Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Зволожувачі повітря традиційні

Побутові зволожувачі повітря

Зволожувач – пристрій, про необхідність якого не потрібно сперечатися. Цей прилад допоможе наситити повітря вологою, що необхідно для здоров'я людини та збереження предметів інтер'єру. Занадто сухий стає причиною лущення шкіри, сухість слизових, проблем з дихальною системою. Пересушені слизові не справляються із захистом організму від інфекцій, що підвищує ризик захворювання. Особливо важливо зволожувати приміщення в холодну пору року, коли працює опалювальна система.

Переваги традиційних зволожувачів

Традиційне пристрій – це невеликий прилад, який працює за принципом природного випаровування вологи. Потрібно залити воду в спеціальний резервуар і включити пристрій. Воно працює в автоматичному режимі, без гігрометра або елементів керування. В результаті може забезпечити вологість не більше 60%. Якщо вам потрібно обладнання, яке дасть більший відсоток, то традиційний варіант не підійде.

Побутові зволожувачі володіють такими перевагами:

Купити традиційний зволожувач повітря можна для квартири чи будинку, для установки в дитячій кімнаті. Їх широко застосовують в школах і дитячих садах, офісних приміщеннях.

Прилади вента - сприятливий мікроклімат в будинку, квартирі, офісі

Зволожувачі повітря: принцип роботи та експлуатація

Особливості роботи техніки безпосередньо залежать від її типу. Так, існують зволожувачі повітря – холодний і гарячий пар. Принцип їх роботи відрізняється, і про це ви дізнаєтеся далі.

Холодні або традиційні зволожувачі працюють за принципом звичайного випаровування, вода при цьому не нагрівається. Для використання пристрою воду потрібно налити в бачок, звідки вона буде надходити на спеціальні картриджі. Прилад оснащений вентилятором, який буде проганяти через них повітря кімнатної температури. У процесі він очищається від пилу і зволожується.

Для ефективної роботи картриджі потрібно періодично міняти. Зазвичай це роблять раз в три місяці. Продуктивність залежить від рівня вологості в приміщенні: за принципом – чим вище вологість, тим нижче швидкість випаровування. Її рівень такий прилад автоматично підтримує на одному рівні. З-за цієї особливості зволожувач повітря холодний пар не рекомендують ставити в оранжереях. А ось для квартир, будинків або офісів вони підійдуть. Використовують їх і в дитячих садах.

Головна перевага пристрою - автономна робота і економність. Як тільки вологість досягла потрібного показника, продуктивність буде поступово знижуватися. Якщо вам потрібен зволожувач повітря холодний пар, купити в Україні його можна в інтернет-магазині. 

Другий тип – з гарячим випаровуванням. В такому пристрої вода переходить з рідкого в пароподібний стан. Далі пар розсіюється в повітря за допомогою вентилятора. Підігрів рідини стає можливим за допомогою кип'ятіння, за що відповідають парні електроди. Як тільки рідина в резервуарі закінчиться, випарник перестане працювати. Тобто, загоряння не потрібно побоюватися – робота припиниться автоматично.

Пристрій з гарячим випаровуванням не ставлять біля батареї, адже йому не потрібен додаткове джерело тепла. Також необхідно періодично стежити за рівнем води в резервуарі, щоб долити її, коли вона закінчиться.

Зволожувач або мийка повітря: що краще

Вента зволожувач і очищувач повітря

На ринку з'явилися нові пристрої – так звані мийки повітря. Вони об'єднують в собі два прилади – власне, зволожувач і очищувач-фільтр. Такий прилад дозволяє досягти відразу двох цілей – прибрати пил, бруд і потенційні алергени, а також зволожити пересушене повітря. При цьому, пристрій має компактні розміри і не займе багато місця, адже замість нього довелося б купувати два пристрої.

Незважаючи на те, що звичайний прилад для насичення вологою також дозволяє очищати простір, зволожувач очищувач повітря робить це набагато ефективніше. Його фільтр здатний затримувати мікроскопічні частинки пилу або бруду. Перед ним знаходиться стандартний фільтр у вигляді сітки, що затримує більші частинки. Таким чином, продовжується термін служби пристрою і його змінні деталі. Попередній фільтр можна мити і чистити.

Якщо потрібно очистити приміщення не тільки від пилу, але також від газів і хімії, вам підійде мийка повітря Venta. До неї можна придбати додатковий фільтр, який затримує ці речовини і органічні сполуки.

Які ще переваги має мийка перед звичайним зволожувачем:


Мийка повітря з фільтром нера

Мийка дозволяє встановити показники вологості в межах від 30 до 70%. Можна задати автоматичний режим роботи. Також є моделі мийок, які доповнені гранулами для пом'якшення води, а також насичення її іонами срібла. Це допомагає попередити появу бактерій і відкладення «солей» всередині приладу.

Купити мийку повітря в Україні можна у нас на сайті! Ми пропонуємо оригінальний пристрій за прийнятною вартістю, яка прослужить вам довгий час. Це кліматичне обладнання буде простим в управлінні і ефективним за рахунок продуманого функціоналу. Така техніка стане вашим надійним помічником! У нас ви знайдете всі необхідні комплектуючі для стабільної роботи. А наші співробітники дадуть відповідь на додаткові питання по техніці!

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей