Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Пилові кліщі та їх небезпека

Пиловий кліщ ‒ дрібне павукоподібну комаха, розмір якого варіюється від 0,1 до 0,3 мм. Цей паразит може жити до 80 днів, залишаючи після себе потомство у вигляді яєць, кількість яких може досягати 60 штук. Всього в світі існує близько 150 різних видів кліщів.

Таких комах приваблює тепло, так як вони звикли жити в температурних умовах від +22 до 260 градусів. При цьому вологість в приміщенні може становити більше 55%.

Де мешкає кліщ

Цей паразит живиться відмерлими клітинами людини і вовняних виробів. Це можуть бути ворсисті ковдри, килими, ковдри або меблева оббивка. В будинку комаха найчастіше знаходиться в місцях, де постійно накопичується пил: полиці, плінтуса, килими, домашнє взуття, кути, закриті меблями, де рідко відбувається вологе прибирання. Також, такі паразити часто зустрічаються в постільній білизні, особливо в хостелах, пансіонатах, де нечасто змінюють білизну або погано перуть постільну.

Такі паразити проживають цілими групами ‒ від 10 до 10 000 комах на 1 г пилу. Протягом року їх кількість активно змінюється. Особливо небезпечним є період з серпня по жовтень, адже саме в ці місяці настають найбільш сприятливі умови для таких паразитів.

Чим небезпечний пиловий кліщ

Для здоров'я людини представляють загрозу не кліщі і не пил, а речовини, які знаходяться в їх екскременти. В таких речовинах містяться спеціальні ферменти Der p1 і Der f1 травного типу, за рахунок яких комах вдається розщеплювати частинки відшарованої шкіри. Як раз ці білки і є головними алергенами. Однак оболонка померлих від кліщів теж вважається небезпечною, викликаючи подразнення слизової дихальних шляхів.

Вивчаючи більш детально питання «пилові кліщі та їх небезпека для людини», варто відзначити, що такі паразити провокують розвиток різних видів алергій:

Всі перераховані реакції з легкістю можна об'єднати в одне загальне поняття ‒ кліщова алергія або підвищена чутливість організму до кліщовим екскрементів.

Як убезпечити себе від невидимих паразитів

Боротьба з пиловими кліщами спрямована на очищення Вашого житлового приміщення від даних алергенів для створення комфортних умов. Для цього необхідно переглянути потрібну кількість м'яких меблів, яку Ви дійсно використовуєте. При купівлі нових предметів меблів найкраще віддавати перевагу варіантам з шкіряною оббивкою або з оббивкою зі шкірозамінника.

Необхідно відмовитися від килимів з довгим натуральним ворсом. Дитячі м'які іграшки потрібно регулярно прати, а всі пухові і пір'яні подушки рекомендується замінити на синтетичні. Всі постільні приналежності обов'язково потрібно прати в гарячій воді із застосуванням відповідних порошків. Після цього постільна висушують на балконі або лоджії з відкритими вікнами.

Сучасні методи боротьби 

Позбавлятися від таких паразитів можна різними методами. Власники будинку часто миють підлоги і плінтуси сольовим розчином. Для цього потрібно використовувати 5-10 столових ложок солі на відро води.

Однак існує кілька сучасних способів:

Використовуючи сучасну очисну систему, власнику будинку не потрібно відмовлятися від улюбленого килима з довгим ворсом або міняти меблі, яка відмінно вписалася в інтер'єр кімнати.

Чому очищувач-зволожувач самий оптимальний вибір у боротьбі з кліщами

Очищувач-зволожувач повітря вважається найефективнішим сучасним методом боротьби з пиловими кліщами. Більшість моделей укомплектовані HEPA фільтри, що допомагає зменшити концентрацію екскрементів у повітряних потоках. Такі речовини потрапляють у фільтр і затримуються на його поверхні. Тому в приміщення проникає вже очищене повітря.

Регулярна експлуатація очисників повітря сприяє помітному зменшенню концентрації таких шкідливих речовин, що знаходяться в повітряних масах. В результаті вдається знизити негативну реакцію людського організму на екскременти паразитів. Щоб домогтися 100%-них результатів, необхідно використовувати очищувач повітря в комплексі з іншими рекомендаціями по догляду за меблями, килимами (регулярне вологе прибирання).

Мийки Venta ‒ кращий вибір для Вашого будинку

Мийка повітря Вента є кращим помічником під час боротьби з пилом у квартирі, офісі або в заміському будинку. Сучасні зволожувачі від німецького бренду укомплектовані унікальними фільтрами Nelior VENTAcel, а також вугільним фільтром Ventacarb. Така продумана фільтруюча система дозволяє з легкістю захищати будь-яке приміщення від алергенів, виконуючи якісну очистку повітряних мас на 99,95%.

Основні переваги застосування мийки повітря:

Купити мийку повітря може абсолютно кожен бажаючий, ознайомившись з площею, яку буде обслуговувати той чи інший прилад. Кожна модель розрахована для певного приміщення і при правильному підборі зволожувача результат не змусить себе довго чекати.

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей