13.01.2021

Зволожувачі повітря без змінних фільтрів

Збереження високого рівня здоров'я людини багато в чому залежить від умов його проживання. Існують розроблені стандарти, згідно з якими повинен облаштовуватися приватний будинок або квартира. У нашій країні вони звуться ГОСТ 30494. В даному положенні регламентуються оптимальні умови навколишнього середовища, найбільш сприятливі для людського організму. Одним з важливих параметрів зазначених стандартів є кліматичні умови, які включають в себе такі показники, як вологість і чистота повітря.

В умовах сучасного міста забезпечити дотримання оптимальних значень даних показників не представляється можливим цьому активно перешкоджає міської зміг. Тому для створення найбільш комфортних і здорових умов проживання активно застосовується спеціальне кліматичне обладнання очищувачі та зволожувачі повітря.

Функції очищувачів повітря

 

Кліматичне обладнання виконує ряд важливих функцій:
1.Постоянное забезпечення найбільш здорового рівня вологості (45-60% в залежності від періоду року) повітряних мас в приміщенні дозволяє нівелювати наслідки роботи інших кліматичних приладів  конвекторів, обігрівачів, кондиціонерів і т. д.
2.Очістка повітря від пилу, що дозволяє значно підвищити його якість і рівень користі для людського організму.
3.Устраненіе неприємних запахів і підтримку повітряної маси в оптимальному стані.

З усіма перерахованими завданнями успішно справляються зволожувачі повітря Вента . Вони являють собою сучасне високопродуктивне обладнання, яке невимогливе до умов експлуатації та максимально просте в обслуговуванні.
Сьогодні вироби компанії Venta є затребуваними в усьому світі і є №1 серед побутового кліматичного обладнання на території Європи.

Загальна конструкція і принцип роботи зволожувачів Venta

З своїм головним завданням фільтрувати зволожувати повітряні маси в приміщенні, кліматичне обладнання Venta справляється завдяки простий і продуктивної конструкції.

Схематично її структуру можна представити таким чином:

• верхня частина  включає в себе двигун, систему запуску і регулювання процесу його роботи;
• пластинчастий барабан основний робочий орган зволожувача повітря, завдяки якому він очищається і насичується вологою до оптимального рівня;
• нижня частина являє собою піддон для акумуляції всіх шкідливих речовин (пилу, бруду), які були видалені з повітряної маси в процесі її обробки. 

Проста і максимально надійна конструкція дозволяє кліматичних приладів Venta працювати без перебоїв протягом тривалого періоду часу, не привертаючи до себе уваги і не вимагаючи частого обслуговування для забезпечення нормального функціонування.

Принцип роботи

На відміну від більшості звичного сучасного обладнання для створення оптимальних кліматичних умов, прилади Venta для своєї роботи використовують в якості зволожувача повітря холодний пар. Якісна відмінність криється в тому, що в традиційному кліматичному обладнанні присутній процес випаровування вологи (шляхом нагрівання або створення ультразвукових коливань), в той час як в увлажнителях Venta процес насичення повітряної маси вологою проводиться завдяки лопатей пластинчастого барабана. Це робить процес зволоження повітря максимально природним і оптимальним з точки зору користі для людського організму, що підтверджується як професійними науковими дослідженнями, так і відгуками користувачів.

 Як працює очисник повітря вента

 

Обслуговування та догляд за очистителями Venta

Ще однією причиною купити очищувач повітря останнього покоління від компанії Venta є максимальна простота і високий рівень зручності в його використанні, а також обслуговуванні. Все, що потрібно для підтримання приладу в працездатному стані протягом всього періоду його використання  це раз в тиждень очищати резервуар за допомогою м'якої губки. Комплексне обслуговування зволожувача можна проводити два рази на рік.

При необхідності проводити додаткову дезінфекцію повітря (особливо актуально в зимовий період, коли в країні спостерігається підвищений рівень захворювання на ГРВІ) можна використовувати спеціальну антибактеріальну добавку, що входить до складу комплекту поставки.

 

Купити мийку повітря Venta ви завжди можете в авторизованого дилера виробника Venta-Luftwäscher, яким є наша компанія. Здійснити замовлення можливо по всій території України, навіть, якщо у вашому населеному пункті немає офіційного представництва компанії. Доставка проводиться в оперативні терміни, і займає не більше 2-3 робочих днів.

Інші статті