Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Альфред Хіцлер залишає пост генерального директора

Альфред Хіцлер, засновник, незмінний лідер і генеральний директор компанії Venta, залишив займану ним посаду. Про це повідомило її керівництво. Після тривалих переговорів і розгляду кандидатів на що стала вакантною посада було прийнято рішення призначити Хейнер Херца, який працював в компанії з лютого 2017 року.

  Альфред Хіцлер, засновник генеральний директор компанії Venta

Від створення до сучасності

Догляд Альфреда Хіцлера з посади генерального директора компанії Venta вже називають поворотною віхою в історії цього успішного підприємства. З цим важко не погодитися, адже саме з нього, по суті, і почалася історія відомого сьогодні в усьому світі бренду.

Початок діяльності

На початку 1980-х років Хіцлер працював над вирішенням проблеми оздоровлення мікроклімату в житлових, офісних і виробничих приміщеннях. Це була дійсно серйозна задача, оскільки вже в той час було клінічно доведено, що постійне перебування в опалювальних приміщеннях негативно позначається на стані здоров'я. Першопричиною даної проблеми, на думку вчених, були пересушені повітряні маси. Впливаючи на слизову оболонку носа і рота, таке повітря швидко висушує її, надаючи хвороботворним бактеріям і вірусам практично безперешкодний доступ в організм.
На думку німецького інженера Альфреда Хіцлера, проблему пересушеного повітря в приміщенні можна було вирішити тільки за допомогою спеціального пристрою, має максимальну екологічністю, а також простотою в роботі і обслуговуванні. Проведені ним дослідження та розробка першого пристрою для зволоження повітря мали позитивний результат, а в 1981 році їм була заснована Venta-Luftwäscher GmbH.

Розвиток світового бренду

Перші розроблені Хіцлером пристрої мали шалений успіх серед німецького населення. Незабаром геніальний інженер запатентував свій винахід під назвою Luftwäscher, що в перекладі означає «мийка повітря».
Натхненний успіхом перших продажів власного продукту, молодий інженер активно продовжив свою роботу, прагнучи зробити придуману ним конструкцію ще функціональніша і досконаліше. Незабаром функціонал перших мийок повітря  був значно розширений шляхом впровадження можливості проведення очищення повітря від пилу.

Venta-Luftwäscher GmbH лідер серед виробників приладів для зволоження і  очищення

Уже через 10 років продукція компанії Venta-Luftwäscher GmbH зайняла місце лідера серед виробників приладів для зволоження і очищення повітря в Європі . Будучи вмілим управлінцем, Хіцлер звернув свій погляд на ринки Азії та Росії, і через деякий час на них було проведено успішне впровадження продукції компанії.

Принцип довгострокового партнерства

У своїй роботі Альфред Хіцлер, за його власними словами, завжди в першу чергу орієнтувався на відгуки і побажання своїх клієнтів. Усі проведені компанією Venta-Luftwäscher GmbH дослідження і впровадження нових розробок базувалися в першу чергу на зворотний зв'язок від численних користувачів зволожувачів повітря. На думку самого Альфреда, це стало одним з вирішальних факторів довгострокового успіху його дітища:
& laquo; Саме купівельну довіру бренду визначає розвиток компанії в майбутньому. У покупця має бути сприйняття приладу як способу вирішення своєї проблеми, вони повинні рекомендувати його знайомим.Я гордий за те, що компанія чітко досягає поставленої мети. Рекомендації покупців основна рушійна сила нашого успіху. Тому я переконаний, що Venta-Luftwäscher GmbH надалі буде посилювати свої позиції в якості лідера ринку.

Успіх Venta сьогодні

На поточний момент часу продукція компанії Venta-Luftwäscher GmbH зберігає лідируючі позиції в списку виробників кліматичного обладнання. Серед її переваг наступні досягнення:

1. В Європі компанія протягом останніх 7 років утримує абсолютне лідерство за кількістю проданих мийок повітря (понад два мільйони).
2.Пять з десяти найбільш затребуваних на ринку приладів для очищення і зволоження повітря виробляються саме цим виробником.

Керівництво Venta-Luftwäscher GmbH продовжує успадковувати філософію свого ідейного лідера, успішно продовжуючи справу його життя, і кожен рік пропонуючи своїм клієнтам інноваційні розробки в сфері кліматичного обладнання вання.


Новий керівник

Після складання повноважень Альфреда Хіцлера як чинного президента компанії його посаду зайняв Хейнер Херц. Даний вибір не можна назвати випадковим  Херц є досвідченим керівником вищої ланки, більше 8 років успішно працював в таких компаніях, як Carlglass Suisse S.A., Belron International, Carglass China. Є майстром бізнес-адміністрування, який отримав освіти в Університеті Лозанни. Вільно володіє чотирма європейськими мовами –французькою, німецькою, італійською та англійською.
За словами самого Херца, він зробить все можливе для того, щоб компанія росла і успішно розвивалася в світі, щодня що пропонує нам нові виклики .

Профиль Venta в Google+Перейти до списку новин