06.12.2021

Топ-5 помилок про зволожувачі повітря

Для створення здорового мікроклімату в житлах знадобляться зволожувачі повітря, які відрізняються своїми конструкційними особливостями, дизайном, формою і розмірами. Незважаючи на це, принцип роботи такої техніки практично однаковий:
• Наявність місткості, в яку потрібно буде заливати певну кількість води.
• Використання вентилятора, який допомагає видувати і тим самим поширювати зволожене повітря по усій площі приміщення.
• Практично в усіх сучасних моделях передбачено електронне управління і гігростат.
• Деякі виробники доповнюють моделі іонізаторами, всілякими видами фільтрів.
Проте така величезна різноманітність зволожувачів може заплутати покупців, а тому часто з'являються всілякі помилки.

 

Міф 1. Надмірне використання зволожувача створить сирий, неприємний мікроклімат в приміщенні


Це одно з найпоширеніших помилок. Зволожувач-очисник повітря є сучасним устаткуванням, усередині якого виробник використовує вбудований гігростат, що відповідає за контроль рівня вологості. В результаті прилад «дотримується» заданих і оптимальних показників вологості, а тому регулярна експлуатація зволожувача не призводить до перезволоження повітря в закритому приміщенні. Крім того, користувач у будь-який момент може вимкнути пристрій.

 

Міф 2. Білий наліт на меблях під час роботи зволожувача


За утворення білого нальоту відповідає не працюючий прилад, а вода, яка знаходиться в спеціальній місткості. Всілякі солі, добавки, хлор, домішки і інше – усе це може привести до утворення білого нальоту. Але, завдяки сучасним технологіям, навіть жорстка вода не є перешкодою при якісному зволоженні повітряних мас.
Приміром, в ультразвукових моделях виробники застосовують спеціальні змінні картріджи, які відповідають за очищення води. Миття повітря працює за принципом холодного випару, що також виключає утворення нальоту кальцію на поверхні побутової техніки або предметів меблів, біля яких встановлений прилад. При регулярному чищенні такого миття вдається позбавлятися від нальоту кальцію, що може утворюватися в піддоні з водою.

 

Міф 3. Зволожувач повітря поширює і забруднює повітря в приміщенні


Незважаючи на абсурдність цієї думки, багато споживачів вважають, що такі прилади тільки зволожують повітряні маси, але при цьому активно забруднюють повітря в закритих приміщеннях. Практично усі сучасні моделі укомплектовані фільтрами, які можуть бути декількох видів :
• змінні, які не підлягають відновленню;
• багаторазові, які можна промивати під водою, використати спеціальні засоби для очищення.
Замість фільтрів виробники використовують всілякі стержні, картріджи. Заміну таких елементів рекомендується робити, згідно вказаної інструкції. Піддон для води потрібно буде регулярно обполіскувати, избавляясь від різних залишків пилу і бруду. Дотримуючись таких простих порад, ваш очисник не поширюватиме забруднення по повітрю.

Міф 4. При використанні кондиціонера, зволожувач даремний

 


Ця ще одно популярна помилкова думка. Усі кондиціонери здатні сушити повітря в кімнаті. При частій експлуатації кондиціонерів рівень вологості у будівлі поступово зменшується. Якщо ж в кондиціонері є додаткова вбудована функція зволоження, тоді все абсолютно інакше. Проте така функція зустрічається досить рідко і найчастіше доступна для моделей премиум-сегмента, які відрізняються високою вартістю.
У усіх інших випадках рекомендується використати зволожувач з холодною парою разом з кондиціонером. Тому зволожувач актуальний упродовж усього року.

 

Міф 5. Зволожувач повітря шкодить здоров'ю


Найчастіше ця думка торкається сучасних ультразвукових моделей, оскільки багато покупців лякає слово «ультразвук», у якому вони обов'язково знаходять шкоду для людського здоров'я. Проте все абсолютно інакше, оскільки в таких пристроях виробники застосовують спеціальний рівень звукових хвиль, який є абсолютно безпечним.
Що стосується інших різновидів зволожувачів, вони також вважаються безпечними, оскільки корпусні частини і інші внутрішні деталі виконані з екологічно чистих матеріалів. Приміром, TM Venta при створенні миття повітря використовує спеціальний пластик, який легко піддається повторній переробці.

 

Зволожувачі повітря Venta і приємний бонус – ароматерапія

 

Ароматерапія з Venta


Компанія Venta пропонує в продаж одні з найпопулярніших і вдосконалених зволожувачів повітря – спеціальне миття. Окрім ефективного зволоження, прилад здатний очищати повітряні маси, допомагаючи позбавитися від шерсті домашніх тварин, пилу, квіткового пилку, неприємних запахів і інше.
Додатковою перевагою є ароматерапія: натуральні ефірні олії досить швидко розчиняються у воді і повністю зберігають свої корисні властивості. Таким чином, повітря наповнюється приємним ароматом, насичується корисними елементами. Купити зволожувач повітря в Україні будь-якої серії може кожен той, що бажає, скориставшись пошуком по сайту компанії Venta, де представлений широкий модельний ряд.

Інші статті