Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Наслідки сухого повітря в будинку

Сухе повітря в будинку досить небезпечний для здоров'я кожної людини, а особливо для маленьких дітей. У такому мікрокліматі дитина і дорослий буде регулярно відчувати втому, постійно терти очі в результаті подразнення слизової. З плином часу подібні наслідки стають головною причиною зниження імунітету, втрати уваги і відсутність концентрації.

Основні наслідки наявності сухих повітряних мас в приміщенні:

Такий клімат є справжньою проблемою для всіх членів сім'ї, а особливо для людей зі зниженим імунітетом або з різними хронічними захворюваннями.

Причини появи сухого повітря в будинку

Проблема надто сухих повітряних мас відмінно знайома кожному власникові будинку або квартири. Негативні наслідки сухого повітря «змушують» людину задуматися про причини появи цієї проблеми, яка не залежить від сезону.

Недостатня кількість вологості в приміщенні відзначають і взимку, і влітку:

Незалежно від сезону наявність сухих повітряних мас може утворюватися в квартирах чи будинках, де погана вентиляційна система. Відсутність потоків свіжого повітря і необхідної циркуляції призводить до того, що повітряні маси застоюються в житло.

Чим небезпечний сухе повітря в квартирі

Сухі шкідливі повітряні потоки негативно позначаються на самопочутті людини, її настрої та імунітет в цілому. Тому так важливо своєчасно зволожувати повітря в житлових приміщеннях.

У чому полягає небезпека:

Крім того, у таких повітряних потоках живуть мікроби, швидко поширюється пил по всій квартирі, що є основним алергеном.

Як підтримувати оптимальний рівень вологості в приміщенні

Існує безліч способів, що дозволяють підтримувати оптимальну вологу в кімнаті: починаючи від ємності з водою, що буде стояти в приміщенні, і закінчуючи киплячим чайником. Однак сучасний метод передбачає застосування спеціального приладу ‒ очищувач і зволожувач повітря. Завдання такого приладу полягає в тому, щоб забезпечити ідеальний мікроклімат в домі і не витрачати час на постійне кип'ятіння води в ємності.

Принципи роботи приладів Venta

Очищувач-зволожувач Вента ‒ сучасне рішення для житлових приміщень, а також для офісів. Такий прилад покликаний не тільки зволожувати повітряні маси, але і також відповідає за очищення потоків повітря. В результаті в кімнату потрапляє в міру зволожений і вже очищений повітря, яким корисно дихати.

Зволожувач повітря для будинку характеризується досить простим принципом роботи:

 • У якості основного фільтра в мийках Venta використовується звичайна очищена вода.
 • Повітряні маси за допомогою вентилятора затягуються всередину через верхню частину і проникають в нижню ємність, де знаходиться вода.
 • У воді обертається пластинчастий барабан, на контактну площу якого потрапляють повітряні потоки. Пил і інші алергени намокають і стають важкими, залишаючись всередині приладу. Повітря насичується необхідною кількістю вологи і надходить назад в кімнату.
 • Плюси експлуатації очищувача-зволожувача Venta

  Завдяки проведеним експериментам виробникові вдалося створити одразу кілька різних моделей, кожна з яких розрахована для подальшої роботи на певній площі. Серед основних переваг важливо відзначити застосування запатентованої технології одного приводу. Тому пластинчастий барабан виконує акуратні обертальні рухи за рахунок роботи вентилятора і споживає мінімальну кількість електроенергії.

  Придбати очищувач-зволожувач можна для спальні, вітальні і навіть дитячої кімнати, так як прилад працює максимально тихо, не створюючи дискомфорт під час сну. Відсутність булькаючого звуку під час експлуатації - ще один плюс в скарбничку мийки від Venta. Це пояснюється тим, що вода заливається в піддон, де розташований пластинчастий барабан, а звуки виникають в конструкціях, де вода перетікає з навісного резервуара в піддон.

  Для максимальної безпеки розробники доповнили прилад автоматичним відключенням в разі відсутності води в резервуарі. Очищувачі та зволожувачі повітря, купити які можна на сайті, досить прості в плані регулярного догляду. Обслуговування приладу полягає в розбиранні конструкції і миття її окремих елементів під проточною водою.

  Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей