25.01.2021

Правильно оформлена приймальня з Venta

Забезпечуючи чистий, приємний клімат в приміщенні, ви ризикуєте зробити людей щасливими!

Комфортні і красиві умови перебування в прийомних (а вони дійсно такими можуть бути і бувають!). Роблять позитивний вплив на людину, заспокоюючи і знімаючи напругу, що не залишить байдужим жодного пацієнта. З нашими очисниками повітря Venta хороший повітря не проблема, навіть в холодні зимові місяці!

Комфортні умови в кімнатах очікуванняОбстановка в залах очікування, далеко не стерильна і сприятлива. Невелика кількість лікарів приділяють належну увагу при створенні своєї практики, чистоті і внутрішньому іміджу. Природно це може бути пов'язано з обмеженими часовими та грошовими ресурсами, але яскрава, чиста і затишна атмосфера безумовно позитивно позначиться на послевкусии від прийому у лікаря. Адже якщо пацієнти відчувають себе комфортно, вони більш відкриті при спілкуванні з доктором, розташовані до нього, терплячі і товариські. Звичайно, ніхто не очікує умов і атмосфери як вдома, але наблизитися до неї  значить, зробити крок назустріч своїм пацієнтам! Крім того, що варто приділити увагу благоустрою кімнати, варто передбачити забезпечення якісного повітря в прийомних. Уникайте поганого повітря, санітарія - наше все!

Чого очікують пацієнти?

Хто готовий витрачати свій час в прийомних? І не тільки тому, що цей процес може затягнутися, а ви втрачаєте дорогоцінні хвилини життя! Як правило, прийоми у лікаря носять несприятливий характер, якщо це не терапевт або стоматолог - похід до яких відтягується на максимум, навіть якщо це звичайне планове обстеження!

 Venta-щасливі пацієнти

 

Крім того, сидячи в черзі очікування, ви не можете убезпечити себе від контакту і хвороб незнайомих людей навколо. Адже часто, після тривалого перебування в залі очікування, ви можете повернутися додому і відчувати себе більш болісно, ​​ніж до цього. Не дивно, адже тут можуть зустрічатися найрізноманітніші патогени, особливо в період холоду і грипу, коли сухе тепле повітря від обігріву приміщення, знижує вологість, дратуючи дихальні шляхи. Що стосується привабливості приміщень, то ніхто не очікує найдорожчих меблів, модних кольорів або незвичних дизайнерських рішень, на жаль, в дійсності ми можемо бачити тільки старі лавки і стільці, історичні столи і білі стіни. Чутливий дизайн інтер'єру може допомогти зменшити занепокоєння і агресію, адже світло, кольори і форми здатні зробити сильний вплив на психіку, ніж ми могли б уявити. Зручна зона відпочинку з напоями, тихою заспокійливою музикою, будь-якими інформаційними матеріалами (журнал / газети), здатна створити заспокійливу атмосферу і значно пом'якшити або навіть скоротити час очікування.

Поради для балансу, гармонії і професіоналізму!

Сучасні медичні установи, в процесі проектування всі частіше будуються за принципом  розчинення  відкритих кімнат коли немає розділень між прийомною сім'єю і залом очікування.Так пацієнти, які потребують лікування, не відчувають себе ізольованими, а для більшої конфіденційності можна використовувати різного типу і текстури скляні двері, погодьтеся, це куди більш раціональне рішення, ніж всюдисущі білі бетонні стіни! Якщо стіни таки мають місце бути, то варто віддати перевагу спокійним тонам, щоб пацієнти не відчували себе стиснутими, така зона не повинна бути освітлена холодними тонами. Уникайте безлічі яскравих фарб, це може викликати хвилювання! А різні декоративні предмети послужать хорошою зарядкою для очей. Меблі в таких кімнатах також повинна відповідати гігієнічним нормам, щоб не зберігати в собі різні бактерії і віруси! У кожного пацієнта різні потреби, це варто враховувати, тому забезпечити кімнату очікування варто різної меблями, як диван, так і окремі елементи для сидіння. Якщо це дозволено, таку атмосферу варто доповнити мультимедійним пристроєм. Також, в залежності від цільової групи кабінету лікаря, повинна бути оснащена дитячий майданчик для дітей, де вони змогли б безтурботно проводити свій час, коли батьки нудяться в черзі. Доповнити зону очікування можна живими рослинами, які можуть служити додатковим джерелом кисню і пиловим фільтром. Важливо віддавати переваги рослинам, без різких і сильних запахів, щоб не створювати додаткове навантаження для людей, які страждають алергією.

Що ж є невід'ємною частиною комфорту?

venta lph 60 - надійний захист від вірусів і бактерій для ваших пацієнтів

Ефективним вирішенням в боротьбі з забрудненим повітрям, є очищувач і зволожувач повітря Venta LPH60. Це гарант здорового повітря всередині організму і зовні! Ця мийка повітря не тільки проста у використанні, але і має ряд інших переваг: екологічно чиста робота, низьке енергоспоживання і низький рівень шуму, що дуже важливо в такій сфері як медицина! Venta LPH60 знижує ризик зараження вірусами і бактеріями, очищаючи повітря майже на 99,95% !!!

Пристрій Venta LPH 60 зробить візит на прийом лікаря більш приємним і навіть розслаблюючим - для ваших пацієнтів, а значить і для вас, дорогі медичні працівники!

Інші статті