08.01.2021

Як працює мийка повітря Venta?

 

 

Принцип дії мийки повітря досить простий, як все геніальне: повітря, що очищується, втягується всередину приладу через його верхню частину і потрапляє в нижню ємність, заповнену водою. У воді повільно обертається спеціальний пластинчастий барабан. На його великій контактній площі повітря промивається: пил, пилок, подразнюючі алергени, мікрочастинки запахів осідають на пластинах і потім змиваються, опускаючись на дно приладу. Одночасно повітря насичується вологою, завжди до оптимального рівня, в залежності від температури в приміщенні - досягається точка фізичної рівноваги. Спосіб очищення - промивання повітря, спосіб зволоження - метод холодного випаровування.

Площа пластин барабанів і поверхня «дзеркала» води в апаратах Venta побутової групи експериментальним шляхом розрахована під певний об'єм приміщення. При використанні в великому приміщенні приладу з більш низькими характеристиками, Ви не отримаєте бажаного результату. Однак, можливе використання в малому приміщенні приладу з більш високими характеристиками. При цьому Ви будете отримувати бажаний результат за більш короткий час, в даному випадку, перезволоження неможливе, бо при холодному випаровуванні в повітря не надходить більше води, ніж повітря може забрати при даній температурі.

 

Розташування мийки повітря в приміщенні

Прилади Venta

 

Максимальна концентрація пилу спостерігається в метрі від поверхні підлоги, тому для кращого очищення повітря прилад рекомендується ставити на підлогу.

Забір повітря відбувається через верхню частину приладу, вихід повітря здійснюється з двох бокових сторін з ребристою поверхнею. Для правильної та ефективної роботи не рекомендується ставити прилад під ліжко, під стіл та інші низькі меблі. Бічні сторони, через які виходить повітря, повинні знаходитися на відстані 0,5 м до найближчих глухих боковин меблів і стін. Можна ставити прилад впритул до стіни його глухою стороною.

Під час роботи Вента не утворюються "калюжки" води і конденсат. Прилади не чинять негативного впливу на роботу комп'ютерної та побутової техніки.

Інші статті