Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Профілактика приладів в літній період

Зволожувач і очищувач  повітря для багатьох є незамінним рішенням у процесі створення ідеального мікроклімату в приміщенні. Коли рівень вологи зберігається в нормі, вдається поліпшити загальне самопочуття, виключити постійні головні болі, алергічні реакції, які проявляються у весняний період. Однак активно використовувати очищувач-зволожувач рекомендується в холодну пору року, коли повітря в приміщеннях досить сухий.

Влітку важливо подбати про правильному зберіганні даного апарату, дотримуючись основних правил безпеки в процесі підготовки приладу до літнього сезону. Тому виділяють кілька простих правил, про які повинен пам'ятати кожен користувач:

  1. Піддон і резервуар для води повністю спустошують від решти рідини.
  2. Всі ємності очищають і ретельно висушують від вологи.
  3. Дістають пластинчастий барабан і промивають, в якому могли залишитися частки кільцевого нальоту.

Після цього всі елементи встановлюються в зворотному порядку. Грамотно організована робота по підготовці приладу до літа дозволяє зберегти його властивості і функції на наступний сезон.

Використання спеціального очищувача для приладу

Якісна профілактика приладів передбачає використання спеціальних очищувачів. Це абсолютно безпечні засоби, які можна застосовувати в закритих приміщеннях, так як вони не представляють небезпеки для здоров'я дитини або дорослої людини. До складу даного очисника-зволожувача входить близько 5% поверхнево-активних компонентів, водний розчин лимонної кислоти, спирт і всілякі добавки.

На випадок сильного забруднення зволожувача рекомендується проводити заходи щодо його комплексного очищення від будь-якого бруду. Використовуючи спеціальний очищувач, виконуємо наступні дії:

Такий очисник спеціально був розроблений для зволожувачів повітря, а тому він не роз'їдає пластик. Очищувач не має насиченого запаху, не викликає корозію і нешкідливий для навколишнього середовища.

Очищення нижній частині мийки повітря

Прилади Venta мають потребу в регулярному очищенні. Для нижньої частини рекомендується скористатися спеціальним очисником. Після його використання конструкцію необхідно висушити і тільки потім збирати.

В нижній частині найчастіше збирається наліт кальцію: чим рідше проводити регулярне чищення, тим більша кількість кальцію накопичується, що ускладнює подальше чищення всієї конструкції.

Очищення верхньої частини мийки повітря

Перед тим, як приступити до очищення верхньої частини, важливо ознайомитися з пам'яткою, щоб виключити нещасні випадки. В першу чергу необхідно вимкнути прилад з розетки, так як при контакті з водою може виникнути замикання і пожежа.

Ще одне важливе попередження: не розбирайте двигун, не опускайте його під воду і не допускайте його намокання. Щоб уникнути травматизму та пожежних ситуацій, лопаті вентилятора, двигун і привід потрібно протирати виключно сухий ганчіркою.

Каркас, барабан і піддон можна акуратно промити під проточною водою або скористатися посудомийною машиною. Але при цьому температура води не повинна бути вище +40 градусів. Перед тим, як збирати верхню частину мийки, важливо перевірити, щоб всі її частини були абсолютно сухими.

Рекомендації по зберіганню мийки повітря

В дитячій кімнаті, в спальні, у вітальні і в інших житлових приміщеннях доцільно використовувати спеціальні зволожувачі. Застосовуючи відповідні гігієнічні добавки вдається створити оздоровчий ефект в період вірусних захворювань. Крім того, добавки відмінно справляються з різноманітними інфекціями, насичують повітря необхідною кількістю вологи.

Щоб прилад прослужив на протязі довгого часу, за ним потрібно правильно доглядати. Після проведених процедур очищення потрібно врахувати кілька рад по зберіганню мийки.

Venta ‒ мийка повітря, що може зберігатися при кімнатній температурі та оптимальному рівні вологості до наступного сезону. Головне, щоб після чищення ретельно протерти всі деталі, позбувшись від залишків води.

Виявлення технічних проблем

Компанія-виробник Venta надає на всі свої пристрої та комплектуючі гарантію - 10 років з моменту покупки мийки. При цьому розробники рекомендують використовувати оригінальні добавки від Venta. В іншому випадку компанія не може гарантувати ефективну роботу очищувача-зволожувача повітря.

При пошкодженні проводу телефонної лінії, його необхідно замінити. Для цього користувач повинен звернутися в сервісний центр Venta. Таким чином, можна уникнути подальших неприємних ситуацій, пов'язаних з використанням неякісних деталей.

Протягом тривалої експлуатації мийки користувач може помітити сторонні шуми, клацання, скрип або постукування всередині конструкції. Найчастіше це пов'язано з пересиханням мастила або її вимиванням. У сервісному центрі Вам допоможуть швидко визначити точну причину несправності і вирішити проблему.

Приймаючи рішення купити очищувач-зволожувач повітря в Україні , необхідно здійснювати покупку у офіційних постачальників. Таким чином, покупець зможе отримати гарантію і скористатися подальшим гарантійним обслуговуванням техніки в разі потреби.

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей