Venta-Luftwäscher GmbH розробила
зволожувач-очищувач повітря
більше 30 років тому

Эксклюзивный дистрибьютор
Venta-Luftwäscher GmbH в Украине

Увага! Не сертифіковані мийки повітря Venta!


Шановні партнери та покупці!

Увага! Не сертифікований товар! Звертаемо Вашу увагу: саме сайт venta.com.ua вказано на сайті заводу-виробника Venta Luftwaescher GmbH. Переглянути список партнерів на сайті виробника

Повідомляємо Вам, що відповідно до закону про інтелектуальну власність, право на використання бренду і фірмового знака Venta в комерційних цілях без згоди власника авторських прав ПП "Вента-Центр Юкрейн" є кримінально караним.

Всі наші офіційні партнери, з якими ми працюємо на території України, перераховані в розділі Де придбати?

Не сприяйте розвитку злочинності в Україні! Вимагайте сертифікати і перевірку серійних номерів перед покупкою!

В внаслідок злочинних дій сайтів і магазинів-шахраїв, що цинічно присвоюють нашу символіку, наш досвід, нашу роботу, довіру і повагу до нашого бренду, ми змушені перевіряти всі серійні номери приладів, що надходять до нас на ремонт і відмовляти навіть в платному ремонті людям, обдуреним і введеним в оману шахраями заради отримання швидкого прибутку.

Заощадивши зараз 200-300 грн., Ви можете отримати набагато більші проблеми в подальшому, незважаючи на те, що техніка Venta надійна, проте, наше життя непередбачуване.

Повідомляємо Вам також, що ПП "Вента-Центр Юкрейн" не має ніякого відношення до дій сайту venta.kiev.ua та іншим магазинам з "Чорного списку", і на даний час має намір порушувати кримінальні справи за фактом незаконного використання товарного знака та бренду в комерційних цілях.

Кримінально караним є також поширення і зберігання контрабандних приладів під брендом Venta, придбаних в польських, німецьких або російських спеціалізованих магазинах, без УКРАЇНСЬКОГО маркування на коробках !!

Кожен прилад відстежується за індивідуальним серійним номером!

Всі прилади мають унікальний серійний номер, і без пред/'явлення серійного номера ремонт приладу здійснюватися не буде, так само як і в разі серійного номера, який не зареєстрований на території України.

Маючи контрабандний прилад, Ви не зможете отримати навіть платне обслуговування або купити запчастину в Україні.

Неофіційні ремонтні майстерні запчастини для приладів придбати не можуть. Будьте пильні. Не дозволяйте вводити себе в оману шахраям, які використовують плоди чужої роботи і заслужену іншими повагу!

З повагою,
Ваша Venta

Профиль Venta в Google+Перейти до списку новин