменованого алергією.

 

Що таке алергія?

 

Алергія – це підвищена чутливість до різних речовин, що виявляється незвичайними реакціями при контакті з ними. Імунна система як би «перевищує свої повноваження» і, втративши управління, починає реагувати на абсолютно нешкідливу речовину як на небезпечне. Така втрата управління і призводить до запуску руйнівних гиперреакций. Ці руйнівні реакції називають «реакціями гіперчутливості» або «алергічними», а антигени, відповідальні за розвиток алергічних реакцій – алергенами. Отже, що ми споживаємо найчастіше? Чим користуємося постійно, вдень і вночі? Повітрям. Повітрям, вплив якого на наше здоров'я важко переоцінити. Повітря, який найбільшою мірою відповідальний за виникнення алергічних та легеневих захворювань.

 

Хто може стати алергіком?

 

З генного характеру алергії можна зробити висновок про спадкової схильності до неї. Тобто, якщо у Вас в родині хтось був алергіком або астматиком, то у Вас – на жаль! – шанси захворіти досить високі. І не важливо при цьому, скільки Вам років. Алергія, астма можуть добратися до Вас у будь-якому віці. Тому важливо для всіх – і для дорослих, і, особливо, для дітей створення і підтримання здорового, гіпоалергенного побуту. А для тих з Вас, хто знає, що таке алергія та астма, на власному досвіді, це вже нагальна необхідність.

 

Як діяти при алергії?

 

Перш за все слід звернутися до лікаря – алерголога, який зможе визначити до якого виду алергії віднести запалення, на які речовини реагує Ваш організм і як це лікувати.

Якщо потрібно терміново зняти запалення - скористайтесь антигістамінними препаратами, які зменшують кількість гістаміну в організмі і знімають симптоми запалення.

Що б відчувати себе комфортно в приміщенні, не приймаючи препарати, скористайтесь приладом Venta LP 60.

Вперше компанія Venta-Luftwäscher GmbH створила прилад, який очищає повітря на 99,95%, без використання води. Очищувач повітря Venta LP 60 WiFi ефективно уловлює найдрібніші частинки до 0,07 мікрон. Забезпечить стерильну і комфортну середу для Вашого організму.

Інші статті