27.01.2021

Вологість повітря при обструктивному бронхіті

Бронхіт ‒ це запальне захворювання дихальної системи, що призводить до поразки бронхів. Перші симптоми бронхіту ‒ кашель і ускладнене дихання. Спочатку такий кашель досить сухий, після чого з'являються характерні мокроти. Ця хвороба може бути гострою або хронічною.

Хронічне захворювання досить поширене і є результатом респіраторної інфекції. Такий складний стан пов'язаний з постійним роздратуванням або запаленням бронхів (сигаретний дим, сухе повітря).

Гостре захворювання триває упродовж 7-10 днів без тривалих побічних ефектів. Проте кашель може ще залишатися ‒ близько 2-3 тижнів.

Дитина часто стикається з бронхіальною обструкцією, причиною появи якої може стати обструктивний бронхіт або астма. Це ускладнене дихання з тривалим виходом і появою характерних свистячих хрипів. Тому обструкцію складно назвати самостійним і окремим захворюванням, оскільки вона виникає при різних станах.

Лікування бронхіту

Лікування обструктивного захворювання у дорослих і дітей має на увазі активне прийняття участі, безпосередньо, самого пацієнта.

Відмічають декілька важливих правил:

  • Усуваємо усі негативні чинники, які провокують розвиток цього захворювання : необхідно відмовитися від сигарет, вести здоровий спосіб життя. Однією з найпоширеніших причин обструкції є виробнича шкідливість, а тому потрібно буде змінити місце роботи.
  • Лікарі часто призначають проведення бронхорасширяющей терапії, рекомендують проводити регулярні дихальні гімнастики.
  • В період загострення лікар призначає певні лікарські препарати, які підбираються індивідуально для кожного пацієнта.
  • Призначають фізіотерапевтичне лікування: виникає потреба в проведенні інгаляцій із застосуванням відхаркувальних ліків.

Також, бронхорасслабляющим дією наділений масаж, який призначає Ваш лікар.

Вплив сухого повітря на людину

Наша респіраторна система, що складається з носа і горла, побудована з вологих мембран. Завдання таких мембран полягає в тому, щоб блокувати проникнення в легені людини бруду, часток пилу, мікробних організмів і всіляких вірусних захворювань. Недостатня вологість у приміщенні призводить до того, що ці мембрани пересихають, а тому вони поступово втрачають свою здатність і більше не виступають фільтром.

Що стосується маленьких дітей, для них відносна вологість грає важливішу роль, ніж для дорослої людини. Це пояснюється тим, що у них відмічають надчутливі респіраторні системи. Тому в опалювальний сезон, коли в житлі показники вологості зменшуються до 15-20у дитини часто з'являється задушливий кашель. Такі повітряні маси дратують ніс, легені малюка. Сухі і холодні повітряні потоки сприяють активному розвитку різних вірусних захворювань.

Полегшення симптомів за допомогою зволожувача повітря

Мойка повітря при бронхіті а також при інших респіраторних захворюваннях ‒ важливий показник, який дозволяє створити оптимальний мікроклімат у будинку і сприяє швидкому одужанню. Завдяки зволоженим повітряним масам вдається відновити імунну систему людини після тривалої хвороби. Адже висушені повітряні потоки провокують появу кашлю навіть у здорових людей.

Зволожувач повітря робить позитивний вплив на людський організм, допомагає полегшити дихання, приводить в норму стан слизової оболонки і виключає її роздратування. В результаті чоловік зможе дихати повними грудьми, не задихаючись від задушливого кашлю.

Полегшення симптомів за допомогою очисника повітря

Сучасна миття повітря ‒ це відмінний помічник для Вашого будинку і квартири, що дозволяє очищати повітряні маси в закритих приміщеннях. Для людей, що страждають астмою і іншими захворюваннями, пов'язаними з ускладненим диханням або алергічними реакціями, украй важливо стежити за високою якістю повітряних потоків в кімнаті.

Сигаретний дим, інші неприємні запахи гару, квітковий пилок, пил, бруд, який потрапляє у будинок через вікна і двері ‒ усе це також провокує сильний кашель у дорослих і дітей. Такі частки викликають роздратування нашою слизовою оболонкою і можуть привести до хронічного кашлю. Тому абсолютна вологість далеко не основний показник якісного повітря. Варто також потурбуватися про фільтрацію повітряних потоків, що сприяє видаленню навіть дрібних вірусних часток.

Застосування сучасних очисників ‒ зволожувачів Venta

Миття від компанії Venta в якості зволожувача є незамінним в зимовий період, коли у будинку і квартирі постійно працюють опалювальні прилади. Якщо у мешканців відмічають часті простудні захворювання, закладеність носа і першение в горлі ‒ це свідчить про пересушену слизову оболонку оболонці. Тому необхідно купити зволожувач повітря в Україні від популярного німецького бренду.

В якості очисників повітря прилади від компанії Venta знайшли своє застосування в процесі боротьби з пилом. Важливо відмітити, що повітряні маси в закритих кімнатах в 10 разів токсичніше в порівнянні з вуличними потоками. Адже саме такі маси сприяють активному розвитку легеневих захворювань і прояву алергічних реакцій.

Проведені випробування довели, що прилади Venta можуть видаляти частки розміром від 0,5 до 1 мікрона (дим від сигарет, квітковий пилок, як один з найпоширеніших алергенів), а також частки розміром більше 1 мікрона (пил, бруд, мікробні організми і інші частки, які можна побачити в повітрі).

Таким чином, завдання сучасного очисника-зволожувача полягає в одночасній фільтрації повітряних потоків, а також в їх промиванні. За рахунок зволоження більшість зважених в повітряних потоках часток опускаються на підлогу, а частина, що залишилася, «вимивається».

Інші статті