Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Зволоження та очищення повітря в друкарні

У країнах Євросоюзу і США, використання високотехнологічних систем очищення і зволожувачів повітря на підприємствах вже встигло стати нормою. Типографським світ зараз постійно розширюється, і для друку вводяться нові типи виробів - наприклад сучасні рекламні листівки і упаковки товарів. Вологість повітря в друкарні, дуже важливий показник, за яким повинні уважно стежити співробітники і керівництво підприємства.


Проблема полягає в тому, що навіть незначні зміни показників властивостей і якості повітря,здатні заподіяти шкоду здоров'ю і здоров'ю співробітників цеху, знизити продуктивність праці, що призведе до додаткових витрат на оплату лікування та лікарняних, згідно з нормами КзоТ.

Кожен поліграфічний цех повинен стежити за чистотою і вологістю повітря, оскільки, це важливий критерій при виготовленні та зберіганні друкованих матеріалів.Сьогодні якіснасистема очищення, так званий ««зволожувач»», затребуваний практично в кожній друкарні. Особливо це потрібно врахувати власникам друкарень, які почали свою роботу нещодавно!

Кожен керівник поліграфічного центру вибираючи систему для очищення і зволоження повітря, повинен враховувати два обов'язкових фактора, щоб надалі уникнути проблемі неприємностей. З одного боку - система повинна бути безпечна для працівників і гарантувати працю в хороших умовах. З іншого боку - до уваги слід взяти вартість системи, її функціональність і надійність роботи.

До відома. Вологість повітря в приміщеннях, не може бути однаковою для різних поліграфічних процесів. Наприклад, поліграфічний центр,який займається або глибоким друком, при більшості операцій фальцювання повинен підтримувати вологість приміщення в межах 50-60%, при трафаретного друку 60-70%, а при роботі плоськопечатних верстатів- 70-80%.

Ідеальною вологістю повітря для співробітників друкарні вважається рівень 55%. Повітря таке характеристики, не викликає ніяких проблем зі здоров'ям і працівники відчувають себе відмінно, працюючи швидше і уважніше.Підсумуємо. Поліграфічний цех з нерівномірною або незбалансованої вологістю призводить до проблемам негативно впливаючи на процес друку наступним чином:

- деформує папір, зменшуючи або іноді збільшуючи її стандартний розмір.

- неправильна система очищення і зволоження сприяє накопиченню електростатичних зарядів на паперовій продукції.

- погіршує середовище для роботи співробітникам друкарні, якщо очищення і зволоження повітря відсутнє.

Дуже часто вже встановленасистема «мийки повітря» не справляється зі своїми завданнями. Тому важливо підбирати сучасні та відповідні системи зволоження.

Зволожувачі очищувачі повітря промислові.

Виробники систем очищення, з року в рік створюють нові технологічні рішення. Одним з найбільш надійних німецьких виробників даних систем, є марка Venta. Дана компанія виробляє надійні системи очищення європейської якості за доступною ціною, також застосовуються в поліграфічних підприємствах. Системи не тільки зволожують, але і роблять відмінну очистку, що дуже сприятливо позначається на самопочутті всіх працівників і фахівців присутніх на об'єкті.


Наприклад, такий зволожувач типу LW80 відмінно впорається з очищенням і зволоженням в будь-якому великомуполіграфічному приміщенні. Більш того, промислове обладнання від Venta оснащено системою циркуляції води, завдяки якій немає потреби змінювати фільтри або регулярно мити зволожувачі. Ще одна перевага компанії -це рекордно низьке споживання електроенергії, що дозволить вам економити на споживанні електрики.

ПП "Вента - Центр Юкрейн" - є офіційним представником компанії Venta в Україні. Купуючи продукцію в нашому інтернет-магазині, Ви зможете без проблем і грамотно облаштувати друкарню, розумно розпорядившись Вашими інвестиціями!

Профиль Venta в Google+Перейти до списку статтей