08.11.2021

Зволожувачі повітря для одужання дитини

Кожен з батьків повинен знати, що природжені порушення дитячого імунітету називаються первинними імунодефіцитами і вважаються рідкістю. Найчастіше доводиться стикатися з вторинним імунодефіцитом, коли дитина народжується абсолютно здоровою, але під активним впливом зовнішніх чинників його імунітет або пригноблюється, або зовсім не розвивається.
Формування і функціонування дитячої імунної системи, як правило, обумовлене зовнішньою дією різних чинників : живлення, якість повітря, фізичні навантаження, відпочинок і інше. У маленьких дітей захисні функції організму ще недостатньо добре розвинені в порівнянні з дорослими людьми. У дитячому саду або в школі діти найбільш схильні до захворювань, які передаються повітряно-краплинним шляхом.
Якщо у дитини занадто слабкий імунітет, тоді при кожному контакті з інфекцією, він хворітиме. Одним з найчастіших інфекційних захворювань є хвороба органів дихання. Причина всьому – анатомічні і фізіологічні особливості органів дихання і незміцнілий імунітет. Тому особливо важливо стежити за якістю повітря у будинку, в школі і в дитячому саду, яким дихає ваша дитина.


Як мікроклімат у будинку впливає на імунітет


Під мікрокліматом прийнято розглядати поєднання відразу декількох фізичних чинників : починаючи з температури повітря і закінчуючи його показниками вологості. Якщо в довкіллі відмічають наявність дратівливих і збудливих чинників, усе це перешкоджає фізичній, інтелектуальній діяльності. Така обстановка ускладнює процес розслаблення, відпочинку, а тому є небезпечною для стану здоров'я і дорослих, і дітей.


Оптимальні параметри мікроклімату :
• Показники відносної вологості можуть варіюватися в межах 40-54br />• Швидкість руху повітряних потоків складає від 0,2 м/с.
• У теплу пору року температура повітряних мас в приміщенні має бути від 18 до 22 градусів.
• У холодну пору року температура повітряних потоків у будинку, в квартирі має бути від 20 до 22 градусів.
• У складі повітря має бути не більше 0,8 токсичних речовин.
На здоров'ї дитини і дорослої людини мікроклімат має величезний вплив: це виражається в активній підтримці функціональних особливостей життєво важливих систем. Тому при відхиленнях від норми необхідної вологості людина схилена до захворюваності.


Як правильно підібрати зволожувач повітря


Недостатня вологість негативно позначається на здоров'ї і самопочутті не лише усіх членів сім'ї, але і також на стані меблів (дерев'яні предмети починають розсихатися, тріскатися). З цієї причини для будинку або квартири рекомендується підібрати відповідні зволожувачі повітря.
При здійсненні купівлі необхідно звернути увагу на три основні параметри:
1. Продуктивність техніки – цей показник безпосередньо пов'язаний з потужністю приладу. Найбільшу витрату відмічають у парових зволожувачів – споживання 300-600 Вт при видачі до 1 кг/ч.
2. Виробник і офіційна гарантія. Очисник повітря від пилу в середньому має гарантію 12 місяців з моменту купівлі. Цей термін вважається найбільш виправданим для усієї дрібної кліматичної техніки.
3. Співвідношення «ціна/якість». Кожен користувач бажає придбати багатофункціональний, надійний прилад за демократичною вартістю. Особливе значення також грають і додаткові опції. Приміром, моделі з іонізацією і ароматизацією повітря коштують дорожче за стандартні види техніки.
Крім того, не варто забувати про оптимальний об'єм резервуару для води, від чого залежить частота долива рідини через певний проміжок часу.


Ароматерапія – профілактика сезонних захворювань


Найчастіше дорослі і діти схильні до простудних захворювань в осінньо-зимовий період. Адже вологий і холодний клімат негативно позначається на імунітеті, знижуючи його захисні функції, послабляючи організм в цілому.
Зволожувачі-очисники повітря Вента можна використати не лише для створення оптимальних умов вологості в закритому приміщенні, але і також для ароматерапії. Адже ефірні олії є відмінним засобом для профілактики вірусних і інфекційних захворювань, у тому числі і сезонних. Це пов'язано з тим, що такі добавки для зволожувачів наділені наступними корисними і украй важливими властивостями :
• антисептичними;
• бактерицидними;
• імуномодулюючими.
Тому компанія-виробник популярних зволожувачів-очисників пропонує своїм споживачам унікальну можливість – використати побутові зволожувачі Venta LW25 разом з різними ефірними оліями з високою концентрацією. В результаті вдається створювати в приміщенні здоровий мікроклімат, підтримуючи його упродовж усього року.

 

Venta зволожувач повітря для дитини


Зволожувач-очисник Venta – кращий вибір


Для побутових цілей компанія пропонує великий вибір всіляких зволожувачів з додатковою функцією очищення повітряних мас від пилу і інших алергенів, які розраховані на роботу на різних площах. Для невеликих приміщень (до 20 м2) використовується компактна модель Venta LW15.
У усіх моделях очисників-зволожувачів цього бренду передбачена функція автоматичного відключення приладу в результаті відсутності води в резервуарі. Це забезпечує безпечну експлуатацію пристрою упродовж усієї експлуатації.


Мойка повітря, купити яку можна з доставкою у будь-який регіон України, виключає процес перезволоження повітряних мас, допомагаючи підтримувати оптимальний мікроклімат в приміщенні. Великий вибір всіляких приладів дозволяє кожному покупцеві підібрати найбільш оптимальне рішення для будинку, квартири або офісу з урахуванням площі приміщення. Завдяки невеликим габаритам, пристрій з легкістю поміщається у будь-якій кімнаті, не займаючи надто багато вільного місця. Стильний дизайн і оригінальні форми мийки повітря Venta допомагають ідеально вписатися у будь-який інтер'єр.

Інші статті