05.02.2021

Витяжка або очисник повітря

Витяжка ‒ стаціонарна техніка, а очисник повітря відноситься до категорії мобільних і компактних приладів. Його можна з легкістю перенести з одного приміщення в інше, а витяжка встановлюється над плитою на кухні.

Головна відмінність цих двох видів техніки полягає в принципі їх роботи. Кухонна витяжка добре справляється з очищенням повітря від неприємних запахів, диму і частинок жиру. Завдання повітроочисника в тому, щоб виробляти більш тонке очищення повітряних мас у житлових кімнатах. Це вдається зробити за рахунок безлічі робочих режимів і набору фільтрів.

Різновиди забруднень, з якими справляється витяжка

Кухонна витяжка відрізняється від стандартних систем вентиляції тим, що вона здатна працювати з нагрітими повітряними потоками. В результаті така конструкція здійснює відведення гарячого повітря з великим вмістом жиру. Щоб вона могла використовуватися в умовах агресивного середовища, кожен вид повинен відповідати певним вимогам. Одним з таких є якість матеріалу, з якого виготовлена витяжка.

Високі показники продуктивності сучасних конструкцій допоможуть очистити кухонне приміщення від диму, що може з'являтися під час приготування їжі.

Різновиди забруднень, з якими справляється очищувач

Вибираючи очисник повітря, важливо звернути увагу на його конструктивні особливості. Такі прилади в залежності від набору фільтрів можуть справлятися з різними типами забруднень: квітковий пилок, шерсть домашніх тварин, пил, неприємні запахи, віруси та інше.

Представлені пристрої мають більш широкий спектр дії і спрямовані на боротьбу з основними алергенами. Тому завдання цих приладів полягає в створенні сприятливого мікроклімату у всьому будинку.

Наявність фільтрів і цінова політика

Одним з головних питань при виборі очищувачів повітря є наявність певної кількості фільтрів.

У сучасних моделях зустрічаються наступні різновиди фільтрів:

 • фотокаталітичні;
 • фільтри тонкого очищення HEPA;
 • адсорбційні;
 • механічні;
 • водні;
 • електростатичні;
 • кварцові;
 • фільтри комбінованого типу.

Наявність в конструкції того чи іншого виду фільтрів безпосередньо позначається на ціновій політиці товару. Тому перед покупкою важливо більш детально вивчити особливості кожного з фільтрів, щоб підібрати ідеальний очищувач повітря для будинку.

Зволожувач очищувач повітря Venta


очищувач повітря Venta ‒ компактний, надійний і потужний прилад, який допоможе створити в будинку відповідні кліматичні умови. Перш ніж купити мийку повітря, необхідно ознайомитися з особливостями кожної з представлених серій

У продажу доступні моделі 5 і 6 серії:

 • Мийки 5 серії пропонують високий рівень очищення повітряних мас без змінного фільтра. Забруднені потоки повітря і сторонні запахи всмоктуються пристроєм і проходять через набір дисків, що обертаються у воді. Потоки проходять через воду, де затримуються всі дрібні частинки пилу.
 • Мийки 6 серії також покликані очищати і зволожувати повітряні маси. У їх конструкції передбачено відразу кілька ефективних фільтрів: Nelior VENTAcel і вугільний фільтр Ventacarb. Додатковою перевагою є наявність автоматичного робочого режиму.

Вибираючи мийку повітря, власники квартир, будинків і офісів зможуть назавжди забути про сухих і забруднених повітряних потоках. Це особливо важливо в літню спеку і з початком опалювального сезону взимку.

 

Використання додаткового фільтра Ventacarb

 

В мийках повітря 6 серії виробник передбачив наявність спеціального вугільного фільтра ‒ Ventacarb. Таким чином, вдається якісно очищати повітряні потоки в закритих приміщеннях, видаляючи до 99,95% всіх забруднень. У результаті прилад допомагає позбутися від неприємних запахів вогкості, гарі та інше.

Повітряні потоки проходять через фільтр очищаючись від різних домішок. Після такої ретельної фільтрації пристрій випускає в кімнату вже очищене повітря.

Переваги мобільності очисника

Очищувачі відрізняються мобільністю і невеликими габаритами, що дозволяє кожному власнику квартири, будинку або офісу самостійно вибирати для даного приладу ідеальне робоче місце. Пприборы встановлюватися тільки на підлогу.

Представлені прилади розраховані на обслуговування певної площі, тому користувач завжди може з легкістю перенести очисник повітря з одного приміщення в інше. Відсутність прив'язки приладу до конкретного місця робить його універсальним, так як очисник повітря може обслуговувати абсолютно будь-яку кімнату.

 

Результативність витяжки та очищувача-зволожувача


Приймаючи рішення купити зволожувач-очищувач повітря, необхідно також подбати про покупку кухонної витяжки. У будинку або в квартирі ці два види техніки найкраще використовувати в комплексі. Адже кожен з видів розрахований на виконання певного завдання.

Незважаючи на схожі принципи роботи, витяжка і очисник повітря ідеально функціонують разом, виконуючи кожен певне завдання:

 • Основне призначення витяжки - очищення повітряних мас від жирових крапель, за що відповідає встановлений жироулавливающий фільтр.
 • Сучасні мийки повітря відповідають за необхідне зволоження і очищення повітряних потоків від різних алергенів, пилу і вірусів і гару.

З огляду на той факт, що витяжка є стаціонарною технікою, її місце на кухні, а мийку можна з легкістю переносити в різні приміщення: дитяча кімната, спальня, вітальня, коридор, їдальня. Таким чином, кожен з видів сучасної техніки буде виконувати своє завдання, працюючи на загальний результат - створення і підтримання сприятливого мікроклімату в будинку.

Інші статті