Venta LW45 Comfort Plus чорний+ПОДАРУНОК
18585 грн
Акція
Акція
Мийка повітря » на площу кімнати від 40 до 80 м2»низький рівень шуму» вбудований гігрометр»автоматичний режим»індикатор - Water +аромат евкаліптовий (30 мл)
Venta LP60 WiFi чорний
29540 грн
Акція
Акція
LP60 WiFi ОЧИСНИК ПОВІТРЯ» для приміщень до 75 м²» з двома наборами фільтрів потрійної фільтрації» 99,95% степень очищення повітря
Venta LP60 WiFi білий
29540 грн
Акція
Акція
ОЧИСНИК ПОВІТРЯ LP60 WiFi» для приміщень до 75 м² »з двома наборами фільтрів потрійної фільтрації» 99,95% степень очищення повітря

Акции и скидки от Venta™

Компанія Venta активно працює над тим, щоб завжди мати можливість запропонувати своїм покупцям максимально вигідні покупки продукції, представленої на сайті. Акції від Venta дозволяють споживачам купувати необхідні товари і економити при цьому певну суму грошей.

Ми регулярно оновлюємо список товарів і додаємо нові позиції в розділ "Акції", а тому наші клієнти зможуть самостійно стежити за спеціальними пропозиціями і своєчасно реагувати на знижки.


Для того, щоб заощадити при купівлі Venta, необхідно ознайомитися з товарами в цьому розділі, вивчити усі технічні характеристики запропонованих очисників повітря. Наші менеджери проконсультують кожного покупця, допомагаючи оформити купівлю на сайті і вибрати високоякісний прилад для будинку, квартири або офісних приміщень.


Усі акційні пропозиції від Venta доступні на сайті нашої компанії. На сторінці представлені позиції, які відразу ж можна додати у віртуальний кошик і оформити замовлення. Ми робимо продукцію Venta ще доступнішою для широкого кола споживачів, допомагаючи Вам підтримувати оптимальний мікроклімат в приміщенні.