Зв'яжіться з фахівцем

Зв'яжіться з фахівцем

+380502220048
+380683485981
+380577680157

Напишіть нам

Напишіть нам

venta.diler@gmail.com

Виникли питання?

Виникли питання?

Подзвоніть нам!

Ми із задоволенням дамо відповідь на них!

Згідно з українським законодавством, компанія Venta може прийняти товар від клієнта впродовж 14 днів після здійснення купівлі, якщо цей товар не був використаним і розпакованим. Відлік починається з того моменту, коли клієнт забирає товар з пошти або отримує замовлення в руки від кур'єра. Проте пам'ятаєте про те, що, якщо прилад експлуатувався, в нього заливалася вода, тоді виконати обмін/повернення неможливо.

 

При цьому вимоги клієнта можуть бути не задоволені, якщо буде доведено, що поломка або ушкодження товару сталося саме з вини покупця:
• Неправильні умови експлуатації приладу, недотримання рекомендацій компанії-виробника.
• Порушені умови зберігання.

 

Якщо впродовж дії гарантійного терміну користувач помітив певні відхилення в роботі приладу, ми пропонуємо зробити заміну на аналогічну модель. В даному випадку згідно із законом повернення грошових коштів не передбачене. Згідно із законом прав споживачів повернути товар можна за умови, якщо покупець доведе факт здійснення купівлі в конкретному магазині. Зробити це можна за допомогою наданих розрахункових документів, в яких вказана точна дата здійснення купівлі. Ці документи клієнт отримує від продавця разом з товаром. Якщо ж користувач помітить відхилення в роботі приладу по витіканню 8 років, наша компанія пропонує послуги гарантійного ремонту.

 

Відсоток рекламацій компанії Venta варіюється від 1 до 2гарантийный ремонт).

 

У разі поломки відбувається наступне:
• Клієнт висилає нам зламаний прилад. Наші фахівці проводять діагностику, яка допоможе визначити причину поломки.
• Якщо причина несправності полягає в неправильній експлуатації приладу, тоді йдеться про не гарантійний ремонт.
Прилад не підлягає сервісному обслуговуванню, якщо користувач заливав або засипав в нього речовини, що не належать до асортиментної лінійки компанії Venta.


Компанія надає гарантію на привід в усіх приладах - 2 роки! На моделі 5 серій гарантія 10 років, а на усі інші - 2 роки. Про це ми вказуємо в інструкції до приладу.

КОНТАКТИ КОМПАНІЇ VENTA

ПЕРЕЙТИПЕРЕЙТИПЕРЕЙТИ