Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Зволоження повітря в музеях, галереях і антикварних магазинах

Одним з найважливіших параметрів збереження унікальних творів мистецтва є вологість повітря. Для підтримки і точного управління постійним рівнем вологості в галереях, музеях і антикварних магазинах найкращим вибором буде придбання і установка зволожувачів і очищувачів Venta. Зовнішні чинники, такі як дощова погода, сприяють підвищенню вологості, а спекотні літні дні, а також і початок опалювального сезону знижують її, що є великою проблемою не тільки музеїв, а й для галерей і антикварних магазинів.

Як правило, більшість експонатів, що складаються в основному з полотен, деревини, фарб, паперу та тканин, володіють гігроскопічними властивостями і тому активно реагують на найменші коливання рівня вологості. Забезпечення постійної вологості не нижче 50% сприяє зменшенню електростатичного заряду предметів мистецтва, в результаті чого вони притягують меншу кількість пилу. Завдяки цьому збільшуються інтервали проведення очищення чутливих і цінних експонатів.

Зволожувач і очіттітель повітря Venta для музеїв

Відсутність стабільного рівня вологості негативний впливає на експонати, піддаючи їх різним впливам. Підвищена вологість також як знижена згубно позначається на творах мистецтва, що створює умови для виникнення різних несприятливих впливів таких як:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей