18.01.2021

Допомагає очищувач повітря при алергії

Для більшості людей щорічне очікування теплих літніх днів після зимових холодів є цілком природним.  І тільки алергіки з жахом  готуються до сезону спеки і цвітіння різних рослин, коли поява квіткового пилку спровокує появу алергічних реакцій. На превеликий жаль, чисельність людей у світі, схильних до цього захворювання  зростає в геометричній прогресії. І навіть  новонароджені дитини не є винятком. У деяких дане  захворювання досить непередбачуване і не завжди проявляє себе з раннього дитинства, і може виникнути в будь-який момент життя. І тоді доводиться звертатися до лікарів, щоб хоч якось полегшити свій стан.  Часто медикаментозне лікування не приносить бажаного результату, а лише частково на невеликий час знижує прояв алергічних проявів.


Згідно зі статистичними даними на сьогоднішній день страждають від алергії більше третини українців. Вражає також і цифра по всьому світу, яка досягла вже 334 мільйонів людей, які страждають від алергічного риніту і бронхіальної астми.

Головним, так і, мабуть, єдиним нелекарственным методом боротьби з алергією є максимальне обмеження контакту з субстанцією, що провокує алергічну реакцію. Останні досягнення в сфері інноваційних технологій надають можливість людям з підвищеною чутливістю дихати на повні груди у літній період. Так німецька компанія  Venta-Luftwäscher gmbh розробила унікальний і зволожувач очищувач повітря, за допомогою якого можна полегшити перебіг захворювання, створюючи безпечне середовище в приміщенні.

 

Використання очисника повітря

 

Придбана мийка повітря з фільтром НЕРА допоможе впоратися практично з усіма  мікрочастинками, безліч яких перебуває  у повітрі за вікном.  З допомогою очищувача і зволожувача Venta, обладнаного передовий фільтруючої системою Nelior VENTAcel і вугільним фільтром Ventacarb, повітряний простір вашого житла буде очищено на 99,95% від різних алергенів. До того ж цей пристрій, крім очищення  здатне впоратися з  ще однією важливою завданням. А саме, зможе  наповнити вологою повітря до нормального рівня максимально наближеного до природного, що виключить ймовірність пересихання, як слизових оболонок, так і шкірних покривів особливо чутливих до різного роду подразників.  А це значить, що вдома вам буде забезпечено гарне самопочуття без закладеності носа і утруднене дихання.

Завдяки продуманій конструкції очисника Venta LP60 WiFi повітря, що надходить у вашу квартиру буде очищений від:
• пилу і пилових кліщів, а також їх виділень;
• рослинних суперечка різних цвілевих грибків;
• пилку різноманітних квітучих рослин;
• вовни і лупи тварин, що знаходяться у вашому домі.

Прилад для очищення повітря Venta LP60


Універсальний прилад відрізняється високопродуктивною системою фільтрації і є найкращим у своєму класі. Інноваційне рішення Nelior VENTAcel запатентований німецькими розробками настільки ефективно, що надає можливість видаляти повітря, що надходить в будинок, не тільки найдрібніші частинки, а також  віруси і бактерії.

Постійне вдосконалення конструктивних рішень дозволяє німецькому виробнику випускати моделі очищувачів, завдяки яким вдається полегшувати страждання численної армії алергіків. Про що свідчить безліч позитивних відгуків від користувачів, які стали придбали пристрій успішно його використовують будинку.

Кожна із запропонованих моделей,  створена для  можливості забезпечувати в будинках здорову сприятливу атмосферу, очищену, як від всіляких пилових, так і вірусних мікроорганізмів.

Характерними відмінностями приладів Venta від аналогів є:
• високоякісні показники;
• простота догляду і доступність управління;
• тривалий експлуатаційний період.
Універсальний очищувач повітря Venta LP60 WiFi являє собою енергоефективний прилад, який демонструє низьке енергоспоживання. Тому використання пристрою не буде витратним для сімейного бюджету.

 

Прилади Venta - кращі очищувачі повітря для алергетиків

 

Ми проводимо в приміщенні більшу частину свого життя. А в період активного цвітіння різних рослин, коли людям, які страждають від алергічних реакцій, стає неможливо дихати, можна створити з допомогою приладів Venta справжній оазис, де буде комфортно і безпечно дихати на повні груди.

Ви зможете позбутися від усіх проявів алергічних реакцій у вигляді:
• закладеності носа, і як наслідок головного болю;
• нестерпного свербежу;
• підвищеного сльозотечі;
• шкірних висипань.

Працюючи за принципом холодного випаровування мийка Venta LPH60 WiFi надає  відмінну можливість наповнити повітряний простір у вашому будинку завжди свіжістю і чистотою. При цьому досконалість конструкції повністю виключає ймовірність перезволоження. За допомогою даного приладу, ви зможете впоратися з алергенами, назавжди  позбувшись від них. Пристрій працює настільки тихо, що не буде перешкодою для глибокого і спокійного сну в нічний час. Спочатку пристрій розрахований на цілодобову роботу, тому можна сміливо залишати його в робочому стані на ніч, щоб вранці прокинутися і відчути себе повним сил і енергії для нових звершень.

Мийка повітря Venta LPH60

На думку лікарів-алергологів, саме використання, не тільки вдома, але також і в офісі очищувачів-зволожувачів повітря з наявністю фільтра Nelior VENTAcel, що забезпечують багаторівневе очищення повітря є дієвим способом, дозволяє полегшити страждання людей схильних до алергічних реакцій. Придбаний прилад, допоможе позбутися від  проникнення у ваш будинок алергенів і створити сприятливі умови для життєдіяльності.

Інші статті