Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Паркет в літній період

Вибираючи натуральне дерево в якості підлогового покриття в будинку, рекомендується пам'ятати про те, що набагато простіше виконувати профілактичний догляд за підлогою в домашніх умовах, ніж кожен рік його кардинально оновлювати.

У разі експлуатації паркетної дошки відзначають три основних вороги:

Основне правило грамотного догляду за паркетом полягає у відсутності вологого середовища: всі розлиті рідини потрібно негайно прибрати з поверхні. Процес прибирання в таких кімнатах може здійснюватися по мірі накопичення пилу та бруду. У такому випадку доцільно скористатися сухим методом чищення, використовуючи віник чи пилосос.

Особливість правильного догляду полягає в тому, щоб не мити паркет, а акуратно його добре протирати викрученою вологою ганчіркою або плоскою щіткою з м'якою губкою. Доглядати за паркетною дошкою за допомогою миючих пилососів суворо заборонено: великий напір води, що подається на поверхню, негативно позначається на стані дерева. Причому протирати поверхню найкраще вздовж волокон деревини, а не впоперек.

Вплив температурного режиму на стан паркету  

Виконуючи укладку паркету в житлових приміщеннях, завжди важливо враховувати особливості даного матеріалу в залежності від конкретного сезону. У зимовий період повітряні маси на вулиці стають більш сухими, а повітрообмін в будівлях з нерегульованою вентиляцією збільшується за рахунок природної тяги. Тому в багатьох будинках вологість зменшується до 30-40%. В результаті паркетні дошки стискуються, зсихаються, а між планками можна помітити невеликі щілини. Тому взимку важливо підтримувати оптимальний рівень вологості в приміщеннях ‒ від 50 до 60%.

Паркет у літній період також потребує особливого захисту. Однак у цей сезон відбувається зовсім протилежна ситуація. Під час літніх дощів рівень вологості збільшується до 80-90%, а температура повітря підвищується до 30-35 градусів.

В результаті реакція паркетної дошки передбачає створення, так званої «човники», коли краю дошки розпирає та піднімаються вгору. Те ж саме відбувається з деревом, якщо його залити великою кількістю води. Тому підтримувати оптимальний рівень вологості важливо протягом усього року.

Типи зволожувачів і їх вплив на паркет

Сучасні зволожувачі повітря покликані зберігати і підтримувати оптимальний рівень вологи в житлових приміщеннях, необхідний для паркету. Такі прилади відрізняються невеликими розмірами, тому можуть стояти на столі або на підлозі.

Основні види популярних зволожувачів:

Щоб підібрати і купити зволожувач повітря в Україні, необхідно уважно вивчити характеристики кожного з них, враховуючи їх вплив на дерев'яні підлоги.

Прилади з принципом холодного випаровування ‒ найкращий вибір для паркету

Мийка повітря є сучасним та ефективним приладом, який працює за принципом холодного випаровування. Це відмінне рішення для житлових приміщень, де знаходиться величезна кількість дерев'яних меблів, а також дерев'яні підлоги ‒ паркет.

Для паркетної дошки такі зволожувачі вважаються одними з найкращих, так як вони дозволяють поступово врегулювати вологість повітря в кімнаті. Все це здійснюється незалежно від погодних умов за вікном. За рахунок додаткової роботи вентилятора очищені і зволожені повітряні маси рівномірно розподіляються по всьому приміщенню. Таким чином, не виникає окремих перезволожених ділянок.

Крім того, на поверхні дерев'яних виробів не збирається білий наліт кальцію: всі елементи, що є в складі води, осідають усередині спеціальної ємності. Тому в кімнату потрапляють тільки очищені і зволожені потоки повітря.

Переваги використання приладів Вента 5 і 6 серії

Побутові зволожувачі і очищувачі повітря 5 і 6 серії є компактними і одночасно стильні прилади нового покоління. Популярність використання таких мийок пояснюється їх конструктивними характеристиками і функціональними можливостями.

Основні переваги продукції компанії Venta:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей