Venta LP60 WiFi + Venta LW25 Comfort Plus
36925 грн
Акція
Хіт
Акція
Хіт
Акційна пропозиція!
Venta LP60 WiFi + Venta LW45
39999 грн
Акція
Акція
Супер пропозиція! Отримай два прилади замість одного!
Venta LW45 Comfort Plus чорний
17134 грн
Акція
Акція
Мийка повітря » на площу кімнати від 40 до 80 м2»низький рівень шуму» вбудований гігрометр»автоматичний режим»індикатор - Water
Venta LW25 Comfort Plus чорний
13488 грн
Акція
Акція
Мийка повітря »на площу кімнати від 22 до 45 м2»низький рівень шуму»вбудований гігрометр»автоматичний режим»індикатор - Water
Venta LW45 чорний
16366 грн
Акція
Акція
Мийка повітря для приміщень в середньому 45 м², індикатор рівня води, знижене енергоспоживання, низький рівень шуму, автоматичне відключення.
Venta LP60 WiFi чорний
29540 грн
Акція
Акція
LP60 WiFi ОЧИСНИК ПОВІТРЯ» для приміщень до 75 м²» з двома наборами фільтрів потрійної фільтрації» 99,95% степень очищення повітря
Venta LP60 WiFi білий
29540 грн
Акція
Акція
ОЧИСНИК ПОВІТРЯ LP60 WiFi» для приміщень до 75 м² »з двома наборами фільтрів потрійної фільтрації» 99,95% степень очищення повітря»

Акции и скидки от Venta™

Компанія Venta активно працює над тим, щоб завжди мати можливість запропонувати своїм покупцям максимально вигідні покупки продукції, представленої на сайті. Акції від Venta дозволяють споживачам купувати необхідні товари і економити при цьому певну суму грошей.

Ми регулярно оновлюємо список товарів і додаємо нові позиції в розділ "Акції", а тому наші клієнти зможуть самостійно стежити за спеціальними пропозиціями і своєчасно реагувати на знижки.


Для того, щоб заощадити при купівлі Venta, необхідно ознайомитися з товарами в цьому розділі, вивчити усі технічні характеристики запропонованих очисників повітря. Наші менеджери проконсультують кожного покупця, допомагаючи оформити купівлю на сайті і вибрати високоякісний прилад для будинку, квартири або офісних приміщень.


Усі акційні пропозиції від Venta доступні на сайті нашої компанії. На сторінці представлені позиції, які відразу ж можна додати у віртуальний кошик і оформити замовлення. Ми робимо продукцію Venta ще доступнішою для широкого кола споживачів, допомагаючи Вам підтримувати оптимальний мікроклімат в приміщенні.