05.02.2021

Використання зволожувачів повітря у різних сфера

Комфортний мікроклімат в квартирі багато в чому залежить не тільки від температури, але і від якості повітря. Важливими показниками є рівень вологості і чистота. Навіть прогрітий до потрібної температури, але сухий, він буде провокувати напади кашлю, сухість шкіри, дискомфорт. Саме тому для створення комфортних умов роботи і проживання рекомендують купити зволожувач і очищувач повітря для дому.

Чому важливо чистити і зволожувати повітря?

Зволожувач повітря необхідний для здоров'я

Побутові очищувачі повітря необхідні для видалення з нього потенційно шкідливих частинок, які можуть шкодити дихальним шляхам. Такий пристрій необхідно для профілактики появи захворювань – таких, як ГРВІ, грип, алергічні реакції. Якщо в будинку є маленькі діти або алергіки, то зволожувач необхідний для збереження їх здоров'я.

З якими забрудненнями впораються очисники? Вони видаляють пил і пилок рослин, продукти життєдіяльності мікроорганізмів. Все це може потрапляти на слизові оболонки, шкіру, оболонку очей – і викликати роздратування. Якщо ж ви схильні до алергічних реакцій, то подібний вплив здатне спровокувати хворобу.

Крім очисника, важливу роль відіграє побутовий зволожувач повітря. Часто в квартирі або офісі він буває пересушеним. Особливо яскраво це проявляється взимку, коли працює система опалення. Вона висушує, видаляючи з нього більшу частину вологи. Як результат – сухість слизових, дискомфорт в очах, лущення шкіри.

Якщо в будинку є маленька дитина, то для нього сухість так само шкідлива, як і для дорослого. Як результат – малюк вередує, погано спить, у нього псується апетит.

Крім того, пересушене мікроклімат в будинку небезпечний наступних факторів:

 1. Він висушує слизові носа і рота, з-за чого бактеріям простіше потрапити в організм. Як результат – підвищується ризик інфекційних захворювань.
 2. гірше Кисень надходить у кров, що призводить до мігрені, швидкої стомлюваності і погіршення уваги.
 3. Бруд, який у ньому перебуває, не осідає на підлогу, а потрапляє в легені.

Крім того, подібна ситуація негативно впливає на дерев'яні вироби – інструменти, меблі, підлоги. В результаті вони швидко розсихаються і псуються.

Де потрібно застосування?

Як уберегтися від вірусних інфекцій?

Кому необхідно купити очищувач повітря, а також обзавестися зволожувачем? Ці прилади підходять для приміщень різного призначення – побутових, комерційних, офісних, промислових. Прилад створює відповідний для комфортної роботи або відпочинку рівень вологості, усуває потенційно небезпечні частинки. Ставлять його на підлозі, куди зазвичай осідає більша частина пилу. Рекомендують ставити його ближче до батарей, які взимку якраз і пересушують.

Кліматичні прилади даного типу застосовуються в таких сферах:

 1. Приватні будинки і квартири, дачі та котеджі – звичайні житлові приміщення.
 2. Офіси – встановіть його в робочих кімнатах, курилці, переговорних, актовому залі.
 3. Спортивні клуби, салони краси, масажні кабінети та перукарні.
 4. Закладу громадського харчування – у тому числі: клуби, дискотеки і казино.
 5. Навчальні заклади – школи, університети.
 6. Медичні центри – у тому числі: реанімація, стоматологічний кабінет.
 7. Магазини і торгові центри.
 8. Приміщення виробничого характеру.
 9. Технічні приміщення зразок складу.
 10. Зали для комп'ютерної техніки.

Якщо в приміщенні часто курять, тут є специфічні органічні або хімічні запахи, знаходиться багато людей – то установка приладу необхідна. Також він потрібен в приміщеннях, які розташовані поруч інтенсивними автомобільними розв'язками.

Обов'язково купити зволожувач повітря в Україні потрібно для таких сфер:

 • Деревообробна промисловість – щоб запобігти пересиханню деревини, псування вже готових виробів.
 • Поліграфія – папір має властивість пересихати і псуватися.
 • Точне лиття – якщо використовуються гігроскопічні матеріали, то очищувач-зволожувач необхідний.
 • Виробництво і зберігання продуктів.
 • Виробництво і зберігання хімічних речовин.
 • Оборонна промисловість.

Таким чином, очищувачі-зволожувачі необхідні в різних сферах нашого життя. Вони зачіпають побутову і виробничу області, сферу відпочинку і роботи. Такий пристрій допомагає створити комфортні та безпечні умови, що запобігають захворювання, дискомфорт, псування навколишніх предметів побуту.

 

Кому необхідні очисники зволожувачі повітря

прилад «2 в 1» Зволоження і очищення

Зволожувачі повітря Venta дозволяють вирішити проблему надмірної сухості і забруднення. У містах великого скупчення людей, при частих застудах, відчуття закладеності носа і першіння в горлі, при наявності в будинку маленьких дітей – все це окремий привід для того, щоб купити очищувач повітря для будинку.

Зволожувати потрібно не тільки взимку, але і влітку – якщо у вас працює кондиціонер. У процесі він осушує внутрішній простір – особливо, якщо на вікнах стоять склопакети. Сухий і забруднене мікроклімат – один з головних чинників, що провокують розвиток захворювань дихальних шляхів і інші проблеми зі здоров'ям.

Зволожувачі-очищувачі потрібні в таких випадках:

 • Для створення комфортних умов в дитячій кімнаті.
 • Для комфортного сну в спальні.
 • Для профілактики захворювань респіраторного характеру, алергічних реакцій.
 • В місцях, де знаходиться дерев'яна меблі або лежить паркет.
 • Для підвищення працездатності співробітників в офісі.
 • В якості міри боротьби з пасивним курінням.
 • Для очищення від сторонніх запахів різного походження.
 • Для зняття статичної підлоги в місці, де знаходиться багато побутової техніки.
 • В якості заходів для запобігання псування музичних інструментів з дерева.
 • Для очищення в перукарнях – щоб клієнти і майстри не вдихали дрібні частинки волосся.
 • Для кращого збереження музейних експонатів.

Саме така комбінація функцій – очищення і зволоження – комплексно вирішать всі описані вище проблеми. Як результат – відсутність бруду та пилу, алергенів, вовни тварин, нормальний рівень вологості для комфортного відпочинку або роботи, збереження предметів меблів і обробки.

Інші статті