01.02.2021

Зволожене і чисте дихання з мийкою повітря

Зволоження і чисте дихання – важлива умова для створення максимального комфорту в кімнаті, а також для сприятливого мікроклімату. Використання спеціального приладу в якості очисника особливо ефективно для людей, які страждають різними видами захворювань, пов'язаними з дихальними шляхами. Таким чином, чисте дихання з Venta дозволяє наповнити квартиру очищеними повітряними потоками, які додатково зволожені до потрібної міри.

Venta – кращий виробник очисників з мийкою повітря

Німецька повітроочисник від компанії-виробника Venta – незамінне рішення для кожного будинку або офісу. За допомогою такого пристрою можна з легкістю вирішити проблему сухих і брудних повітряних потоків, який вдихають всі, хто знаходиться в приміщенні.

Сучасний зволожувач повітря вважається гігієнічною і екологічно чистим приладом за рахунок того, що всі деталі пристрою піддаються повторній переробці. Таким чином, компанія підтримує концепцію «зеленої енергії», яка затребувана в багатьох європейських країнах.

 

Особливості очисників повітря і мийок

Доведено, що найбільше скупчення частинок пилу зосереджено в метрі від підлогового покриття. Тому і зволожувач очищувач повітря краще всього встановлювати на підлозі. Паркан повітряних потоків здійснюється через верхню частину конструкції, а вихід відбувається з двох сторін.

Основна принцип роботи приладу полягає в наступному:

  • Забруднені потоки втягуються в прилад і потрапляють у нижню частину – ємність, заповнена водою.
  • У воді працює пластинчастий барабан. На його площі здійснюється процес очищення/промивання надійшли потоків.
  • Всі частинки пилу, дратівливих алергенів, мікрочастинки сторонніх запахів осідають на поверхні пластини і змиваються, опускаючись на дно очисника.
  • Коли вода випаровується – повітря в приміщенні насичується необхідної ступенем вологи.
пластинчастий барабан здійснює процес промивки

 

В результаті, мийка повітря дозволяє створити в приміщенні ідеальний мікроклімат для кожного члена сім'ї.

Компанія використовує перевірений спосіб очищення під назвою – промивка і спосіб зволоження – метод холодного випаровування. Численні огляди приладів від Venta і величезну кількість позитивних відгуків доводять високу якість всієї продукції і ефективні показники продуктивності пристроїв.

 Плюси і мінуси очисників з мийкою повітря

Зволоження та очищення повітря з Вента – це застосування унікальної запатентованої технології холодного випаровування, що виключає використання різних змінних фільтрів. Адже функцію фільтра виконує очищена вода.

Переваги сучасних приладів:

  • Принцип зволоження і мийка повітря є більш ефективним, ніж звичайна очищення повітряних потоків. Адже за рахунок зволоження величезна кількість алергенів опускаються вниз – на підлогу, а решта частки «вимиваються» водою.
  • У сучасній системі Venta вся грязь осідає у воді, що виключає утворення неприємних запахів.
  • Використання різних добавок дозволяє використовувати даний метод в ролі ароматизатора або інгалятора. Всі добавки необхідно капати в воду.

Серед мінусів даного приладу відзначають два незначних нестачі. Перше- вологість повітря моментально зменшується після виключення приладу. Друге- необхідно регулярно проводити якісну чистку і промивку ємності, в якій знаходиться вода. Це допоможе уникнути подальшого скупчення грибка на поверхні, який може потрапити в кімнату разом з повітряними потоками.

Перевага приладів Venta

Перш ніж вибрати і купити очищувач повітря , варто враховувати, що площа пластин барабана і поверхню «дзеркала» води безпосередньо залежить від габаритів приміщення, де буде працювати прилад. Тому важливо враховувати співвідношення розміру кімнати і максимальної потужності конкретної моделі, щоб досягти бажаних результатів.

 

Зволоження повітряних потоків здійснюється за рахунок принципу холодного випаровування. Завдяки таким принципом в приміщенні завжди зберігається оптимальний рівень вологості з урахуванням конкретної температури.

Причому рівень вологості встановлюється з урахуванням медичної точки зору і варіюється в межах від 45 до 55% максимум. Це пояснюється тим, що процес випаровування і зволоження відбувається природним способом - в повітряні потоки не надходить більше води, ніж можна забрати в умовах певної температури.

 

 

Цим можна пояснити і відсутність конденсату на меблях і на поверхні побутових приладів, так як повітряні потоки не зможуть набрати води більше необхідного рівня.Також, варто відзначити відсутність білого нальоту, кальцію на поверхні меблів. Адже процес природного випаровування гарантує насичення повітря виключно молекулами води, а всі домішки зберігаються в приладі.

Інші статті