Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Venta для здоров'я вашої дитини

Постійна турбота батьків про здоров'я своєї дитини може приймати різні форми. Забезпечуючи необхідний догляд, гарне харчування, необхідні фізичні вправи батькам не варто забувати про чистоту повітря в будинку, де підростає малюк. Завдяки придбанню  універсального фільтра повітря Venta, у вас, дорогі батьки,  з'являється чудова можливість створювати сприятливі умови в будинку, щоб малюк ріс здоровим, веселим і активним.

 Venta створює сприятливий мікроклімат в дитячій кімнаті

Надзвичайно важливим аспектом для гарного дитячого здоров'я є очищене повітряний простір, яке буде сприяти не тільки відмінного самопочуття малюка, але і його активного розвитку, коли він робить перші кроки,  в пізнанні навколишнього світу. Найбільш актуальним буде використання очищувача зволожувача Venta для будинку, де присутня дітвора підвладна алергічних проявів або різних захворювань дихальної системи.

Очищене зволожене повітряний простір за допомогою Venta - запорука відмінного самопочуття дітей

Від того наскільки очищеним буде повітря, яким дихає дитина безпосередньо залежить його здоров'я. Також не менш важливим фактором є і зволоженість вдихуваного повітря. Екологічне пристрій здатний підтримувати в автоматичному режимі встановлений рівень вологості від 45% до 55%, що практично відповідає  природному. Ще одна характерна особливість повітроочисника Venta полягає в забезпеченні рівномірного розподілу зволоженого повітря по всій площі. Встановлений в дитячій кімнаті енергозберігаючий очисник повітря Venta  допоможе забезпечити для малюків здоровий глибокий сон. І ви зможете помітити, що засипати ваша дитина буде значно  швидше, в кімнаті, де чисте зволожене повітряний простір.

Міцний сон дитини з зволожувачем і очищувачем Venta

Напевно багатьом батькам добре відомо, що  коли улюблене чадо захворює застудою, то  для нього категорично протипоказаний пересушене повітря. У цій ситуації мийка стане незамінним помічником, тому як зможе забезпечити в кімнаті за допомогою спеціальних добавок сприятливий мікроклімат для якнайшвидшого одужання. Завдяки цим добавкам полегшується утруднене дихання і усувається закладеність носа. Таким чином, вдається усунути дискомфорт для хворого малюка, і він буде менше вередувати.

Для забезпечення гарного самопочуття і здорового розвитку дітвори не менш важливим аспектом  є питання усунення з повітряного простору всіляких збудників захворювань і різних забруднень. З цим відмінно справляється очищувач зволожувач Venta, який в своєму арсеналі має  два фільтраційних набору, що дозволяє йому здійснювати потрійну фільтрацію.

Результатом роботи потужного приладу є:

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей