20.01.2022

Відповідаємо: для чого потрібний зволожувач повітря


Зволожувач відноситься до списку сучасних і украй необхідних приладів для квартири, які рекомендується використати упродовж усього року. В результаті використання кондиціонерів і іншої кліматичної техніки рівень вологості в приміщенні може опускатися до відмітки 35-40поэтому включати зволожувач взимку і літом рекомендується хоч би один раз в день.
Крім того, експлуатація цього приладу максимально ефективна в процесі боротьби з сухим кашлем: людині набагато легше вдихатиме в міру зволожені повітряні маси, які не викликають роздратування слизової оболонки.


Функції і експлуатація сучасних приладів

Усі прилади мають основний і додатковий список функцій, від кількості і якості яких залежить остаточна вартість.
Зволожувач повітря холодного випару має наступний набір основних функцій :
• Збереження упродовж довгого часу оптимальних показників вологості – у деяких моделях встановлені спеціальні датчики, гігрометри.
• Усунення зарядів статичної електрики, яких особливо багато в сухих повітряних масах.
• Позбавлення від часток пилу, всіляких домішок у складі повітряних мас.
• Створення і підтримка здорової атмосфери.
Залежно від конструктивних особливостей воздухоувлажнителя, відмічають також і додаткові можливості приладу :
• іонізація і озонация;
• охолодження або обігрів жител;
• підсвічування, що дозволяє використати прилад в якості нічника.
Проте такі пристрої прийнято розрізняти за принципом функціонування. Деякі моделі здатні працювати за рахунок процедури нагріву, інші працюють завдяки ультразвуку, а треті – за рахунок системи випарник вентилятор.


Практична користь воздухоувлажнителей

 

користь воздухоувлажнителей і зволожувача повітря

 


Основна практична користь від зволожувача для квартири полягає в поліпшенні мікроклімату, що позитивно позначається на самопочутті і здоров'ї усіх членів сім'ї. Лікарі дотримуються думки, що в результаті постійного контакту з пересушеними повітряними масами страждають не лише слизові оболонки і шкіра, але і також такі життєво важливі системи організму, як серце, посудини, нервова система (ЦНС).
Крім того, відмічають ще декілька важливих переваг нормального рівня вологості :
• Можливість продовжити термін служби дерев'яним предметам інтер'єру, меблів, підлоговим покриттям (паркет, ламінат і інше).
• У таких кімнатах набагато легше і швидше робити прибирання.
• Клімат в квартирі стає максимально чистим, приємним і свіжим.
На тілі людини і на усіх, поверхнях, що оточують його, скупчується набагато менше зарядів статичної електрики. Важливо пам'ятати про те, що ці заряди негативно впливають на самопочуття людей, домашніх тварин, стають причиною швидкого виходу з ладу електроніки.


Основні характеристики зволожувачів

Перед тим, як купити зволожувач повітря, рекомендується ознайомитися з базовим набором характеристик, які впливають на якість і подальший термін служби цих приладів. У цей список включені наступні важливі характеристики:
1. Продуктивність або потужність – такий показник вимірюють в мл води, яку пристрій здатний випарувати за 1 годину своєї роботи.
2. Рівень шуму – пристрої часто працюють 24 години і можуть знаходитися в спальні, в дитячій кімнаті. Тому важливо вибирати максимально тихі зволожувачі.
3. Енергоефективність і економічність – згідно з рекомендаціями виробника, зволожувачі повинні працювати упродовж 12-15 годин на добу, а тому варто звернути увагу на енергоспоживання. Ультразвукові моделі і пристрої з холодною парою споживають від 15 до 100 Вт, а оптимальні показники для парових – від 300 до 500 Вт.
4. Безпека – якщо в квартирі мешкають маленькі діти або домашні тварини, тоді краще всього відмовитися від застосування парових зволожувачів (вірогідність отримати опік). У такому разі доцільно скористатися ультразвуковими або традиційними моделями.
Ще один важливий параметр – це розмір, що особливо важливо для власників малогабаритних квартир. Габарити треба враховувати, виходячи із заздалегідь вибраного місця установки приладу.


Зволожувач повітря 2 в 1 Venta – багатофункціональні пристрої

 

зволожувач повітря 2 в 1 Venta


Важливою перевагою експлуатації зволожувачів від компанії Venta є багатофункціональність цих пристроїв, які є приладом «2 в 1». Це означає, що побутові моделі для квартир здатні одночасно робити очищення повітря від пилу, алергенів, диму, неприємних запахів і зволожувати повітряні маси, підтримуючи здоровий мікроклімат в кімнаті.
Німецький виробник створив спеціальне миття повітря, де як основний фільтр використовується вода:
• Повітря «омивається» водою, в якій залишаються усі частки пилу і бруду.
• Повітря «проходить» через воду і отримує необхідну кількість вологи.
У сучасних моделях був використаний спеціальний барабан VentWave ™ 3d з множиною мініатюрних отворів, які допомагають виконувати оперативний процес випару молекул води.
Якщо необхідно вибрати зволожувачі повітря для великих приміщень або для невеликих однокімнатних квартир, рекомендується звернути увагу на продукцію компанії Venta. Таке миття повітря можна замовити з доставкою по усій території України і офіційними гарантіями від виробника.

Інші статті