Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Будьте уважні! Інтернет-магазини шахраї - venta.kiev.ua і xshop.ua!

ЛЮБІ ДРУЗІ!

БУДЬТЕ УВАЖНІ!! ШАХРАЇ !!

Повідомляємо Вам, що інтернет-магазини
venta.kiev.ua та xshop.ua
НЕ Є офіційними дилерами Вента! Будьте уважні! На прилади VENTA в Україні діє безкоштовна гарантія 10 років! Шахраї-одноденки не можуть запропонувати Вам таку гарантію, як і якісний сервіс! Вимагайте сертифікати у Ваших продавців!

БУДЬТЕ УВАЖНІ! Сервісний центр VENTA на території України діє ТІЛЬКИ В ХАРКОВІ !
Прилади в польських, німецьких та інших коробках НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ НІ платному, НІ безкоштовному ремонту на території України. Захистіть себе, купуючи дорогу побутову техніку!

До кожного приладу мийки повітря Venta додається гарантійний талон від ПП "Вента - Центр Юкрейн". Гарантійні талони від магазинів-продавців - НЕДІЙСНІ. ОБОВ'ЯЗКОВО перевіряйте наявність "мокрого" штампа ПП "Вента-Центр Юкрейн" в гарантійному талоні, а також вимагайте заповнення всіх рядків гарантійного талона:

 

2. Мова упаковки, згідно із законодавством України, ТІЛЬКИ українська / російська:

 

Якщо упаковка і гарантійне свідоцтво не відповідають даним ознаками, Ви купуєте товар, який не підлягає сервісу на території України.

При покупці мийки повітря Venta Ви можете уточнити, чи офіційно завезений в Україну прилад з даним серійним номером, зателефонувавши в офіс офіційного представництва Venta в Україні за телефонами:
(057) 752-72-72, (044) 537-14-47, (050) 222-00-48, (068) 348-59-81

З повагою, ПП "Вента-Центр Юкрейн"

Профиль Venta в Google+Перейти до списку новин