Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Зволоження повітря для підвищення працездатності

Створення позитивного повітряної атмосфери, як у домашніх умовах, так і в офісах гарантує відмінне самопочуття для подальшого підвищення працездатності. За допомогою придбаного зволожувача Venta можна в приміщеннях підтримувати оптимальний рівень вологості 40-60%, який практично ідентичний природному, що, безумовно, сприяє відмінному самопочуттю. У людини вдихуваного свіжий очищене повітря насичене киснем в значній мірі збільшується працездатність. А для досягнення посилення благотворного ефекту від зволоження можна використовувати основи давнього вчення про використання ефірних масел. В процесі ароматерапевтических сеансів відбувається благотворний вплив на рецептори нюху носових слизових, з подальшою стимуляцією мозкової діяльності людського організму.


Ароматерапія, як термін з'явилася в 20 столітті, але при цьому людство ще багато століть тому успішно користувалося ефірними маслами. Більше 5000 років тому в Китаї з їх допомогою гармонізували і очищали повітряний простір, а стародавні єгиптяни за допомогою корисних масел при купанні або масажі могли відновлювати втрачені сили організму.

Ароматерапією в комплексі з зволоженням повітря-найкращий спосіб підвищити працездатність

Унікальний багатофункціональний прилад, створений із застосуванням новітніх інноваційних технологій, дозволяє в процесі роботи застосовувати  масла ялиці, евкаліпта, шавлії, лимона і чайного дерева. Для більш вираженого ефекту можна одночасно використовувати комбінацію декількох видів масел, збільшуючи результат впливу використовуваного складу. Ароматерапія плюс увлаженной повітря надає можливість:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей