Venta LP60 WiFi + Venta LW25 Comfort Plus
36925 грн
Акція
Акція
Акційна пропозиція!
Venta LP60 WiFi + Venta LW45 чорний
38710 грн
Акція
Акція
Супер пропозиція! Отримай два прилади замість одного!
Venta LW25 Comfort Plus чорний
12846 грн
Акція
Акція
Мийка повітря »на площу кімнати від 22 до 45 м2»низький рівень шуму»вбудований гігрометр»автоматичний режим»індикатор - Water
Venta LW45 чорний
15587 грн
Акція
Акція
Мийка повітря для приміщень в середньому 45 м², індикатор рівня води, знижене енергоспоживання, низький рівень шуму, автоматичне відключення.

Акции и скидки от Venta™

Компанія Venta активно працює над тим, щоб завжди мати можливість запропонувати своїм покупцям максимально вигідні покупки продукції, представленої на сайті. Акції від Venta дозволяють споживачам купувати необхідні товари і економити при цьому певну суму грошей.

Ми регулярно оновлюємо список товарів і додаємо нові позиції в розділ "Акції", а тому наші клієнти зможуть самостійно стежити за спеціальними пропозиціями і своєчасно реагувати на знижки.


Для того, щоб заощадити при купівлі Venta, необхідно ознайомитися з товарами в цьому розділі, вивчити усі технічні характеристики запропонованих очисників повітря. Наші менеджери проконсультують кожного покупця, допомагаючи оформити купівлю на сайті і вибрати високоякісний прилад для будинку, квартири або офісних приміщень.


Усі акційні пропозиції від Venta доступні на сайті нашої компанії. На сторінці представлені позиції, які відразу ж можна додати у віртуальний кошик і оформити замовлення. Ми робимо продукцію Venta ще доступнішою для широкого кола споживачів, допомагаючи Вам підтримувати оптимальний мікроклімат в приміщенні.