Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Зволоження та очищення повітря в дитячих садках

До певного моменту в житті малюка турбота про його здоров'я та розвитку повністю здійснюється батьками.  Однак настає час, коли дитина підростає і відправляється в дитячий сад, де він здобуває нові знання і розвиває комунікативні здібності. В садку дітвора проводить більшу частину дня і тому надзвичайно важливо, щоб були створені всі умови для комфорту і гарного самопочуття дитини. Одним з надзвичайно важливих факторів, що мають  вплив на дитячий організм, є повітря, яким дихають діти. Від того наскільки він буде чистим, безпосередньо залежить хороше самопочуття дитини та її здатність засвоювати нові знання та набувати корисні навички. Особливо актуально це, якщо в групі присутні дітки з різними захворюваннями дихальної системи або алергічними реакціями.


Ключові особливості Venta LP H 60 зволожувача повітря.

Набутий Venta LPH60 зволожувач для дитячого садка відмінно впорається із забезпеченням чистого повітряного простору у всіх приміщеннях, де діти будуть грати, а також відпочивати  на протязі дня. Оснащений фільтром Nelior VENTAcel потужний прилад розроблений з використанням інноваційних технологій, що дозволяє йому виконувати потрійну фільтрацію, затримуючи при цьому всілякі забруднення. Вступник повітря очищається на 99,95%, створюючи сприятливий мікроклімат для малюків, запобігаючи поширенню шкідливих мікроорганізмів і пилових частинок.

Підвищена сухість повітря, ускладнюючи проникнення кисню в організм, робить негативний вплив на здоров'я дітей. При низькому рівні вологості відбувається пересушування, не тільки слизових поверхонь, але і шкіри, що в значній мірі знижує їх захисні властивості. Активно циркулює суха пил здатна провокувати виникнення нападів, як алергії, так і астми. Унікальний Venta LPH60 відмінно справляється з цими малоприємними явищами, адже однією з його функцій є мийка повітря. Працюючи за принципом холодного пара, прилад забезпечує в приміщенні вологість в межах 40-60%, що відповідає рівню природної вологості. Це надає можливість дітлахам залишатися бадьорими і активними під час ігор протягом дня.

За рахунок наявності WiFi функції надана можливість виконувати управління приладом за допомогою безкоштовного додатку, встановленого на Android / iOS. З його допомогою можна здійснювати контроль за мікрокліматом в ігровій кімнаті. Прилад в процесі роботи демонструє:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей