11.01.2021

Зволожувач повітря при кашлі

Вологість повітря при ГРЗ і ГРВІ в приміщенні – один з перших показників, що допомагає створити оптимальний мікроклімат в кімнаті для якнайшвидшого одужання. Такий мікроклімат особливо важливий для відновлення імунної системи після хвороби, а також у тому випадку, якщо залишкові симптоми дають про себе знати і доставляють дискомфорт. Сухий і забруднене повітря викликає різкі напади кашлю навіть у абсолютно здорової людини.

Зволожувач повітря при сильному кашлі надає позитивний ефект на організм і полегшує дихання, нормалізує стан слизової, виключаючи їх роздратування. Тому людина може дихати на повні груди.

Адже під час зниження рівня вологості відзначають:

 • погану роботу захисних функцій організму;
 • подразнення в області слизової гортані, виникає першіння в горлі, з'являється «бажання» постійно кашляти;
 • підвищується сприйнятливість організму до негативного впливу різноманітних мікробних організмів;
 • підвищується агресивність таких поширених алергенів, як пил, шерсть домашніх тварин, що також призводить до регулярного покашливанию.

Зволоження повітря у приміщеннях особливо ефективно в зимовий період, коли в результаті застосування опалювальних приладів повітряні потоки повністю висушуються. Влітку даний ефект роблять кондиціонери – при їх регулярному використанні.

 

Зволожувачі для дитячої кімнати

Норми вологості в дитячій

Враховуючи рекомендації лікарів, необхідно зволожувати повітряні потоки в дитячій кімнаті. Педіатри вважають, що вологе повітря має позитивний вплив на стан дитини, полегшує дихання (що особливо важливо для дітей, які хворіють ГРВІ), а також запобігає можливе захворювання або ускладнення.

Кліматичний  прилад можна вмикати на ніч або залишати на весь день. Застосування сучасних пристроїв, де замість стандартного фільтра є очищена вода, відрізняється безліччю переваг:

 • високий рівень фільтрації;
 • пристрій автоматично контролює рівень вологості в приміщенні;
 • практично безшумна робота;
 • можливість використовувати спеціальні масла, що дозволяють створювати ефект інгаляції.

Єдиний недолік такого приладу – користувач повинен стежити за рівнем води у відповідному резервуарі.

Зволожувач повітря Україна при бронхіті у дитини дозволяє створити нормальні умови вологості в дитячій кімнаті. Під час вдихання повітря в бронхи потрапляють зволожені потоки, що пом'якшують дихання, запобігаючи першіння в горлі.

 

Застосування зволожувачів при кашлі для вагітних

Вологість повітря при захворюванні для жінок, які знаходяться в положенні, є одним з важливих аспектів

Використання зволожувача при захворюванні для жінок, які знаходяться в положенні, є одним з важливих аспектів під час лікування кашлю. Адже кашель, який протягом довгого часу не проходить, може викликати серйозні ускладнення – особливо при тривалому перебуванні в приміщеннях з сухим повітрям.

Гострий недолік рідини в бронхах стає причиною того, що слиз загусає і її практично неможливо откашлять. Таким чином, відзначають активний розвиток бактерій, що призводить до появи бронхіту або пневмонії. Саме тому важливо вимірювати такі показники, як абсолютна вологість і відносна вологість повітря. В результаті настає полегшення, а сухий кашель стає більш продуктивним – хворий може відкашлювати зібралася слиз.

наприклад, постійний кашель у вагітної жінки сприяє зайвого напруження черевних стінок, що призводить до регулярного підвищення тонусу матки. Це загрожує розвитком гіпоксії плода. Лікування і профілактика із застосуванням такого приладу, як «мийка» повітря, сприяє зменшенню подібних ризиків.

У період лактації лікарі не рекомендують жінкам приймати різні лікарські препарати, що можуть спричиняти алергічні реакції на здоров'я малюка. Під час годування жіночий організм піддається подвійний навантаженні, а тому – максимально чутливий до різних бактерій і вірусів, що мешкають в сухому потоці повітря. Тому так важливо стежити за рівнем вологості в житлових приміщеннях і купити зволожувач повітря, що допоможе вирішити дану проблему.

 

Застосування сучасної техніки – Venta LW25

Зволожувач і очищувач повітря

Venta LW25 – це унікальний прилад «2 в 1», який включає в себе основні функції по зволоженню і очищення повітряних потоків у закритих приміщеннях. Техніка нового покоління має високі показники продуктивності, завдяки конструктивним особливостям моделі – пристрій характеризується трапецієподібної формою. За рахунок цього виробник збільшив розмір верхньої кришки, через яку відбувається забір повітряних потоків з кімнати.

Головні характеристики приладу:

 • сучасна модель має мінімальне енергоспоживання – від 3 Вт;
 • мінімальний рівень шуму під час роботи – до 25 дБ;
 • відсутність змінних картриджів – спрощує процес експлуатації;
 • наявність функції автоматичного відключення при недостатній кількості води в спеціальній ємності.

Стильний дизайн передбачає наявність зручної панелі управління і ефектною LED підсвічування. Застосування додаткового індикатора рівня води допоможе користувачеві завжди контролювати її кількість для оптимальної роботи приладу.

«Промивка» та очищення повітря в квартирах, будинках, офісних приміщеннях – важлива умова для профілактики і лікування захворювань. Принцип роботи зволожувача повітря базується на тому, що представлене пристрій виконує холодне випаровування, виключаючи відкладення у вигляді кальцію. Таким чином, на поверхні побутової техніки або предметів меблів не буде утворюватися білий наліт.

Повітряні маси автоматично зволожуються до необхідного рівня з медичної точки зору. У результаті В приміщенні стає легко дихати, так як тут створюється оптимальний мікроклімат, в якому буде комфортно перебувати дорослим і дітям.

Інші статті