05.02.2021

Зволожувач повітря з УФ лампою

УФ лампа ‒ штучне джерело ультрафіолетового випромінювання. Головна особливість такий УФ лампочки (lamp) полягає в тому, що вона зможе замінити частину спектру сонячного світла в приміщеннях.

Представлені вироби є одними з найпопулярніших джерел, які ще раніше активно використовувалися виключно в медичній сфері, але вже сьогодні їх застосовують і в побуті.

Напрям використання УФ ламп

Огляд сучасних УФ приладів дозволяє кожному споживачеві вибрати найбільш відповідний варіант. Основний напрям використання полягає в якісній дезинфекції повітря у будинку, на великих виробничих площах (на різних підприємствах). Особливо часто такі вироби можна зустріти на підприємствах, що займаються упаковкою або виробництвом продуктів харчування. Таким чином, УФ прилади допомагають захистити продукцію від можливого забруднення повітряно-краплинними мікробами.

Принцип роботи ультрафіолетової лампи

У магазині представлена величезна кількість сучасних УФ ламп, які відрізняються не лише ціною, але і також конструктивними, функціональними особливостями. Стандартна лампа виступає в ролі хорошого дезинфектора.

Такі моделі ультрафіолетового світіння складаються з наступних компонентів:

  • Колби або трубки, виконані з кварцу (увіолевого скла).
  • Наявність електродів, які були виготовлені із застосуванням вольфрамового матеріалу.
  • Усередині конструкції знаходяться молібденові нитки, по яких здійснюється подання струму.

Корпусна частина характеризується високоякісною герметизацією за рахунок використання скляних або ж високоміцних пластмасових цоколів. Такий корпус відрізняється наявністю рефлекторних або люминофорных шарів. Усередині лампи знаходяться випари ртуті. Під впливом електричного струму саме ці випари і стають головним джерелом енергії.

Де застосовують зволожувачі повітря з УФ лампою

Останнім часом все більшої популярності набирають іонізатори повітря, доповнені УФ лампою.
Згідно з численними відгуками споживачів, такий товар користується особливим успіхом у багатьох галузях:

  • Зволожувач повітря з ультрафіолетовою лампою активно використовується в сучасній медицині. Прилад видаляє небезпечні мікроби і віруси, дозволяючи підтримувати якісний мікроклімат в коридорах медичних установ і палатах пацієнтів.
  • Ультразвукові моделі знайшли своє застосування в харчовій промисловості. З їх допомогою вдається позбавитися від неприємних запахів, всіляких токсинів, які знаходяться в повітряних масах.
  • Очисники повітря можна купити для будинку і квартири. Такі іонізатори з УФ лампою особливо ефективні для людей тих, що страждають захворюваннями дихальної системи (астма, всілякі алергічні реакції).

Представлені очисники дозволяють очищати повітряні потоки від газів (сірчистого або чадного), сигаретного диму, квіткового пилку і інших алергенів.

Безпека використання УФ ламп

Побутові УФ лампи роблять оптимальну кількість випромінювання, яке не представляє особливій небезпеці для організму людини. Після використання цієї лампочки приміщення треба провітрювати. Якщо дотримуватися простих правил грамотного використання таких приладів, ніякої шкоди для здоров'я людини не буде. Сучасні моделі вважаються найбільш безпечними, оскільки в їх конструкції відсутні різні елементи, що при тривалому використанні можуть викликати побічні реакції організму.

Зволожувач-очисник Venta LW62T

У 2017 році в продаж поступило сучасне мийка повітря Venta LW62T, яка відноситься до 6-ої серії приладів від популярного німецького бренду. Такий прилад вмить потрапив в рейтинг найефективніших і безпечніших пристроїв.

Представлений зволожувач повітря відрізняється наступними перевагами:

  • Застосування запатентованого гігієнічного диска, який дозволяє пом'якшувати воду, що знаходиться усередині спеціального резервуару.
  • Для зручного перемикання робочих режимів користувачеві запропонований інтерактивний сенсорний екран, а також пульт для дистанційного керування.
  • Щоб виключити активне розмноження вірусів і мікробів у воді, виробник доповнив прилад спеціальною ультрафіолетовою лампою.
  • Очисник повітря досить економний в плані споживання електроенергії і може працювати практично безшумно.

Робота приладу була побудована на принципі «холодного випару», а тому на поверхні меблів і побутової техніки не скупчуватиметься білий кальцієвий наліт і конденсат.

Усі вибрані робочі режими і інша необхідна інформація висвічуватимуться на ЖК-дисплеї. Причому ця інформація представлена виключно російською мовою.

Однією з головних переваг цієї моделі вважається наявність гігієнічного диска, в конструкції якого передбачена величезна кількість дрібних гранул. Завдяки наявності іонного обміну, перед використанням зовсім не обов'язково очищати воду. Це помітно спрощує процес експлуатації сучасного миття, що робить її ще більше затребуваною в широкому колі споживачів.

Використання Venta LW62T

Враховуючи продумані конструктивні і функціональні особливості миття, її можна з легкістю використати абсолютно у будь-яких приміщеннях: виробничі, житлові. Такий зволожувач-очисник розрахований на роботу в досить великих кімнатах ‒ до 250 м2. Незважаючи на це, модель відрізняється невеликими розмірами, що дозволяє її встановити у будь-якому вільному місці.

Купити зволожувач повітря Київ можна з доставкою, ознайомившись з основними функціями цього приладу. Це унікальна модель, яка передбачає установку певного робочого часу за рахунок наявності вбудованого таймера. Таким чином, користувач може самостійно контролювати роботу миття.

Інші статті