Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Сухе повітря в опалювальний сезон. Допоможе зволожувач повітря!

Що таке зволожувач і очищувач повітря?

Зволожувач – це, в першу чергу, кліматичний прилад, який можна використовувати як в домашніх побутових умовах, так і на виробництві. У житлове приміщення можна придбати обладнання трьох типів:
• генератори холодного пара (мийка повітря);
• генератори гарячого пара;
• ультразвукові зволожувачі.

Всі пристрої насичують домашній мікроклімат достатньою кількістю вологи. Вони відрізняються принципом дії, швидкістю насичення повітряного простору випаровуванням, ціною і зручністю використання.

Мийки повітря Venta

Принцип дії електроприладу зрозуміти не важко. Пристрій всмоктує всередину через верхній отвір повітря, який проходить вниз, до резервуару з водою. У нижній частині приладу, куди заливається вода, з малою швидкістю обертається пластинчастий барабан, який як би перемішує рідину і повітря. Під час цього процесу в воді осідає весь пил, бруд, потенційні алергени та інші дрібні частинки.

Зволоження відбувається одночасно з очищенням, в атмосферу потрапляють мікрочастинки вологи.

Чому шкідливо знаходитися в сухому кліматі?

Зима – найнебезпечніший період для здоров'я людини, коли нашому організму і всім його система потрібна допомога в боротьбі з інфекціями. Щоб зрозуміти, як підтримувати своє здоров'я, необхідно розібратися в причині виникнення проблем.

Як тільки почався опалювальний сезон, відразу варто звернути увагу на проблему сухого клімату. Всі ми складаємося практично на 70% з води, кожній нашій клітині потрібна волога, інакше не уникнути проблем зі здоров'ям. Також в сухому кліматі пил, мікроби, шерсть домашніх тварин і інші дрібні частки не осідають, а зависають, і людина ними дихає – це призводить до ряду недуг. Пересушена атмосфера несе в собі наступні небезпеки:
• проблеми з дихальною системою;
•загострення алергії;
• лущення шкіри, свербіж, виникнення тріщин;
• ламкість волосся і нігтів.

Особливо небезпечна знижена вологість для немовлят і маленьких дітей. У немовлят на цьому тлі може розвинутися дисбактеріоз, послабиться імунітет і, як наслідок, часті застуди.

Як не допустити проблем зі здоров'ям в зимову пору?

Зниження роботи імунної системи –ось чим небезпечний сухе повітря. Як наслідок –респіраторні захворювання, грип, проблеми з нирками, дихальною системою і інші недуги. Уникнути всіх цих неприємностей можна двома простими способами:
1.Піть достатню кількість рідини;
2.Використовувати зволоження повітря.
Притому проблеми з дихальною системою можна вирішити, тільки якщо використовувати зволожувач. Доведено, що коли дихальні шляху не пересушені, хвороби проходять швидше і ризик ускладнень значно знижується.

Якої шкоди сухість завдає дому?

Вся дерев'яні меблі примхлива, якщо клімат в будинку недостатньо вологий. Згодом, її може «повести», почнуть утворюватися тріщини і буде критикувати фарба. Ми радимо запобігти цим проблеми, придбавши кліматичне обладнання.

Як використовувати побутові зволожувачі? В першу чергу, визначитеся з тим, який за потужністю прилад вам підходить. Н рекомендується брати пристрій з малими потужностями, якщо у вас просторе житло. Відносно даного питання вас може проконсультувати фахівець, або ж вивчіть технічні характеристики моделей.

Важливо, де саме в кімнаті ви розташуйте зволожувач. Не піддавайте його дії під меблями (ліжком, столом, стільцем і т.д.). Якщо не слідувати цій пораді, то «чистий» зволожений пар буде осідати внизу, а весь пил, яка літає вгорі, там і залишиться. Також стежте, щоб боковини апарата не були перекриті.

Де краще купувати кліматичне обладнання?

Хочете, щоб новий електроприлад виконував свою функцію на 100%, якісно і швидко насичував простір вологою і працював довгий час? Тоді варто купувати його у перевірених продавців, в магазинах з репутацією. Експерти не тільки продадуть сертифікований товар, а ще проконсультують, розкажуть про особливості використання обладнання, навчать грамотно користуватися.

Компанія Venta розробила унікальний очищувач і зволожувач повітря, який гарантовано виконує свою роботу якісно і швидко. Зверніться до нас, і ми надамо вам консультацію щодо приладу.

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей