Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Зволожене і чисте дихання з мийкою повітря Venta

Зволоження і чисте дихання – важлива умова для створення максимального комфорту в кімнаті, а також для сприятливого мікроклімату. Використання спеціального приладу в якості очисника особливо ефективно для людей, які страждають різними видами захворювань, пов'язаними з дихальними шляхами. Таким чином, чисте дихання з Venta дозволяє наповнити квартиру очищеними повітряними потоками, які додатково зволожені до потрібної міри.


Дихайте чистим повітрям з Venta

Venta – кращий виробник очисників з мийкою повітря

Німецька повітроочисник від компанії-виробника Venta – незамінне рішення для кожного будинку або офісу. За допомогою такого пристрою можна з легкістю вирішити проблему сухих і брудних повітряних потоків, який вдихають всі, хто знаходиться в приміщенні.

Сучасний зволожувач повітря вважається гігієнічною і екологічно чистим приладом за рахунок того, що всі деталі пристрою піддаються повторній переробці. Таким чином, компанія підтримує концепцію «зеленої енергії», яка затребувана в багатьох європейських країнах.

Особливості очисників повітря і мийок

Доведено, що найбільше скупчення частинок пилу зосереджено в метрі від підлогового покриття. Тому і зволожувач очищувач повітря краще всього встановлювати на підлозі. Паркан повітряних потоків здійснюється через верхню частину конструкції, а вихід відбувається з двох сторін.

Основна принцип роботи приладу полягає в наступному:

пластинчастий барабан здійснює процес промивки

В результаті, мийка повітря дозволяє створити в приміщенні ідеальний мікроклімат для кожного члена сім'ї.

Компанія використовує перевірений спосіб очищення під назвою – промивка і спосіб зволоження – метод холодного випаровування. Численні огляди приладів від Venta і величезну кількість позитивних відгуків доводять високу якість всієї продукції і ефективні показники продуктивності пристроїв.

 Плюси і мінуси очисників з мийкою повітря

Зволоження та очищення повітря з Вента – це застосування унікальної запатентованої технології холодного випаровування, що виключає використання різних змінних фільтрів. Адже функцію фільтра виконує очищена вода.

Переваги сучасних приладів:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей