31.08.2021

Вільне дихання із зволожувачем повітря

На стан здоров'я і дорослих, і дітей впливає величезна кількість зовнішніх чинників, серед яких варто відмітити температуру повітря і показники вологості. Забезпечити вільне дихання досить складно, якщо в житлі зберігаються сухі повітряні маси.
Коли показники відносної вологості складають 35% або нижче, у людини пересихають слизові оболонки, стає важко дихати повними грудьми, лущитися шкіра на руках, на обличчі, його починають мучити часті головні болі.
Сучасні зволожувачі повітря допомагають наповнити повітряні потоки необхідною живильною вологою, а це позитивно позначається на стані дихальних шляхів людини. В результаті його дихальна система починає правильно функціонувати, забезпечуючи дійсно вільне дихання у власному житлі.
Адже пересушені слизові оболонки стають однією з головних причин зниження захисних сил організму. У цих умовах людина стає уразливою перед всілякими збудниками, в список яких також входять і умовно-патогенні. Усе це призводить до частих хвороб: гайморит, бронхіт, риніт і інше.

 

 

Гігієнічне зволоження повітря вдень і вночі

 

Гігієнічне зволоження повітря вдень і вночі


Гігієнічне і природне зволоження повітря у будинку, квартирі можуть забезпечити сучасні зволожувачі. При зволоженні повітряних мас до 40-60дается зменшити кількість захворювань, які загострюються за наявності величезної кількості сухих повітряних потоків в приміщенні.
Сучасні зволожувачі повітря можуть забезпечити здоровий і міцний сон, а також збереження оптимального мікроклімату упродовж усього дня, завдяки наступним особливостям:
• Процес природного випару води для зволоження у всьому домі.
• Відсутність білого нальоту і плям на поверхні меблів, побутової техніки і інших предметах декору.
• Автоматична підтримка оптимального рівня вологості протягом всього часу експлуатації приладу.
• Практично безшумна робота дозволяє використати зволожувачі повітря навіть в нічний час.
Крім того, застосування цього приладу позитивно позначається не лише на самопочутті людини, але і також на стані усіх домашніх тварин, кімнатних рослин. Від сухих повітряних мас страждають і дерев'яні предмети меблів, які втрачають яскравість свого колірного відтінку, зсихаються.

 

Як вибрати зволожувач повітря

 

Як вибрати зволожувач повітря


У продажу запропоновані всілякі зволожувачі повітря, які відрізняються принципом роботи і певним набором переваг, недоліків. Щоб вибрати найбільш відповідний пристрій для власного будинку, квартири, потрібно буде ознайомитися з найпопулярнішими різновидами:
1. Ультразвукові моделі – в результаті високочастотних коливань вода перетворюється на мікро-краплі. Вентилятор під час своєї роботи засмоктує повітряні маси в цей туман, розсіюючи отриману хмару по усьому периметру кімнати. Важливою перевагою роботи цього приладу є його безшумна експлуатація, а тому пристрій часто встановлюють в дитячих кімнатах.
2. Зволожувачі з гарячою парою – такі прилади функціонують за принципом гарячого випару, а за 1 годину роботи можуть переробити близько 700 г води. Рідина, яка знаходиться у відповідній місткості, розігрівається до температури кипіння (працює за принципом електричного чайника). В результаті відбувається процедура випару води – насичення повітряних мас дрібними частками води.
3. Мойка повітря є механічними очисниками-зволожувачами повітряних мас. Вони відрізняються тривалим терміном служби і функціонують за принципом холодного випару, а тому на поверхні не утворюються краплі води або білий кальцієвий наліт. Крім того, величезний список необхідних функцій і можливість одночасно виконувати зволоження і очищення повітря в кімнаті зробили цей прилад дуже популярним і затребуваним.
Щоб правильно вибрати зволожувачі для будинку, рекомендується враховувати власний бюджет, виділений на купівлю, особливості приміщення, а також той факт, наскільки пересушено і забруднено повітря.

 

Venta – краще рішення для домашнього мікроклімату


Для створення здорової атмосфери усередині будинку або квартири недостатньо забезпечити оптимальний рівень вологості повітря, необхідно також потурбуватися про якість повітряних мас, якими дихають усі члени сім'ї. Саме тому миття повітря від німецького бренду Venta має широкий споживчий попит.
Виділяють три основні переваги цих приладів, які відрізняють їх від інших видів зволожувачів :
1. Одночасне зволоження і очищення повітряних мас : зволоження до 40-60 очищення на 99,95%.

2. Застосування технології холодного випару : відсутній накип, конденсат і білий наліт.
3. Висока ефективність під час очищення повітряних мас від часток пилу, алергенів, сигаретного диму і вірусів грипу (у тому числі і від вірусу COVID - 19).
Використання гігієнічних дисків в конструкції приладів виключає необхідність в застосуванні всіляких хімічних добавок. Уся продукція компанії Venta була розроблена з урахуванням потреб клієнтів. Зволожувачі є максимально енергоефективними, оскільки споживана потужність на першому робітнику режимі не перевищує відмітку в 3 Вт. При цьому рівень шуму складає від 22 дБ.
Крім того, корпусна частина миття повітря була виконана з безпечного матеріалу, який повністю піддається процесам повторної переробки. Такі прилади рекомендується вибирати з урахуванням площі приміщення, для якого вони будуть призначені.
Зволожувачі повітря Venta, купити які можна з доставкою у будь-яке місто України, представлені за вигідними цінами. Також, компанія регулярно влаштовує акції і знижки на власну продукцію, що дозволяє клієнтам купувати техніку за максимальною вигідною вартістю.

Інші статті