Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Виробнича пил і заходи боротьби з нею

Величезна кількість пилу на виробництві призводить до того, що виникають різні поширені професійні захворювання. Таким чином, забруднене повітря вважається головним фактором, що справляє негативний вплив на організм людини.


Люди, які працюють на підприємствах, часто стикаються з наступними захворюваннями:

В частинках пилу знаходяться різні шкідливі компоненти, одними з яких є двоокис кремнію – компонент пилу фіброгенної дії.

Пил, яка з'явилася в результаті подрібнення різних матеріалів, називається аерозолем. Найчастіше такі тверді речовини можна зустріти в металургійному виробництві. Адже практично всі захворювання легень викликані частинками, у складі яких є фтористі та миш'якові з'єднання.

Особливості органічної пилу

На текстильних підприємствах під час очищення, сортування натуральної вовни, бавовни, в процесі прядіння, ткацтва, працівники стикаються з мелкораздробленными частинками, що знаходяться в приміщенні. Бавовняна пил також входить в розряд небезпечних елементів, що мають високі показники шкідливості.

Найчастіше працівники даних підприємств стикаються з таким розповсюдженим захворюванням, як биссиноз. Це захворювання легень, яке проявляється в результаті постійного вдихання пилу від льону або бавовни. Негативний вплив таких частинок пояснюється тим, що в них містяться біологічно активні речовини. Вони впливають на гладкі тканини бронхів, тим самим провокуючи бронхоспазм, який супроводжується задушливим кашлем.

Ще одне поширене захворювання від забрудненого повітря органічними частками – це хронічний бронхіт. Таке захворювання відзначають у людей, що вже протягом довгого часу працюють на текстильних виробництвах. Часто цей бронхіт представлений ускладненнями у вигляді інфекції дихальної системи. В результаті з часом відзначають бронхоектази.

Захист від виробничого пилу

На виробничих підприємствах часто проводять різноманітні заходи, спрямовані на захист працівників від пилових частинок. Захист від виробничого пилу може бути найрізноманітнішою. На деяких заводах всі приміщення обладнують могутньою вентиляційною системою, що забезпечує безперервну циркуляцію повітря. Інші власники фабрик вдаються до використання засобів індивідуального захисту. Таким чином, співробітники працюють у спеціальних масках, респіраторах, протигазах фільтруючого типу.

Виробнича пил і заходи боротьби з нею:

Всі перераховані вище методи є допоміжними, так як вони не здатні до кінця викорінити головну проблему. Крім того, не на всіх підприємствах є можливість автоматизувати виробничі процеси або замінити порошкоподібні продукти.

Сучасні методи захисту від пилу

Одним з найпопулярніших методів вважається застосування затребуваних приладів – очищувач, мийка повітря. Для цього необхідно грамотно підібрати модель очисника, що впорається з частинками пилу у величезних приміщеннях.Модель Venta LPH60 – це висока гарантія чудовою фільтрації, що дозволяє позбавитися від 99,95% шкідливих речовин. Це пристрій є ефективним при фільтрації сигаретного диму, квіткового пилку, побутової і промислової пилу, різноманітних алергенів.

Основні переваги приладу:

В результаті працівники зможуть виконувати свої завдання в комфортних умовах, не відволікаючись на сторонні шуми. Продумана система фільтрації здатна впоратися навіть з самими дрібними елементами, що зустрічаються в повітряних масах (віруси, мікроби).

Мийка повітря Venta LW45 – модель нового покоління

Мийка повітря є ще одним поширеним методом боротьби з пиловими частинками в невеликих приміщеннях. Цей прилад відмінно підходить для приміщень розміром 45 м2. Паркан повітряних потоків здійснюється через верхню кришку. Розробники компанії Venta запропонували удосконалену конструкцію пристрою, що має трапецієподібну форму.Серед основних переваг Venta LW45 важливо відзначити:

Сучасні очищувачі та зволожувачі повітря прийнято вважати одними з найбільш ефективних методів для позбавлення від величезної кількості пилу в закритому приміщенні. Ці прилади працюють з самим практичним фільтром – вода. В результаті на виробництві буде зберігатися не тільки чисте повітря, але і вдасться підтримувати оптимальний рівень вологості. Метод холодного випаровування допомагає очистити повітряні потоки від шкідливих елементів і видати вже очищені повітряні маси.

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей