Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

ТОП-5 причин придбати очищувач-зволожувач

прилади Venta

Низькі показники вологості повітря негативно позначаються на здоров'я людини, а саме провокують подразнення слизової. Як результат ‒ організм не справляється з вірусними захворюваннями. В умовах оптимальних показників вологості (40-60%) слизова оболонка виконує одну з основних завдань ‒ фільтрація повітряних мас і звільнення їх від всіляких біологічних забруднень (бактерії і віруси).

Зволожень повітря чинить сприятливий вплив на здатність слизової протистояти різним вірусним захворюванням, що призводить до зміцнення імунної системи в цілому. Це особливо важливо в осінньо-зимовий період, коли ризик підхопити застуду найбільш високий.

Поліпшення якості шкіри при оптимальному рівні вологості

Ідеальний мікроклімат в будинку або в квартирі ‒ це запорука гарного самопочуття всіх членів сім'ї. Адже сухе повітря негативно впливає не тільки на імунітет людини, але й також погіршує стан його шкіри.

Шкіра стає більш зволоженою, сухий. В результаті на ній набагато швидше з'являються зморшки, прискорюється процес старіння шкірного покриву. Коли шкіра помірно зволожена, вона стає більш еластичною і пружною, зберігається її молодість.

Очищення від пилу

очисник повітря і зволожувач Вента

Кожна сучасна господиня володіє кількома перевіреними способами боротьби з пилом. Чому варто боротися з пилом, знає навіть дитина ‒ адже це пряма загроза для нашого здоров'я і головний розсадник всіх мікробів.

При цьому така боротьба повинна проводитися на постійному рівні. Тому існує величезний комплекс заходів технічного і гігієнічного плану. Однак крім постійних вологих прибирань в квартирі і застосування потужних пилососів, потрібно купити очищувач повітря. Вибір таких приладів досить великий.

Стандартний очищувач і зволожувач повітря працює за наступним принципом:

Такий очисник і зволожувач повітря 2 в 1 допомагає не тільки наповнити кімнату очищеними повітряними масами, але і також виключає надмірну сухість повітря. Тому людина зможе дихати очищеним і в міру зволоженим повітрям, який створює в приміщення ідеальний мікроклімат для всіх членів сім'ї і домашніх тварин.

Очищення будинку від алергенів

Мийка повітря Venta

Весна і літо ‒ сезон алергії і найскладніший період для алергіків. Будь-які рослини можуть стати головною причиною кашлю, почервоніння на шкірі і інших негативних наслідків алергії. Деяка пилок може спровокувати чхання навіть у абсолютно здорової людини. Це ще одна вагома причина купувати автоматичний зволожувач повітря для будинку з додатковою функцією очищення повітряних потоків від алергенів.

Крім квіткового пилку виділяють ще один поширений алерген ‒ шерсть домашніх тварин. Справитися з усім цим зможе воздухоочиститель зволожувач повітря з різними фільтрами в комплекті:

Конкретна ціна на очищувач повітря багато в чому залежить від використовуваного набору фільтрів. В інтернет-магазині представлені високоякісні прилади, здатні впоратися з дрібними алергенами в будинку.

Ароматерапія ‒ найкращі ліки від нудьги і слабкості

П'ята причина придбати зволожувач-очищувач полягає в унікальній можливості використовувати ароматерапію в домашніх умовах. Багатофункціональні очищувачі та зволожувачі повітря, які може придбати кожен бажаючий, допомагають створювати сприятливу атмосферу в будь-якій кімнаті. Для цього рекомендується скористатися натуральними ефірними маслами. Під час ароматерапевтических сеансів здійснюється позитивний вплив на рецептори нюху носових слизових. Все це провокує стимуляцію мозкової діяльності.

Застосування ароматерапії сприяє поліпшенню настрою, самопочуття, допомагає боротися з депресивним станом. Для цього часто використовують масло ялиці, чайного дерева, лимона, шавлії або евкаліпта. Щоб збільшити позитивний ефект, можна використовувати успішну комбінацію відразу декількох ароматів. Такі масла здатні підвищити працездатність в результаті сильної втоми, допомагають впоратися з апатією, покращують пам'ять, концентрацію уваги.

Прилади Venta виконають усі вимоги для створення ідеального мікроклімату в будинку

Виділяють п'ять основних причин, які підтверджують основні переваги використання очисників повітря в квартирі, в будинку і навіть в офісних приміщеннях.

Прилад Venta ‒ це дійсно багатофункціональний пристрій, що дозволяє зволожувати повітря, очищати його від пилу та різних алергенів. Додаткове застосування різних ароматичних добавок ще більше розширює можливості цього приладу.

Переваги використання сучасних зволожувачів-очисників:

Щоб придбати очищувач-зволожувач, необхідно враховувати габарити приміщення, де він буде знаходитися. Великий вибір моделей, менеджер допоможе кожному покупцеві підібрати оптимальний варіант для власного житла.

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей