27.01.2021

Успіх компанії Venta-Luftwäscher GmbH

Бажання поліпшити якість життя і оздоровити повітряний простір надихнули винахідливого  і талановитого Альфреда Хіцлера створити вoздухоочисник-зволожувач Venta. Складність роботи над приладом полягала у винаході геніальнo простого і в той же час дієвого екологічного пристрою, яке змогло б поліпшити і оздоровити мікроклімат в будь-якому приміщенні, незалежно від його призначення. Кульмінаційним моментом тривалого процесу стало унікальне побутове пристосування, що займає на сьогоднішній день одну з провідних позицій у всьому світі серед аналогів. Альфред Хіцлер став засновником і очолив компанію Venta-Luftwaescher GmbH з виробництва воздухоочисників, які суміщають в собі відразу дві функціональні можливості: очищення і зволоження. Успішна діяльність фірми на світовому ринку з моменту заснування підтверджується кількістю проданої продукції, що становить на сьогодні понад 2 млн приладів.

Штаб-квартира підприємства розташовується в м Вайнгартен (Німеччина). Представництва компанії відкриті в 25 країнах. Багаторічна діяльність дочірніх підприємств знаходяться в Швейцарії, США та Голландії ще раз підтверджує позицію номер 1 компанії серед сучасних виробників кліматичної побутової техніки.

Світовий лідер з виробництва вoздухоочисників

Команда висококваліфікованих співробітників постійно працює над удосконаленням  унікальних моделей, використовуючи новітні інноваційні розробки для  більш ретельного очищення і зволоження повітряного простору в житлових будинках, офісних та виробничих приміщеннях. Сотні тисяч споживачів у всьому світі оцінили по достоїнству переваги унікального пристрою. Завдяки придбанню сучасного воздухоочистителя в приміщеннях можна не тільки на 99, 95% очистити повітря, але і зволожити його, створюючи саму сприятливу атмосферу для життєдіяльності людини.

Злагоджена робота команди забезпечує успішне рішення для кожного покупця, надаючи кращий сервіс і високу детальне якість як особисту відповідальність. Кожен клієнт Venta не тільки робить разове придбання, але і може бути переконаний в тривалому і вигідному співробітництво з компанією.

Партнерами Venta є українські компанії такі як:

 • Представництво Європейського банку Реконструкції та Розвитку в Україні;
 • Благодійна організація Фонд Кличко
 • Державне підприємство Дніпропетровський регіональний державний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації;
 • Приватне сільськогосподарське підприємство Кривець;
 • ТОВ Благодійна організація  Мальтійська служба допомоги Україні;
 • ТОВ Науково-виробнича агрокорпорація  Степова ;
 • ТОВ "Геобуд-ІНВЕСТПРОЕКТ";
 • ТОВ "Карл Бехштейн"
 • ТОВ "Клініка генетики репродукції " Вікторія ";
 • ТОВ "Машінобудівельне об'єднання МАЙНИНГ-ДНІПРО"

 

 Venta хотіла б подякувати ці компанії за те, що вони зробили повітря своїх співробітників головним пріоритетом

Незважаючи на те, що багато країн, такі як Японія, Італія, Китай, Австрія, Південна Корея і інші є світовими лідерами у виробництві кліматичної техніки, все ж віддають перевагу німецькій якості і є надійними партнерами Venta-Luftwaescher GmbH і відкрили представництва фірми.

Ефективно-унікально-просто

Успішна діяльність стабільно розвивається  зробила її впевненим  і ґрунтовним гравцем на сложномасштабних ринках. Експорт продукції, що випускається Venta "made in Germany" становить близько 60%.

Основним завданням німецького виробника є дослідні пошуки, що грунтуються на численних побажаннях покупців. Адже саме споживча довіра бренду є ключовою складовою майбутнього успішного розвитку компанії. Щоб у кожного, хто вже став клієнтом фірми,  виникло бажання рекомендувати продукцію знайомим. Саме рекомендації покупців складають основу рушійної сили успіху компанії.

Основними факторами success luftwaescher стали грамотні і продумані конструктивні рішення всіх представлених моделей, які демонструють:

 • в процесі роботи - знижене споживання електроенергії;
 • здатність затримувати і видаляти з повітря, що поступає мікрочастинки, розмір яких складає до 0,07 мікрон, що забезпечує видалення навіть вірусів грипу;
 • при відмінній потужності - тиху роботу, що не створює сторонніх шумів.

  В основі роботи пристрою закладений принцип холодного випаровування, який здатний забезпечувати природний рівень вологості, що сприятливо впливає  на самопочуття.

 

Німецький виробник створює прості і зручні в управлінні прилади, які результативно справляються  з всілякими небезпечними мікроорганізмами, повністю виключаючи, їх здатність  розмножуватися. Всі представлені пристрої Venta є симбіозом бездоганності, функціональності, і комфорту в кожному будинку.

Кожна складова конструкції унікального пристрою продумана  і виконана з високоякісного матеріалу, що забезпечує тривалу безперебійну роботу. Так для демінералізації і очищення води в посріблених контейнерах передбачені спеціально розроблені гігієнічні фільтраційні диски, в яких містяться гранули іонообмінної смоли. Також завданням дисків є поглинання неприємних запахів  і виключення ймовірності цвітіння води в піддоні.

Особлива увага в компанії приділяється принципам сталого розвитку, які полягають у відсутності нанесення шкоди навколишньому простору. На кожному етапі виробництва, починаючи з застосування нових компонентів і завершуючи пакувальної коробкою, все елементи мають 100% придатність для переробки. Кожен споживач, який побажав придбати очищувач повітря Venta, може бути впевнений в тривалому експлуатаційному періоді приладу з найменшими витратами на його обслуговування.

Інші статті