16.12.2020

Зволожувач повітря в дитячій кімнаті

Чи багато ми знаємо про вологість повітря? Але ж цей загадковий параметр робить значний вплив на здоров'я і життєдіяльність людей, тварин, рослин, та й взагалі - на життя! Адже організм людини на 70% складається ... з води! Вода нам потрібна, і навіть просто необхідна.

Зволоження та очищення повітря в кімнаті дитини - вельми актуальна тема на сьогоднішній день. Оскільки із зростанням кількості інформації та її доступністю, люди, на щастя, почали розуміти, що ліки - це не єдиний спосіб уникнути дитячих хвороб.

 

Трохи цифр:

- Оптимальний рівень відносної вологості повітря з медичної точки зору становить 40-60%. Відносна вологість нижче вказаного значення є шкідливою не тільки для алергіків і астматиків, але і для здорових дітей і дорослих.

- 90% респіраторних захворювань отримані всередині приміщень, і тільки 10% - зовні.

- В опалювальний період вологість повітря в приміщенні падає до 10%, і це - нижче, ніж у пустелі Сахара!

- Звичайна кімната в 30 кв. м. потребує припливу не менше 5 л. вологи в день!

 

Особливо небезпечне сухе повітря для дітей. Якщо повітря в кімнаті сухе, то, в першу чергу, пересихають слизові оболонки носоглотки. Дитина відчуває дискомфорт від сухості і закладеності носа, йому важко дихати, він погано спить, вередує, кашляє.

Адже провідна роль у захисної функції носа належить саме слизовій оболонці! Якщо слизова правильно зволожена, то мікроорганізми осідають на ній, не проникаючи далі в організм, і саме це є головним - природним - захистом від вірусів та інфекцій.

 

Всі ми помічали, як легко, приємно і вільно дихається поблизу водоймищ, як хочеться вдихнути на повні груди. Адже причиною важких бронхітів, трахеїтів, алергій і астми в більшості випадків стає пересушене, брудне повітря приміщень.

 

Правильно зволожити слизові носоглотки, а також оздоровити повітря у Вашій оселі допоможуть спеціальні прилади. Очистити сухе повітря складно - відомо, що вологе прибирання ефективніше сухого. З повітрям - той же механізм. Тому, найкраще купувати прилади, що мають функції як очищення, так і зволоження, в одному. Це - мийка повітря.

 

Venta - перший у світі прилад, в якому став використовуватися принцип промивання (зволоження + очищення) кімнатного повітря абсолютно без використання змінних фільтрів.

 

Ідея, що лежить в основі мийки повітря Venta проста, як всі геніальні ідеї: використання води як фільтр для очищення і зволоження, так, як у природі це роблять вітер і вода.

 

Кімнатне повітря затягується всередину приладу і проходить через пластини барабана, що обертається у звичайній воді. При цьому вода утримує найдрібніші частки бруду розміром від 10 мікрон (10/1000 мм) такі, як: пил, пилок рослин та ін. Одночасно чиста вода випаровується.

 

Мийки повітря підтримують оптимальний рівень вологості за методом холодного (природного ) випаровування, визнаному кращим у всьому світі. При цьому методі абсолютно виключено перезволоження і конденсат, тому що повітря природним чином регулює, скільки йому потрібно води при даній температурі. Ні білого нальоту на оточуючих предметах - ні розбризкування води, а кальцій і домішки не здатні випаровуватися, і осідають в нижній частині приладу, разом з іншими частинками бруду. Фільтр - вода, а, значить, немає додаткових витрат на змінні фільтри і картриджі.

 

Створений такий апарат був у Німеччині, в 1981 році, компанією Venta-Luftwäscher GmbH, яка сьогодні є світовим лідером у виробництві приладів для зволоження й очищення повітря. Багато європейських виробників вже давно перевели своє виробництво в країни Південно-Східної Азії, однак Venta більш ніж 30 років продовжує випускатися і збиратися тільки в Німеччині. Ця технологія є одним з необхідних атрибутів для підтримки здоров'я сім'ї.

Інші статті