Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Успіх компанії Venta-Luftwäscher GmbH GmbH

Бажання поліпшити якість життя і оздоровити повітряний простір надихнули винахідливого  і талановитого Альфреда Хіцлера створити вoздухоочисник-зволожувач Venta. Складність роботи над приладом полягала у винаході геніальнo простого і в той же час дієвого екологічного пристрою, яке змогло б поліпшити і оздоровити мікроклімат в будь-якому приміщенні, незалежно від його призначення. Кульмінаційним моментом тривалого процесу стало унікальне побутове пристосування, що займає на сьогоднішній день одну з провідних позицій у всьому світі серед аналогів. Альфред Хіцлер став засновником і очолив компанію Venta-Luftwaescher GmbH з виробництва воздухоочисників, які суміщають в собі відразу дві функціональні можливості: очищення і зволоження. Успішна діяльність фірми на світовому ринку з моменту заснування підтверджується кількістю проданої продукції, що становить на сьогодні понад 2 млн приладів.

Альфреда Хіцлера створити  вoздухоочістітель-зволожувач Venta

Штаб-квартира підприємства розташовується в м Вайнгартен (Німеччина). Представництва компанії відкриті в 25 країнах. Багаторічна діяльність дочірніх підприємств знаходяться в Швейцарії, США та Голландії ще раз підтверджує позицію номер 1 компанії серед сучасних виробників кліматичної побутової техніки.

Venta-Luftwaescher GmbH світовий лідер з виробництва вoздухоочисників

Команда висококваліфікованих співробітників постійно працює над удосконаленням  унікальних моделей, використовуючи новітні інноваційні розробки для  більш ретельного очищення і зволоження повітряного простору в житлових будинках, офісних та виробничих приміщеннях. Сотні тисяч споживачів у всьому світі оцінили по достоїнству переваги унікального пристрою. Завдяки придбанню сучасного воздухоочистителя в приміщеннях можна не тільки на 99, 95% очистити повітря, але і зволожити його, створюючи саму сприятливу атмосферу для життєдіяльності людини.

Злагоджена робота команди забезпечує успішне рішення для кожного покупця, надаючи кращий сервіс і високу детальне якість як особисту відповідальність. Кожен клієнт Venta не тільки робить разове придбання, але і може бути переконаний в тривалому і вигідному співробітництво з компанією.

Партнерами Venta-Luftwaescher GmbH є українські компанії такі як:


Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей