13.01.2021

Чому зволожувач повинен працювати вночі?

Мікроклімат у спальній кімнаті грає досить важливу роль для людського організму. У цьому приміщенні ідеальні показники вологості повинні варіюватися від 40 до 55%. Адже саме здоровий сон безпосередньо впливає на імунітет людини, а також на його самопочуття в цілому.

Ще одна кімната в квартирі, де важливо враховувати рівень вологості ‒ дитяча. Тут показники потрібно підтримувати в межах 50-60%. Незміцнілий дитячий організм досить сприйнятливий до різних інфекцій, що фіксуються у вологому або досить сухому повітрі. Діти активно реагують на різкі температурні перепади, бо здоровий і міцний сон дитини передбачає створення сприятливого мікроклімату.

Таким чином, зволожувач найчастіше включають під час сну вночі, коли необхідно організувати ідеальні умови для повноцінного відпочинку.

 

Вплив зволожувача на нічний хропіння

 

Людина, яка хропе уві сні, не тільки не висипається, але і також не дозволяє відпочити всім іншим членам родини. Згідно зі світовою статистикою, кожен п'ятий страждає від хропіння. Позбутися від цієї недуги можна різними способами: у продажу представлені препарати, що належать до класичної або нестандартної медицині.

Найчастіше хропуть чоловіки віком від 30 років. Багато лікарі пов'язують появу такого звуку з наявністю слабких м'язів піднебінних. Причини хропіння наступні:

 • зайву вагу;
 • неврологічні проблеми;
 • вживання алкогольних напоїв, куріння;
 • вік;
 • всілякі аномалії, пов'язані з особливою будовою дихальних шляхів.

Хропіння або рохнопатия ‒ це порушений процес дихання, що виникає при недостатній кількості кисню. В результаті відзначають всілякі серйозні ускладнення у вигляді серцево-судинних захворювань, проблем з щитовидною залозою і навіть інсульт.

Поява хропіння найчастіше безпосередньо пов'язано з якістю повітря в будинку. Істотну шкоду організму приносять сухі повітряні маси, які пересушують слизову оболонку носоглотки, викликаючи хропіння.

Як результат: відзначають високу навантаження на серцеву систему, відбувається набряк слизової, якщо своєчасно не вжити заходів. Таким чином, вдалося отримати важливий відповідь на питання, навіщо зволожувати повітря в кімнаті перед і під час сну.

 

Комфортний сон дитини в літню спеку


Користь сучасних зволожувачів досить висока, а особливо в літній період. Низький рівень вологості разом з високими температурними показниками здатний висушувати слизову оболонку носа і горла малюків. При пересиханні тут утворюється ідеальне середовище для існування різних мікробних організмів. Враховуючи той факт, що дитячий імунітет ще досить слабкий, виникає небезпека частого зараження різними вірусними інфекціями.

Важливо пам'ятати про те, що маленькі діти отримують вологу і таким чином охолоджують свій організм за допомогою дихання: вони вдихають прохолодне повітря, насичене вологою, «регулюючи» температуру свого тіла.

Саме тому в кожній дитячій кімнаті повинен стояти спеціальний прилад ‒ мийка повітря, яка відповідає за створення і підтримка оптимального мікроклімату. В результаті Ваша дитина не тільки буде захищений від вірусних інфекцій, але й також зможе міцно спати на протязі довгого часу.

Ароматерапія ‒ вплив на якість сну

Сучасний зволожувач повітря для будинку функціонує з допомогою використання натуральних фільтрів.  Для міцного і здорового сну дорослої людини чи дитини у воду додають всілякі ароматичні масла, які допоможуть позбутися від безсоння.

Ароматерапія базується на застосування різних натуральних олій, які були отримані з рослин. Вона на протязі довгого часу використовувалася для усунення величезної кількості фізичних і емоційних проблем зі здоров'ям.

В результаті роботи зволожувача насичені аромати рівномірно розподіляються по всій площі кімнати. Сплячий людина вдихає їх, насолоджуючись приємними запахами.

 

Переваги очисника–зволожувача 5 серії Venta


Побутовий очищувач і зволожувач повітря від Venta використовується для квартир, будинків, а також невеликих офісних приміщень. Такий прилад покликаний одночасно виконувати відразу кілька важливих завдань: очищати і зволожувати повітряні маси в кімнаті.

Щоб придбати даний очищувач, варто ознайомитися з його основними перевагами:

 • виключає перезволоження повітряних потоків;
 • апарат функціонує практично в безшумному режимі, що дозволяє його використовувати в дитячій або спальні;
 • високі показники продуктивності: здійснюється ефективне зволоження приміщень до 75 м2 і очищення до 40 м2.

Скільки прослужить даний зволожувач? Корпус моделі виконаний з екологічно чистого пластику, а проста конструкція робить її довговічною і багатофункціональною одночасно. Термін гарантії на всі очисники 5-й серії ‒ 10 років.

 

Переваги використання LPH60Wifi Venta


Одним з популярних приладів, які належать до 6-ї серії Venta, є модель LPH60Wifi, де виробник успішно поєднав відразу кілька інноваційних технологій.

Мийка повітря, купити в Україні, яку можна на сайті, відрізняється наступним набором переваг:

 • Застосування запатентованого фільтра Nelior VENTAcel, що має ступінь очищення до 0,07 мікрон.
 • Рівень шуму складає всього 17 дБ.
 • Використання принципу холодного випаровування, завдяки якому повітряні маси отримують стільки вологи, скільки необхідно для нормального мікроклімату.
 • Висока ефективність очищення повітряних потоків ‒ до 99,95%.

Додатковий бонус для кожного користувача ‒ використання функції Wi-Fi, що дозволяє дистанційно керувати приладом. Для цього потрібно встановити відповідне безкоштовний додаток на власний смартфон і контролювати рівень вологості, перебуваючи поза домом.

Інші статті