Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Як підготувати будинок до появи малюка

У перший місяць новонароджений особливо вразливий до різних факторів зовнішнього середовища. Ще зовсім недавно він покинув стерильне середовище і його організм не встиг пройти підготовку до «атак» всіляких мікроорганізмів. Тому мама і вся сім'я починає поступово готуватися ще задовго до народження дитини.

 Ідеальні умови для новонародженого ‒ це не повністю знезаражена середовище. Інакше дитячий організм не навчитися протистояти простим небезпекам, а імунітет дитини буде слабким. Проте чисте і свіже повітря є головною умовою для створення сприятливого мікроклімату в дитячій кімнаті.

Негативний вплив сухого повітря на дитячий організм

Влітку кожен батько стурбований показниками вологості в квартирі. Адже в пологовому будинку для малюків створені сприятливі умови, а вдома дитина повинна звикати до нових умов.

Одним з важливих параметрів є відносна вологість повітря. При наявності великої кількості сухого повітря в приміщенні в літній час дитячого організму необхідно витрачати більше рідини на зволоження. Для дитини старшого віку це не настільки катастрофічна, як для немовляти, у якого немає таких запасів. В результаті відзначають швидке виснаження організму, що призводить до ослабленому імунітету. Тому діти можуть часто хворіти протягом року.

Недостатній рівень вологості призводить до серйозних наслідків:

Крім того, сухі повітряні маси пересушують ніжну шкіру дитини, що призводить до розвитку різних шкірних захворювань. Тому потрібно щодня контролювати вологість у дитячій, влітку показники повинні варіюватися від 50 до 70%.

Якісний сон з якісним мікрокліматом

Створити ідеальний мікроклімат у кімнаті в літній період досить просто. Потрібно дотримуватися такої формули: правильний рівень вологості + наявність свіжого повітря + комфортний температурний режим.

Влітку в дитячій кімнаті повинна зберігатись оптимальна температура ‒ +18-19 градусів. При цьому не варто постійно закутувати малюка в теплі речі, його тіло повинно «дихати», отримуючи максимум кисню. Саме це є запорукою міцного сну, так як новонароджений поступово звикає до нових умов.

Що потрібно робити, щоб підвищити вологість у дитячій

Розбираючись з питанням, як підготувати будинок до появи малюка в літній період, рекомендується виміряти рівень вологості в кімнаті. Для цього часто використовують гігрометр.

Влітку повітря стає сухим, тому для підвищення вологості батьки використовують наступні методи:

Ще один перевірений сучасний метод ‒ мийка повітря, що знаходиться в дитячій кімнаті. Цей прилад також відповідає за природне зволоження повітряних потоків без ризику для дитячого здоров'я.

Який тип зволожувача повітря вибрати

Приймаючи рішення купити зволожувач повітря в дитячу, багато батьків не знають, яким саме приладу віддати свою перевагу. На сучасному ринку представлені різні моделі, які відрізняються своєю конструкцією, вартістю і принципом експлуатації.

Серед найпопулярніших відзначають:

Мийка для повітря є найбільш затребуваною і популярною, завдяки простому і ефективному принципом експлуатації. Функцію фільтра виконує очищена вода, яка «промиває» забруднене повітря і насичує його необхідною вологою.

Зволожувач-очищувач Вента: переваги вибору

Німецька компанія Venta є одним з найбільш популярних виробників високоякісних приладів, що відповідають за очищення-зволоження повітря у приміщенні. Представлені прилади прості в експлуатації, обслуговуванні і вважаються екологічно чистими.

Кожен зволожувач і очищувач повітря Venta характеризується наступними перевагами:

Керування приладом здійснюється за допомогою двох кнопок. У разі відсутності води в резервуарі очищувач автоматично відключається. Обслуговування полягає в тому, щоб міняти воду і час від часу промивати резервуар.

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей