Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Застосування мийки повітря в шкільних класах

Чисте повітря в школах

Діти шкільного віку більшу частину свого часу проводять в закритих приміщеннях, в навчальних кабінетах, перебуваючи там від 4 до 10 годин. Тому для нормального самопочуття дитини та її розвитку важливо звернути увагу на санітарно-гігієнічні норми, розроблені для шкіл.

Важливими елементами якісної екології в класі, згідно СанПіН, є параметри сприятливого мікроклімату і показники високої якості повітряних мас. Більшість сучасних шкіл - це старі будівлі, в яких вже є пластикові вікна, але при цьому вентиляційна система залишає бажати кращого.

В результаті відсутність подання свіжих повітряних мас і пластикові вікна перетворюють кабінет на герметичну камеру, в якій неможливо працювати без налагодженого процесу повітрообміну. Тому усередині активно збільшується концентрація вуглекислого газу, що призводить до швидкої втоми, поганого імунітету, зниження активності і відсутності уваги.

Негативний вплив СО2 на розумову діяльність був доведений численними дослідженнями. Якщо в приміщенні занадто велика концентрація вуглекислого газу, людині складніше сконцентрувати свою увагу на рішенні певної задачі. Це призводить до вироблення «синдрому хронічної втоми».

Які основні небезпеки для здоров'я дітей

Кожен учбовий заклад повинен дотримуватися певних вимог СанПиНа, згідно з якими оптимальна температура в шкільних класах повинна варіюватися від 18 до 20 градусів. При цьому показники вологості повинні знаходитися в діапазоні від 30 до 60/p>

Дитячий організм ще досить слабкий, а тому швидко реагує на різні подразники, що призводить до постійних захворювань. Особливо важливо контролювати мікроклімат в учбових закладах в цей період, коли по всій країні прокотилася пандемія вірусу COVID - 19.

Недостатня вологість повітряних мас і відсутність вентиляції призводить до таких негативних наслідків:

Крім того, часто знаходячись в таких приміщеннях, у школярів відмічають характерні респіраторні симптоми. Деякі викладачі намагаються зволожити повітряні потоки народними способами і методами : застосовують окремий посуд з водою. Проте таке використання місткостей не принесе бажаних результатів в найкоротші терміни.

Увлажнение воздуха в компьютерных залах

Мойка воздуха для компьютерных классов

В школьных компьютерных залах очень важно контролировать показатели влажности воздушных масс. Большое количество принтеров, компьютерной техники, постоянное скопление людей ‒ все это негативно сказывается на температурном фоне. Работающая техника выделяет тепло, появляется запыленность помещения, что приводит к образованию статического электричества. Возникающие разряды вредят не только здоровью людей, которые находятся в таком кабинете, но и также наносят серьезный ущерб компьютерной техніці.

Для нормалізації відносної вологості повітряних мас прийнято використати зволожувач повітря для великих приміщень. Він не нагріває воду, перетворюючи її на пару, його принцип дії абсолютно інший.

Зволожувач-очисник виконує відразу дві основні функції:

Мойка повітря Київ ‒ відмінне рішення для шкільних кабінетів, незалежно від їх габаритів. Великий модельний ряд дозволяє підібрати відповідну модель для будь-якого приміщення.

Забезпечення якості мікроклімату в учбових приміщеннях шкіл

Зашита від вірусів і бактерія в шкільних класах

Велика кількість мікробів і пилу провокує активний розвиток простудних і алергічних захворювань. Тому, вибираючи якісний зволожувач повітря для дитини, необхідно віддавати перевагу моделям з функцією очищення.

Одними з найпопулярніших приладів вважається продукція німецької компанії Venta. Приміром, миття повітря з дозволяє повністю абсорбувати усі мікроби і віруси, що знаходяться в закритому просторі.

Деякі моделі очисників додатково мають гігієнічні диски з іонами срібла, ароматизатори:

Однією з найпопулярніших моделей є мийка Venta LW45, купити яку можна за доступними цінами. Такий очисник розрахований на площу приміщень до 45 м2, тому один прилад для усього класу буде цілком досить.

Моделі, укомплектовані проводити очищення повітряних мас 99,95Таким чином, вони очищають повітря від дрібних алергенів, пилових часток і хвороботворних мікроорганізмів. Представлене миття повітря, купити в Києві яку може кожен той, що бажає, має потужний мотор, але при цьому працює абсолютно безшумно.

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей