02.02.2021

Зволожувач повітря і рослини

Кімнатні рослини виконують не тільки декоративну функцію, прикрашаючи наше житло, але і також відповідають за кисневий баланс. У всьому світі люди стурбовані екологічною ситуацією, віддаючи перевагу висадці різних зелених насаджень, здатних змінити клімат в кращу сторону.

Кімнатні рослини відомі своєю користю:

  • Вони виділяють необхідну кількість кисню для нормального самопочуття кожної людини.
  • Вони здатні виконувати очищення повітря від всіляких токсичних компонентів, наявних в приміщенні.
  • Рослини відповідають за підвищені вологості повітряних мас.
  • Справляються з використанням різних видів бактерій. Особливо ця функція актуальна для гибискуса і китайської троянди.
  • Зменшують можливе електромагнітне випромінювання.
  • Виступають в ролі хороших синоптиків. Приміром, якщо на поверхні листя бальзаміну з'являються крапельки, тоді скоро буде дощ.

Кімнатні квіти ‒ живі організми, які наділені особливою енергією. Але для їх нормального росту і «самопочуття» в цілому, необхідно організувати за ними належний догляд.

Оптимальні умови утримання рослин

Догляд за кімнатними квітами досить складний, так як вони потребують збереження помірних температурних показників. Особливо в період активного росту важливо виключити різкі температурні перепади. Тому для більшої кількості різних кольорів максимально допустима температура не повинна перевищувати позначку в 30 градусів. За умови, що в приміщенні зберігається достатня вологість.

Вологолюбні рослини мають потребу у великій кількості світла, тому важливо вибрати для них оптимальне місце розташування.

Необхідна вологість повітря


Збереження і підтримання оптимального рівня вологості ‒ ще один важливий параметр. Для цього листя рослин часто обприскують водою. Але цей спосіб буде ефективним, якщо користуватися ним щогодини. У зимовий період вологість становить близько 20-30% в опалюваних приміщеннях, а тому квітам практично не вижити в таких умовах. Для нормального розвитку необхідно підтримувати вологість на рівні 60-80%. У цьому допоможе зволожувач повітря для великих приміщень.

Численні позитивні відгуки покупців підтвердили, що прилади від Вента відмінно справляються з пилом, збираючи її в нижній піддон приладу, а також підвищують показники вологості. Такий зволожувач-очищувач «2 в 1» може використовуватися протягом усього року. Адже в літній період рослини також потребують зволоження, так як повітряні потоки часто висушуються в результаті постійної роботи кондиціонера.

Venta і рослини ‒ відмінне поєднання для офісів або житлових приміщень (квартири, приватні будинки). Технічні характеристики таких мийок допоможуть кожному покупцеві вибрати і купити в магазині необхідний прилад від Venta за доступними цінами.

Проблема сухого листя

Недостатня кількість вологи, а також велике скупчення пилу, різноманітних мікроорганізмів ‒ все це негативно позначається на зростанні кімнатних квітів. Як результат ‒ листя засихають і жовтіють.

Для цього потрібно і зволожувач очищувач повітря для квартири, який буде контролювати і підтримувати оптимальний мікроклімат для рослин і людей. Крім того, для боротьби з пилом, вірусами та іншими шкідливими мікроорганізмами можна скористатися спеціальними гігієнічними добавками, огляд яких представлений на нашому сайті. Вони не представляють ніякої небезпеки для кімнатних квітів, а навпаки сприяють підтримці здорового мікроклімату в будинку.

Чому поливу не завжди достатньо


Догляд за кімнатними рослинами

Частота поливу залежить від кількох важливих факторів: температура в приміщенні, освітленість, показники вологості в кімнаті і вологість ґрунту в цілому. Якщо немає можливості проводити регулярний полив кімнатних квітів, це може призвести до їх засихання. Тому потрібно зволожувач повітря для будинку, який навіть у Вашу відсутність буде підтримувати оптимальні показники вологості.

В такому випадку при дотриманні певних правил поливу рослина отримуватиме необхідну кількість вологи для нормального росту і подальшого розвитку у Вашу відсутність.

Чому перезволоження погано

Занадто висока вологість в будинку або в квартирі також негативно позначається на розвитку кімнатних квітів. В результаті в грунті з'являються шкідливі мікроорганізми, які призводять до поступового загнивання всієї кореневої системи.

Очисник і зволожувач повітря допомагає підтримувати рівень вологи в житловому приміщенні, виключаючи перезволоження. Таким чином, вдається зберегти ідеальний мікроклімат у всьому будинку, який позитивно впливає на самопочуття всіх членів сім'ї і кімнатних рослин в цілому.

Зберегти кімнатні рослини за допомогою зволоження


Прилади венте для зволоження і очищення повітря

Мийка повітря, купити в Києві яку можна за доступними цінами, працює автономно і не потребує постійного контролю з боку користувача. Це особливо важливо під час відсутності мешканців будинку: через відпустку, коли необхідно весь день провести на роботі. Навіть в цьому випадку зволожувач буде працювати, підтримуючи необхідну вологість.

Його завдання полягає в досягненні певного рівня вологості, після чого він переходить в режим підтримки даного рівня. Таким чином, не відбувається перезволоження повітряних мас. В якості основного фільтра виступає очищена вода, як тільки вода закінчується в певній ємності, прилад автоматично відключається.

Модель Venta LW15, купити яку можна з доставкою по всій території України, зберігає оптимальну вологість, не впливаючи на температурні показники в будинку. В процесі вибору даної мийки потрібно звернути особливу увагу на площу приміщення, де вона буде перебувати. Адже кожна окремо взята модель розрахована під певну площу кімнати. Таким чином, вдасться домогтися максимальної продуктивності зволожувача.

Інші статті