Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Сухе повітря в квартирі: як шкодить здоров'ю

З приходом холодів рівень вологості повітряного простору в наших квартирах в значній мірі знижується за рахунок використання обігрівальних систем різного типу. Показники вологості  зимового повітря можуть знижуватися до 15%, в той час як відсоток ідеальної внутрішньої вологості повинен становити не менше 45. Такий дисбаланс тягне за собою ряд потенційних проблем, що негативно впливають на здоров'я всіх мешканців будинку.

Venta lw45 турбота про Ваше здоров'я

Вступник холодне повітря з зимової вулиці, підігрівається в кімнаті і вбирає в себе максимум вологи з усього, з чим стикається. Можуть постраждати не тільки шкірні покриви, а й слизові поверхні. Зрозуміти, що у вашій оселі пересушене повітря, допоможуть кілька ознак, наприклад, поява не приємного першіння в горлі, постійна закладеність або свербіж носової порожнини або дуже суха шкіра. Активно вбирає вологу сприяє зменшенню вологого захисного шару, в якому знаходяться і працюють корисні бактерії-антитіла, що захищають нас.

Найбільш вдалим і розумним рішенням цієї проблеми буде придбання зволожувача-очищувача Venta LW45 для вашого будинку або квартири. Характерною здатністю даного приладу є здатність підтримувати встановлений автоматично рівень вологості від 45% до 55%, що практично відповідає природному рівню, а також рівномірно розподіляти по всьому житловому простору зволожене повітря.

Установка зволожувача-очищувача повітря Venta LW45 турбота про здоров'я

Від того яким повітрям ми дихаємо безпосередньо залежить наше самопочуття. При вдиханні висушеного повітря в людський організм не надходить в достатній кількості кисень, що в свою чергу так важливо для успішного протистояння різного роду захворювань, а також і вірусних інфекцій. Пересушене повітря може стати причиною виникнення бронхіальної астми, тому як на незволожених слизової потрапляють при вдиху мікроби здатні швидко розмножуватися.

Величезна кількість пилових мікрочастинок, що піднімаються вгору, не видимі для людських очей. Однак це не робить їх безпечними. Саме вони є винуватцями виникнення алергічних реакцій.

І це тільки частина проблем, які можуть виникнути в будинку, де показники рівня вологості значно нижче норми.

Універсальний зволожувач Venta LW45 є приладом сучасного типу, в якому трапециевидная форма надала можливість збільшити площу верхньої кришки для затягування більшої кількості повітря всередину. Прилад відмінно підійде для установки не тільки в домашніх умовах, але буде також ефективний для офісних і банківських приміщень, якщо керівники підприємств дбають про здоров'я своїх співробітників. Досконале сучасний пристрій має ряд переваг:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей