18.01.2021

Зволоження повітря для підвищення працездатності

Створення позитивного повітряної атмосфери, як у домашніх умовах, так і в офісах гарантує відмінне самопочуття для подальшого підвищення працездатності. За допомогою придбаного зволожувача Venta можна в приміщеннях підтримувати оптимальний рівень вологості 40-60%, який практично ідентичний природному, що, безумовно, сприяє відмінному самопочуттю. У людини вдихуваного свіжий очищене повітря насичене киснем в значній мірі збільшується працездатність. А для досягнення посилення благотворного ефекту від зволоження можна використовувати основи давнього вчення про використання ефірних масел. В процесі ароматерапевтических сеансів відбувається благотворний вплив на рецептори нюху носових слизових, з подальшою стимуляцією мозкової діяльності людського організму.

Ароматерапія, як термін з'явилася в 20 столітті, але при цьому людство ще багато століть тому успішно користувалося ефірними маслами. Більше 5000 років тому в Китаї з їх допомогою гармонізували і очищали повітряний простір, а стародавні єгиптяни за допомогою корисних масел при купанні або масажі могли відновлювати втрачені сили організму.

 

Найкращий спосіб підвищити працездатність

 

Унікальний багатофункціональний прилад, створений із застосуванням новітніх інноваційних технологій, дозволяє в процесі роботи застосовувати  масла ялиці, евкаліпта, шавлії, лимона і чайного дерева. Для більш вираженого ефекту можна одночасно використовувати комбінацію декількох видів масел, збільшуючи результат впливу використовуваного складу. Ароматерапія плюс увлаженной повітря надає можливість:

  • підвищувати концентрацію уваги;
  • сприяти поліпшенню пам'яті;
  • знімати перевтома і відновлювати життєві сили;
  • підвищити активність і сприяти результативній тривалій роботі.

 

Підвищення можливостей мозкової діяльності

 

Ключова  особливість ефірних масел полягає в здатності даних субстанцій благотворно впливати на людський організм, покращуючи також і емоційний стан людини, що дозволяє стимулювати працездатність.

Продумана конструкція зволожувача і очищувача Venta дозволяє максимально спростити процес ароматизації повітря. Потрібно лише наповнити гарячою водою не нижче 60°С  контейнерну ємність пристрою і потім додати кілька крапель (від 3 до 5) ефірного масла. Чим вище температура води, що заливається, тим інтенсивніше і триваліша вона буде випаровуватися.  У разі одночасного використання декількох видів ефірних масел їх капати по кутах контейнера, щоб уникнути змішування. Заключним етапом стане встановлення робочого режиму вентилятора.

Інші статті